Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(rugelė @ 2005 11 25, 16:17)
Džiaugmas begalinis, kad taip viskas baigėsi..Ir tikrai dar vis negaliu patikėti, vis galvoju, o gal ir vėl klaida....brrr....Bet ne, pati Matkevičienė pasakė, JŪS SVEIKA thumbup.gif , sekantis žindsnis imuninio nesuderinamumo testas ir daryti lialiukus thumbup.gif Natūraliai...nu negaliu atsigauti, o juk buvau jau psichologiškai nusiteikusi, kad nebeūsiu pilnavertė moteris doh.gif  Dieve, kokia esu laiminga...Taip, kadangi nieko blogo nerado, tai pažiūrėjo kiaušintakių praeinamumą...O dėl mmm, tai jaučiu, kad vis tik jos atšliaužė, tik nežinau tiksliai kada, nes kai pradėjo tepti su gleivine, tai ir skausmas mmm pasijautė, o ir jau kaip ir laikas-27 c.d. Oi kaip tų hormonų atidėlioti nebenorėčiau-FSH 5 c.d. buvo virš 18... blink.gif ...O gal man pradėjo sektis ax.gif

Matyt, kad pradejo drinks_cheers.gif
Na, jei jau mazdaug laikas, vadinas, tikrai - mm.
Man K. sake, kad imuninio daryt neverta (as po lap. irgi klausiau), nes pas mane irgi panasi situacija - kaip ir viskas gerai, bent jau vienoj pusej, tai tikrai. Bet va be stimuliaciju nieko neisejo 8 m. g.gif
Na, dabar issitirk kas ten pas tave per fokusai su hormonais vyksta - gal ten irgi klaida biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 25, 15:59)
Beje, apturėjau stebukliuką...Gimdos nuotrauka rodė nepratekamus kiaušintakius ir hydrosalpingsą, o laparoskopijos metu paaiškėjo, kad kiaušintakiai pratekami, jokio hydrosalpingso


Nu va čia tai naujiena thumbup.gif
Kaip ten ta gimdos nuotrauka turėjo atrodyt, kad ir hidrosalpingsas, ir nepraeinami kiaušintakiai matėsi? Gal nuotraukas gydytojai sumaišė? biggrin.gif
Linkiu, kad ir su FSH tas pats nutiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 11 26, 10:59)
Nu va čia tai naujiena  thumbup.gif
Kaip ten ta gimdos nuotrauka turėjo atrodyt, kad ir hidrosalpingsas, ir nepraeinami kiaušintakiai matėsi? Gal nuotraukas gydytojai sumaišė?  biggrin.gif
Linkiu, kad ir su FSH tas pats nutiktų  4u.gif


Nu ir man tokia mintis buvo atėjusi kad sumaišė, nes visi kas pažiūrėdavo į nuotrauką apsiniaukdavo, sučepsėdavo ir purtydavo galvas-tipo labai blogai blink.gif Labai laukiu vizito pas K., kaip įdomu, ką jis pasakys, nes tik gavusi nuotrauką dar paklausiau-ar operacija bus diagnostinė, tai jis užtikrintai pasakė-DIAGNOZĖ AIŠKI, nabėra ką diagnozuoti...Nu bet gi tikras stebuklas thumbup.gif
Ačiū Mia už linkėjimus dėl FSH 4u.gif , bandysiu dar šiandien priduoti kraują, nors pirmoji ciklo diena ir nelabai aiški, bet kaip sakant-bandysiu plaukt ant sėkmingos bangos-gal pavyks....
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 26, 12:01)
jis užtikrintai pasakė-DIAGNOZĖ AIŠKI, nabėra ką diagnozuoti...Nu bet gi tikras stebuklas  thumbup.gif

Papasakok grįžus, ką K. pasakys, labai įdomu ir man ax.gif

Dėl FSH tyrimo tai aš tavim dėta gal ciklą praleisčiau, bet suprantu kaip tau nekantru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 11 26, 14:25)
Papasakok grįžus, ką K. pasakys, labai įdomu ir man  ax.gif

Dėl FSH tyrimo tai aš tavim dėta gal ciklą praleisčiau, bet suprantu kaip tau nekantru  doh.gif


