Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

O aš labiausiai klizmos ir bijau blush2.gif . Operacija dar tokia nebaisi kaip klizma blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 02 24, 16:00)
O aš labiausiai klizmos ir bijau  blush2.gif . Operacija dar tokia nebaisi kaip klizma  blink.gif


Nusipirk vaistinėje tų stebuklingųjų miltelių kurie geriami žarnynui išvalyti prieš operaciją ir savo gydytojui pasakyk kad tu juos turi, nes klizmą stato manyčiau dėl to, kad taupo ligoninės pinigus. Sėkmės biggrin.gif
Atsakyti
Na ka prisiduosiu, va ka tik izengiau pro duris, laporoskopija dare KMUK treciadieni, antradieni pagulde, kaip priklauso vakare dave isgert kazkokio tai magnio sulfato, tada klizma, paryciui vel klizma ir pries vienuolika ant operacinio stalo, po to gilus miegas ir prabudimas. Valanda intensyvios prieziuros palatoje ir atgal i skyriu, jau po keliu valandu keliausi, sese palydejo i tualeta, o siandien jau namie. Diagnoze smagi kabutese- III laipsnio endiometrioze, bus taikomas agresyvus gydymas, na ka - ir tai praeisim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 02 24, 15:00)
O aš labiausiai klizmos ir bijau  blush2.gif . Operacija dar tokia nebaisi kaip klizma  blink.gif

Juokinga, bet ir aš labiau bijojau klizmos, o ne operacijos. Be reikalo. Sėdėjau tualete, kuris buvo palatoje, ir viskas. Pas palatos kaimynę buvo atėjęs gražuolis jos sūnus. Bijojau, kad neišgirstų garsų, kurie sklinda iš tualeto. blush2.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif prajuokinai mane smile.gif . Kazhin sakykit praktikos jau tureje, paprashyti kad kas ish artimuju padabotu po narkozes?


QUOTE(nireglina @ 2006 02 24, 16:12)
Juokinga, bet ir aš labiau bijojau klizmos, o ne operacijos. Be reikalo. Sėdėjau tualete, kuris buvo palatoje, ir viskas. Pas palatos kaimynę buvo atėjęs gražuolis jos sūnus. Bijojau, kad neišgirstų garsų, kurie sklinda iš tualeto. blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 02 24, 15:19)
lotuliukas.gif  prajuokinai mane smile.gif . Kazhin sakykit praktikos jau tureje, paprashyti kad kas ish artimuju padabotu po narkozes?

Man labai padėjo ta pati kaimynė. Kadangi operavausi ne tame pačiame mieste, kuriame gyvenu, šalia nebuvo vyro ar mamos. Buvo atėjusi giminaitė, bet ji pati dorai neatsigavusi po baisios ligos, tad nelabai padėjo. Jei yra galimybė, paprašyk, kad būtų kas nors iš artimųjų. Vis ramiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nireglina: 24 vasario 2006 - 15:25
QUOTE(euromergele @ 2006 02 24, 15:19)
lotuliukas.gif  prajuokinai mane smile.gif . Kazhin sakykit praktikos jau tureje, paprashyti kad kas ish artimuju padabotu po narkozes?


i intensyvios prieziuros palata ilgam nieko neileidzia. Bet juk paciai bus ramiau jei vyras ar mama ar kitas koks artimas zmogus bus salia mirksiukas.gif
pas mane buvo net trys biggrin.gif
Atsakyti
Nu kadangi dzieduks mano dirba, aplankys tik vakare tai perspejau mama, kad manim pasirupintu, tik pagalvojau kaip ash chia atrodysiu 30mete karova su mama i ligonine gulasi smile.gif)) cia tik juokais zhinoma. apsistatysiu aplink lova artimaisiais ir vaidinsiu baisia ligone...nu labai megstu kai manim rupinasi smile.gif

QUOTE(murmur @ 2006 02 24, 16:24)
i intensyvios prieziuros palata ilgam nieko neileidzia. Bet juk paciai bus ramiau jei vyras ar mama ar kitas koks artimas zmogus bus salia mirksiukas.gif
pas mane buvo net trys biggrin.gif

Atsakyti
nu aš tai pati pasiprašiau, kad nelėktų pas mane iškarto po operacijų, juk tada dažniausiai miegama, geriausiai kai ateina vakare, kai jau bandai stotis
Aš pavyzdžiui tikrai nenoėčiau, kad tik po op. būtų kokie trys žmonės, juk jautiesi pavargęs, snūduriuoji
Nu bet pirmą kartą tai vyras iškarto atlėkė, labai norėjo kad aš kažką išsipasakočiau, nes būna kad po narkozių žmonos savo vyram išpažintis atlieka doh.gif , tai va maniškis atlėkė, bet kad aš tik snaudžiau arba pasakojau kaip viskas ten buvo, pasakoju, pasakoju ir staiga pajaučiu, kad užmigau, net užknarkus buvau, ko mano vyras niekad negirdėjęs
Papildyta:
nežinau kaip kitose ligoninėse, bet kur aš gulėjau raudonam kryžiui ir greitosios pagalbos ligoninėj, tai tik paspaudi mygtuką ir sesutė prisistato thumbup.gif thumbup.gif , priežiūra tikrai puiki ir basonų artimiesiems nereikia nešioti, jei nėra kateterio, tai bėgioja ir klausia, ar dar nenori ant basono
Atsakyti
nu tu pagalvok kaip tik nebuna smile.gif matyt pasprashysiu kad pirma ateitu mama, jai galiu ir ishsipasakoti su kuo shiandien pietavau smile.gif o tada jau galima ir vyra leist rankeles paglostyt smile.gif
man jau darosi smagu smile.gif gaila tik kad savaitgali bus paaukotas gaivaliojimuisi..et.. smile.gif

QUOTE(paiduke @ 2006 02 24, 16:34)
nu aš tai pati pasiprašiau, kad nelėktų pas mane iškarto po operacijų, juk tada dažniausiai miegama, geriausiai kai ateina vakare, kai jau bandai stotis
Aš pavyzdžiui tikrai nenoėčiau, kad tik po op. būtų kokie trys žmonės, juk jautiesi pavargęs, snūduriuoji
Nu bet pirmą kartą tai vyras iškarto atlėkė, labai norėjo kad aš kažką išsipasakočiau, nes būna kad po narkozių žmonos savo vyram išpažintis atlieka doh.gif , tai va maniškis atlėkė, bet kad aš tik snaudžiau arba pasakojau kaip viskas ten buvo, pasakoju, pasakoju ir staiga pajaučiu, kad užmigau, net užknarkus buvau, ko mano vyras niekad negirdėjęs

Atsakyti
mano anyta kai gulėjo santariškėse, tai jos dukra kelias naktis net nakvojo šalia, ant žemės, nes ji blogai jautėsi, o sesutėm ten visai dzin
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 02 24, 16:07)
Nusipirk vaistinėje tų stebuklingųjų miltelių kurie geriami žarnynui išvalyti prieš operaciją ir savo gydytojui pasakyk kad tu juos turi, nes klizmą stato manyčiau dėl to, kad taupo ligoninės pinigus. Sėkmės biggrin.gif



O kaip jie vadinsi?
Atsakyti