Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

paiduke wub.gif wub.gif laikykis friends.gif
Atsakyti
Sveik, Paiduke.
Padarei didžiulį žingsnį nestuke.gif link.
Atsakyti
paiduke 4u.gif
viskas bus gerai wub.gif pamatysi
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2006 02 11, 12:23)
paiduke - kaip jautiesi? labai dar silpnai?
laikykis, del gero reikalo juk stengiesi 4u.gif

nu silpna dar, nes juk pilvą pjovė
dabar visos mintys apie IVF, kaip, kada, iš kur pinigų........
Kai žinai, kad ir kiek kartų besimylėtum, kad ir kaip tikėtum stebuklu,(kaip Daivutė sakė, kai nėra kiaušintakių, net ir Dievui pasirinkimo nėra), tai skaudu, bet gal todėl ir leido Dievas atsirasti IVF
Atsakyti
Ir ačiū Jums merginos už visokeriopą pagalbą, už palaikymą, padrąsinimą, už palinkėjimus
Ypatingas AČIŪ Daivai, Renatai, Svajukei, Miglužei, Chiarai, Ačiū, kad Jūs esat wub.gif wub.gif wub.gif

dar esu be galo dėkinga savo gydytojui V.Klimui ir L.Lenkutytei-Matkevičienei, jie manimi tikrai gerai rūpinosi, o greitosios pagalbos lig. personalas tikrai mielas ir paslaugus
Kas dvejojate ar ten jumis pasirūpins, tai nedvejokite, priežiūra nepriekaištinga thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 11 vasario 2006 - 12:43
QUOTE(paiduke @ 2006 02 11, 12:14)
nu sveikos merginos!
Aš jau namučiuose, šiandien paleido
taigi jei kam įdomu ax.gif , trumpai apie operaciją:
atsiguliau sekmadienį,pirmadienį ryte atėjo gydytoja ir pasakė, kad 90%, kad laparaskopija(kuri buvo planuota) baigsis laparatomija(pilnu pjūviu).
Taigi taip ir buvo, pradėjo daryti laparaskopiją, bet pamačius kaip ten baisu, pjovė pilvą.
Pašalino abu kiaušintakius, dešinį vos nukrapštė nuo gimdos, ant kairės kiaušidės buvo endometriozės židinukų, juos pridegino ir sudriliavo(subadė)kiaušides, kad geriau stimuliuotūsi.
Taigi tokios tat mano naujienos  verysad.gif

Užjaučiu tave wub.gif Skaudu,kai taip yra,bet aš tikiu,kad IVF-as tau padės tapti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 02 11, 13:14)
nu sveikos merginos!
Aš jau namučiuose, šiandien paleido
taigi jei kam įdomu ax.gif , trumpai apie operaciją:
atsiguliau sekmadienį,pirmadienį ryte atėjo gydytoja ir pasakė, kad 90%, kad laparaskopija(kuri buvo planuota) baigsis laparatomija(pilnu pjūviu).
Taigi taip ir buvo, pradėjo daryti laparaskopiją, bet pamačius kaip ten baisu, pjovė pilvą.
Pašalino abu kiaušintakius, dešinį vos nukrapštė nuo gimdos, ant kairės kiaušidės buvo endometriozės židinukų, juos pridegino ir sudriliavo(subadė)kiaušides, kad geriau stimuliuotūsi.
Taigi tokios tat mano naujienos  verysad.gif

Dieve dieve uz ka tokios kancios. Stiprybes tau. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaite smile.gif

Kdangi dauguma siame skyrelyje po laparoskopiju ir pan, tai gal kuri pasakysite r cia jau man nerimauti pradeti ar nekreipti demesio...
Na,siandiena jau menuo kaip as po laparoskopijos, kurios metu man pasalinio endometriozes zidinuka ir "subade"kiausides. Beje pas mane policistines verysad.gif . Mmm kol kas taip ir nesulaukiu verysad.gif nors tikrai noreciau naturaliai be vaistuku susirgti... . organizem per si menesi dejosi idomus dalykai. Labai skaudejo krutine, bet mmm vistiek taip ir nebuvo.. O vat dabar pastarasias keturias dienas aplamai nesuprantami dalykai. Pradejo nerealiai sokineti temperatura... Viena diena ji buvo 35.6, paskui sekancia diena atsistate nrmalia. o vakar soktelejo iki 37.8... Siandiena ryta 37.0, o dabar 36.9 ... Bet visas sitas sokienjimas galima sakyti per viena diena...
Kai jums atrodo ar tai gali buti susije su operacija ? g.gif Gal ten kas negerai gyja ??? Nes pilvuka kartais paskausta ir dar skauda kartais nugara... verysad.gif

Gal kam irgi taip yra buve? Ga cia normalu? O gal cia jau man kas nors darosi ne taip ir reiketu kreiptis i gydytoja ?? O ggal as cia be reikalo nerimauja ? Tik kad kazkaip nelabai malonu taip jaustis, tai normaliai, tai karsta tai salta...
Kaip jus manote ? g.gif
Atsakyti
Lapkritinuke, o testuko nebandei daryti?
Atsakyti
Paiduke, svarbiausia, kad viską tau sutvarkė taip, kad galėtum toliau siekti savo tikslo. ir ačiū Dievui, kad buvo išrastas IVF'as. thumbup.gif vienaip ar kitaip, Paiduke, atsiras tų pinigėlių ir tavo svajonė išsipildys. mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi Paiduke saunuole. Kiek daug visko istverei. Tokie dalykai nebuna nepastebeti ir vienaip ar kitaip yra atlyginami. Pamatysi - busi puiki mama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 02 13, 13:14)
Paiduke, svarbiausia, kad viską tau sutvarkė taip, kad galėtum toliau siekti savo tikslo. ir ačiū Dievui, kad buvo išrastas IVF'as.  thumbup.gif vienaip ar kitaip, Paiduke, atsiras tų pinigėlių ir tavo svajonė išsipildys.  mirksiukas.gif



QUOTE(mallena @ 2006 02 13, 13:19)
Oi Paiduke saunuole. Kiek daug visko istverei. Tokie dalykai nebuna nepastebeti ir vienaip ar kitaip yra atlyginami. Pamatysi - busi puiki mama smile.gif


Ačiū merginos, jūs tikros draugės wub.gif wub.gif


Dabar aš tam posakiui "Ne piniguose laimė", visiškai nepritariu(anksčiau dar patikėdavau)panašu kad svarbu kad jų neperdaug, bet jų dėka gali patenkinti savo daugumą poreikių, turėti ką pavalgyti, apsirengti, turėti stogą virš galvos, dar pinigai gali padėti išsipildyti svajonei,aišku būna, kad neviską ir nevisada gali įsigyti ir pasiekti pinigų dėka, bet tikrai labai daug jie gali, nu va gal tik meilės už inigus nenusipirksi
Nu bet nereikia čia verkti, nemėgstu verkti, reikia galvoti, kovoti ir pasieksiu thumbup.gif
Atsakyti