Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Daiva @ 2006 02 13, 14:27)
Lapkritinuke, o testuko nebandei daryti?


Na ne, nedariau blush2.gif kazkaip ne nepagalvojau, kad galetu buti... juk tik pries menesi daryta operacija, be to nera jokiu kitu simpotmu - dazno begiojimo slapintis, pykinimo ar dar ko nors... Be to krutine skaudejo tik savaite, o turetu sako tris menesuikus... Nejaugi galeciau buti nestuke.gif ???? wub.gif
Bet cia turbut butu per gerai ir viskas per daug lengvai... Bet gal vertetu testuka pasidaryti, o jeigu wub.gif Bet labai bijau ir nusivilti... Nes kiek iki siol darydavau vis vienas ir vienas bruksnelis verysad.gif del to ir ryzausi laparoskopija daryti... o testuku sakaiua jau dabar vengsiu kuo ilgiau nedaryti, nes paskui per skaudu buna ...
Atsakyti
Paiduke tikrai manau kad viskas susitvarkys. Tiesiog TURI viskas buti gerai ir pamatysi kaip greitai galesi mus visas pradziuginti dziugomis naujienomis wink.gif O kol kas linkiu kuo greiciau atsigauti ir sustipreti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapkritinuke @ 2006 02 13, 13:54)
Na ne, nedariau  blush2.gif  kazkaip ne nepagalvojau, kad galetu buti... juk tik pries menesi daryta operacija, be to nera jokiu kitu simpotmu -  dazno begiojimo slapintis, pykinimo ar dar ko nors...  Be to krutine skaudejo tik savaite, o turetu sako tris menesuikus...  Nejaugi galeciau buti  nestuke.gif  ????  wub.gif 
Bet cia turbut butu per gerai ir viskas per daug lengvai... Bet gal vertetu testuka pasidaryti, o jeigu  wub.gif  Bet labai bijau ir nusivilti...  Nes kiek iki siol darydavau vis vienas ir vienas bruksnelis  verysad.gif  del to ir ryzausi laparoskopija daryti... o testuku sakaiua jau dabar vengsiu kuo ilgiau nedaryti, nes paskui per skaudu buna ...

Man gydytoja sake,kad kartais uztenka ir laparoskopijos,kad viska ten tame mechanizme sureguliuotu.Ir yra buve atveju kai po laparoskopijos,nors ir rodos buve kitokiu dar bedu-yra pavyke pastoti. Taip kad daugiau drasos,pirk testuka.Ir gal cia tas atvejis vienas is galimu ax.gif
Atsakyti
Kita savaite guluosi laparaskopijai, T. sake, kad po tokiu operaciju kiausintakiai dar labiau linke uzakti schmoll.gif Ir Klimas ta pati sake. Tai jei nepavyks po keliu menesiu patapti nestuke.gif tai tik ir belieka IVF g.gif
Atsakyti
Merginos laparaskopija nera baisi, pati dariausi ir po operacijos po 8 menesiu pastojau! Man daktarai sake kad dideliu kliuciu nera, ir jie buvo teisus!
Atsakyti
Sveikos, jungiuos prie jūsų blush2.gif . Nežinau ką ir galvoti, nesirodo mmm jau tris dienas, bet sausio 23 d. man atliko laparaskopiją. Ar galėtų dėl operacijos vėluoti mmm ? Testuką taip bijau daryti, jau į tą vieną juostelę taip atsibodo žiūrėti verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2006 02 18, 18:05)
Sveikos, jungiuos prie jūsų  blush2.gif . Nežinau ką ir galvoti, nesirodo mmm jau tris dienas, bet sausio 23 d. man atliko laparaskopiją. Ar galėtų dėl operacijos vėluoti mmm ? Testuką taip bijau daryti, jau į tą vieną juostelę taip atsibodo žiūrėti verysad.gif  .

Gali vėluoti,vistik gali išsibalansuoti kiaušidžių darbas doh.gif Kaip savijauta?
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 02 19, 21:06)
Gali vėluoti,vistik gali išsibalansuoti kiaušidžių darbas doh.gif Kaip savijauta?


Tikrai taip ir atsitiko, kaip sakei verysad.gif , pavėlavo ir vakar pasirodė. Bet gausesnės ir skausmingesnės. Šiaip po laparaskopijos jaučiuosi gerai thumbup.gif , džiaugiuosi, kad pasidariau ir tam ryžausi. rolleyes.gif Dabar kartosiu hormonų tyrimus (jau rytoj lekiu kraujuką priduoti unsure.gif ) ir bandysim šį mėnesį IUI, bet neskatintam cikle doh.gif . Kaip sunku apie tai kalbėti cry.gif
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2006 02 21, 19:05)
Tikrai taip ir atsitiko, kaip sakei verysad.gif , pavėlavo ir vakar pasirodė. Bet gausesnės ir skausmingesnės. Šiaip po laparaskopijos jaučiuosi gerai thumbup.gif , džiaugiuosi, kad pasidariau ir tam ryžausi.  rolleyes.gif Dabar kartosiu hormonų tyrimus (jau rytoj lekiu kraujuką priduoti unsure.gif ) ir bandysim šį mėnesį IUI, bet neskatintam cikle  doh.gif . Kaip sunku apie tai kalbėti  cry.gif

Kodel mazut sunku? unsure.gif Juk neturi ko gedytis...Ligos? Nevaisingumas tokia pat liga kaip bet kuri kita...
O kad ryzaisi tai saunu...Aisku linkeciau kad tai butu vienintele laparoskopijos operacija , nes ir pati sau po sos operacijos palinkejau,kad ji butu vienintele ir i mano kiausides daugiau niekas nebelystu... cool.gif
Atsakyti
Ojei kaip šaunu, kad daugelis tai supranta, o kitos nors ir mamytės, bet dar ir pasityčioja ir palinki negerų dalykų verysad.gif (šiandien tokią žinutę gavau, tai net verkt norisi cray.gif , taip kartu ir negera... verysad.gif ). Ačiū tau už šiltus žodžius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2006 02 21, 19:46)
Ojei kaip šaunu, kad daugelis tai supranta, o kitos nors ir mamytės, bet dar ir pasityčioja ir palinki negerų dalykų  verysad.gif (šiandien tokią žinutę gavau, tai net verkt norisi  cray.gif , taip kartu ir negera... verysad.gif ). Ačiū tau už šiltus žodžius  4u.gif

Yra piktu zmoniu ,aisku...bet kazkaip reikia ismokt nekreipt i tai demesio,save suimt i rankas ir nukreipti tik dgydymo linkme...Zinau, kad sunku..Bet nebus puikaus rezultato jeigu verksi,imsi i galva ir panikuosi del ligos. Kaip mano gydytoja sako man-reikia kad gyvenime buti kita dominante ir viskas bus gerai! O pikti liezuviai faktas visada mals...reikia ismokt nekreipt demesio i bukus nesusivokusius zmones thumbup.gif
Atsakyti
man tai sunkiausia kai matau viena giminaite, kuri dar senais laikais yra papasakojusi kaip su savo vyru draugavo ir pasidare aborta, nes nieko rimto tarp ju nebuvo. Ir dabar, bemaz po 6 metu pas juos jau du grazuciai vaikuciai, ideali, viskuo apsirupinusi seimynele...va kai i jos vaikus ziuriu norisi paklausti Dievo - kur teisybe......? verysad.gif

blogas jausmas tas saves gailejimas ir pavydas verysad.gif
Atsakyti