Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Darausi tyrimus laparoskopijai ir taip tikiuosi geriausio ax.gif 20 diena gulu ant operacines stalo. Taip tikiuosi, kad si karta pavyks, nes namie santykiai su vyru katastrofiski, manau, kad cia mano psichologines busenos "deka" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 02 08, 12:47)
Darausi tyrimus laparoskopijai ir taip tikiuosi geriausio ax.gif 20 diena gulu ant operacines stalo. Taip tikiuosi, kad si karta pavyks, nes namie santykiai su vyru katastrofiski, manau, kad cia mano psichologines busenos "deka" verysad.gif

O kas operuos? mirksiukas.gif
Atsakyti
Jeigu kas nors norėsite ir galėsite aplankyti Paidukę, ji guli Greitosios pagalbos ligoninėje Ginekologiniame skyriuje 17 palatoj. Matyt gulės visą savaitę, nes ji po operacijos, o ne laparaskopijos.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 02 08, 16:21)
Jeigu kas nors norėsite ir galėsite aplankyti Paidukę, ji guli Greitosios pagalbos ligoninėje Ginekologiniame skyriuje 17 palatoj. Matyt gulės visą savaitę, nes ji po operacijos, o ne laparaskopijos.


Perduokit paidukei linkejimus 4u.gif
Atsakyti
Labas, merginos. Aš taip pat susidūriau su laporoskopija. Vasario 2 d. pas mane rado 7 cm cistą bei 7 sav. negimdinį nėštumą. Prieš 4 mėn. kai tikrinausi pas ginekologą cistos dar nebuvo, ar galėjo ji tai greitai užaugti?
Gal kas gali pasakyti ar mano cista labai didelė, nes gydytojai kiek sakė, kad betkuriuo metu gali plyšti.
Kaip vertinate mano situaciją ar yra kam nors taip nutikę ir kokie šansai susilauki?
Atsakyti
QUOTE(gudrune @ 2006 02 09, 15:22)
Labas, merginos. Aš taip pat susidūriau su laporoskopija. Vasario 2 d. pas mane rado 7 cm cistą bei 7 sav. negimdinį nėštumą. Prieš 4 mėn. kai tikrinausi pas ginekologą cistos dar nebuvo, ar galėjo ji tai greitai užaugti?
Gal kas gali pasakyti ar mano cista labai didelė, nes gydytojai kiek sakė, kad betkuriuo metu gali plyšti.
Kaip vertinate mano situaciją ar yra kam nors taip nutikę ir kokie šansai susilauki?


manau, kad cista yra nemaža. tai tau ją išpjovė (nesupratau iš tavo pasakojimo)?
dėl šansų sunku pasakyti. Jei buvo negimdinis, tai turbūt nekokie kiaušintakiai? gal netgi vieną išpjovė?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 02 08, 16:21)
Jeigu kas nors norėsite ir galėsite aplankyti Paidukę, ji guli Greitosios pagalbos ligoninėje Ginekologiniame skyriuje 17 palatoj. Matyt gulės visą savaitę, nes ji po operacijos, o ne laparaskopijos.


Man pro sali, uzsuksiu sestadieni-sekmadieni.
Gal jai ko reikia?
Atsakyti
QUOTE(gudrune @ 2006 02 09, 15:22)
Labas, merginos. Aš taip pat susidūriau su laporoskopija. Vasario 2 d. pas mane rado 7 cm cistą bei 7 sav. negimdinį nėštumą. Prieš 4 mėn. kai tikrinausi pas ginekologą cistos dar nebuvo, ar galėjo ji tai greitai užaugti?
Gal kas gali pasakyti ar mano cista labai didelė, nes gydytojai kiek sakė, kad betkuriuo metu gali plyšti.
Kaip vertinate mano situaciją ar yra kam nors taip nutikę ir kokie šansai susilauki?

As ir nelebai supratau, ar ja tau pasalino? Pas mane ir buvo 7 cm dydzio geltonkunio cista ir tuo paciu nestumas. Liepe labai saugotis, net tokia didele cista gali arba trukti arba apsisiukti apie kiauside. Abiem atvejais-operacija. Nuo 10 nestumo sav. ji turejo pradeti mazeti, bet sumazejo anksciau ir nieko blogo neivyko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 02 10, 07:54)
Man pro sali, uzsuksiu sestadieni-sekmadieni.
Gal jai ko reikia?


Parašysiu tau vakare žinutę, gal jau žinosiu ar jos nepaleidžia kartais per išeigines.
Nunešk kokių nors "bobiškų" žurnalų paskaitinėti.
Atsakyti
Vienas kiaušintakis (dešinysis), kuriame buvo negimdinis nėštumas, buvo su kažkokia ataugėle, bet gydytoja sakė, kad su tokiu galima bandyti pastoti, o jei nepavyktų - tada teks daryti laporoskopiją. Tai gi, nėštumas buvo ne vietoje ir atėjo laikas laporoskopijai.
O cista buvo kairiojoje kiaušidėje. Kiek teko kalbėti su mane operavusiu gydytoju, tai jis nepasakė, kad ši kiaušidė pašalinta. Sakė, kad operacija pavyko sėkmingai ir viskas ateityje bus gerai. O kiaušintakio ataugėjė galėjo atsirasti po buvusio persileidimo prieš 4 m., t.y. apie 1 mėn. labai skaudėjo pilvo apačią , bet poliklinikos ginekologė net neužsiminė, kad tai galėtų būti uždegimas, taip ir pravaikščiojau su skausmais, vėliau jie dingo.
Pirmadienį eisiu sužinoti histologinio tyrimo atsakymo, tada ir išsiklausinėsiu ar abi kiaušides turiu.
Mano atvejis buvo ekstrinis, bet aš nekraujavau, tik lengai tepliojo ir karts nuo karto suskausdavo pilvo apačią. Po apžiūros gydytojai sakė, kad yra nemažai skysčių.
Atsakyti
nu sveikos merginos!
Aš jau namučiuose, šiandien paleido
taigi jei kam įdomu ax.gif , trumpai apie operaciją:
atsiguliau sekmadienį,pirmadienį ryte atėjo gydytoja ir pasakė, kad 90%, kad laparaskopija(kuri buvo planuota) baigsis laparatomija(pilnu pjūviu).
Taigi taip ir buvo, pradėjo daryti laparaskopiją, bet pamačius kaip ten baisu, pjovė pilvą.
Pašalino abu kiaušintakius, dešinį vos nukrapštė nuo gimdos, ant kairės kiaušidės buvo endometriozės židinukų, juos pridegino ir sudriliavo(subadė)kiaušides, kad geriau stimuliuotūsi.
Taigi tokios tat mano naujienos verysad.gif
Atsakyti
paiduke - kaip jautiesi? labai dar silpnai?
laikykis, del gero reikalo juk stengiesi 4u.gif
Atsakyti