Man irgi labai įdumu ką K. pasakys. Būtinai pranešk. Pas mane tokia panaši situacija: K. po gimdos nuotraukos pasakė, kad vienas kiaušntakis nepratekamas ir ten yra susidaręs hydrosalpingsas. O kaip norėčiau aš tokio paties stebuklo be laparaskopijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 26, 12:01)
Nu ir man tokia mintis buvo atėjusi kad sumaišė, nes visi kas pažiūrėdavo į nuotrauką apsiniaukdavo, sučepsėdavo ir purtydavo galvas-tipo labai blogai blink.gif Labai laukiu vizito pas K., kaip įdomu, ką jis pasakys, nes tik gavusi nuotrauką dar paklausiau-ar operacija bus diagnostinė, tai jis užtikrintai pasakė-DIAGNOZĖ AIŠKI, nabėra ką diagnozuoti...Nu bet gi tikras stebuklas  thumbup.gif
Ačiū Mia už linkėjimus dėl FSH 4u.gif , bandysiu dar šiandien priduoti kraują, nors pirmoji ciklo diena ir nelabai aiški, bet kaip sakant-bandysiu plaukt ant sėkmingos bangos-gal pavyks....

As tai tikrai tirciausi, juk blogiau jau nebus 4u.gif , o jei klaida, tai tikrai paaiskes. Na, blogiausiu atveju rizikuoji kokiais 15.00 lt biggrin.gif , jei reiktu dar kartoti.
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2005 11 26, 14:25)
Man irgi labai įdumu ką K. pasakys. Būtinai pranešk. Pas mane tokia panaši situacija: K. po gimdos nuotraukos pasakė, kad vienas kiaušntakis nepratekamas ir ten yra susidaręs hydrosalpingsas. O kaip norėčiau aš tokio paties stebuklo be laparaskopijos  smile.gif


Linkiu ir tau tokio stebuklo, nors vyras mane ramina ir sako, kad stebuklas bus tada, kai užsimegs vaikelis...Būtinai pranešiu, kaip paaiškins šią situaciją K. Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2005 11 26, 14:40)
As tai tikrai tirciausi, juk blogiau jau nebus  4u.gif , o jei klaida, tai tikrai paaiskes. Na, blogiausiu atveju rizikuoji kokiais 15.00 lt  biggrin.gif , jei reiktu dar kartoti.

Aha, būtent taip ir aš mąstau, kad jei klaida-bus iškarto aišku, nes vistik narkozė neįtakoja hormonų, o jei ne klaida, vis tiek reiks gydytis, tiesiog sutaupysiu vieną ciklą....Ir ištikro labai nekantrauju...Atskymas antradienį..... g.gif
Atsakyti
Rugele,kaip viskas gerai,jau nebedaug liko iki nestuke.gif
Dideles sekmes,nes jau daug del 2.gif padaryta,belieka patapti nestuke.gif ,is visos sirdies to ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 11 26, 22:40)
Rugele,kaip viskas gerai,jau nebedaug liko iki  nestuke.gif
Dideles sekmes,nes jau daug del 2.gif padaryta,belieka patapti  nestuke.gif ,is visos sirdies to ir linkiu  4u.gif


Aš po truputį irgi atgaunu viltį, kad gal ir mūsų šeimoje, kada nors gims mažytis leliukas...
Ačiū, Rožele, už palinkėjimus, tau ir mums visoms, begalo to trokštančioms, linkiu to paties nestuke.gif
Atsakyti
Visu pirma, sveikinimai Rugelei, kad viskas gerai. Norėjau paklausti protingų žmonių: jei man buvo daryta laporaskopija prieš metus ir dabar eisiu pas gydytoją, o ji sakė, kad reiks daryti gimdos nuotrauką, nors laparaskopijos metu nieko nerado tik viena policistinė k. . Ar rimtai to reikia, ar tik pinigėlių nori gauti.
Atsakyti
QUOTE(Ingutė @ 2005 11 28, 16:46)
Visu pirma, sveikinimai Rugelei, kad viskas gerai. Norėjau paklausti protingų žmonių: jei man buvo daryta laporaskopija prieš metus ir dabar eisiu pas gydytoją, o ji sakė, kad reiks daryti gimdos nuotrauką, nors laparaskopijos metu nieko nerado tik viena policistinė k. . Ar rimtai to reikia, ar tik pinigėlių nori gauti.

Ingute,ačiū už sveikinimus 4u.gif Nu aš netaikau į labai protingus ax.gif , bet mano nuomone, jei gyd. paskyrė tai gal mano, kad reikalinga...Kiek žinau, yra buvę atvejų, kad atranda visokių negėrybių, nors prieš metus ar du buvo daryta laparoskopija ir nieko tuomet nebuvo rasta doh.gif
Atsakyti