Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Sveikos likimo drauges,
Na ka prisidedu prie saraso tu kurioms buvo daryta laparaskopija.Sausio 27 diena man ji buvo atlikta. Operacija ir dvi valandos paipoliojimais uztruko is viso 4,5 valandos.Operacija apie dvi.Rezultatas:kiausintakiai pratakus,kiausides policistines,ko pasekoje cistutes buvo valomos.Bei paraude kiausides-nuo infekcijos ap[ie kuria dal kol kas nesigilinau.Geriau antibiotikus. Paipoliojausi tikraja to zodzio prasme.Nesitikejau kad tokia rimta ir sunki bus si operacija.Bet nieko,Dekoju Dievuliui uz kancia ir patyrima.Nes tikiu,kad tai dar vienas zingsnis tikslo link. Visoms merginoms besiruosiancioms proceduroms ir galbut pavargusioms nuo proceduru-linkiu tik dideliausios sekmes,kantrybes ir stiprybes.Nepalikit taip, stebuklui ivykti reikia atlikti viska,atidaryti ''vartus''.
Na tikiuosi supratote..........
Atsakyti
Ar kam po laparas praėjus keletui dienų buvo gausu baltų išskyrų? Ar tai normalu?
Atsakyti
Jau atnaujinau informacija smile.gifsmile.gif)


QUOTE(Droka @ 2006 01 30, 11:13)
Puiku Alina, bet tik nelabai supratau, rasai kad dukryte 3,5 men jau ant ranku supuoji, o avitare tavo parasyta, kad pirmas vaikas "jau pilvelyje" mirksiukas.gif kazkaip nesuderinama  blush2.gif


Papildyta:
Du kartu buvo isoperuota desiniosios kiausides cistos.
Deja sios bedos neapleidzia ir dabar.net po gimdymo vel atsirado cistu, reikia gydyti hormonais, jei nesigydysiu tai gydytoja liepe arba vel gimdyti, ar gerti kontraceptikus.


QUOTE(femme @ 2006 01 30, 13:30)
Aš supratau, kad cistos blush2.gif  arba kokie kitokie dariniai blink.gif

Atsakyti
Man irgi pries menesi dare laparoskopija,tik nelabai zinau,ar del rezultatu reiketu dziaugtis,ar liudeti. Per operacija nerado nieko blogo,o negaliu pastoti apie 1.5m. O vyras sveikas.Man per histerosalpingoskopija anksciau nustate,kad vienas kiausintakis yra sunkiai pratekamas,bet kitas yra geros bukles ir per laparoskopija patvirtino,kad nera prie ko prisikabinti. ax.gif Bet priezastis taip ir liko neaiski.Kadangi vienas sveikas,tai per 1.5m. vistiek butu pavyke.Dabar visi tyrimai atlikti,o nelabai priartejau prie savo tikslo. Beje,pries operacija buvau isitikinusi,kad man endometrioze,nes yra daug pozymiu,bet jos nerado smile.gif
Ir dar,man operacija nelabai nusiseke,nes vietoj planuotos 1 savaites su biuleteniu,gavosi 4sav. ligoninej(dideles komplikacijos) verysad.gif bet nesigailiu,kad dariau,nes dabar viska suzinojau.Nenoriu cia kitu gasdinti,nes tokios komlikacijos buna ypatingai retai ir as buvau viena is to mazo procento. Cia man pamoka,kad nereikia nieko planuoti su savo sveikata.
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 02 03, 22:24)
Sportima musu situoacija labai panasi,viskas pas mane gerai,tokia po laparaskopijos gydytoju isvada,as irgi buvau isitikunusi,kad man endometrioze,na bet ne pasirodo  thumbup.gif ,vyras normos ribose,negaliu sakyti,kad superinis,bet rezultatai svyruojantys  biggrin.gif . Taigi palnuojam apie 2 metus intensyviai ir nieko,kagi nenuleidziam ranku.
Sekmes visoms po laparaskopijos susilaukti 2.gif


Sveikos merginos 4u.gif
bandau prie jusu jungtis ax.gif
turiu prasyma, gal galit man paaiskinti, kas yra endometrioze ir kaip ji veikia pastojima? ar turint endometrioze galima pastoti?
labai aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2006 02 04, 12:58)
Sveikos merginos 4u.gif
bandau prie jusu jungtis ax.gif
turiu prasyma, gal galit man paaiskinti, kas yra endometrioze ir kaip ji veikia pastojima? ar turint endometrioze galima pastoti?
labai aciu ax.gif

Yra atskira tema - endometriozė - ten manau ir rasi atsakymą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabre @ 2006 02 04, 13:09)
Yra atskira tema - endometriozė - ten manau ir rasi atsakymą.  thumbup.gif

soriukas, jau radau 4u.gif labai aciu 4u.gif
ash irgi turejau 2 laparoskopines op pirmaja 2003 pradzioj kita 2005 abu kartus iseme cistas pirmaji karta laaabai didele kiek zinau 5.5 cm doh.gif o antraji apie 2cm
db ash esu susileidusi 2 DIPHERELINE injekcijas ir laukiu rezultatu ax.gif tikiuosi viskas bus OK, va vasario gale gryztu i Lietuva ir eisiu pas gyd. Vanaga, Kaune Kriksciuoniskuose gimdymo namuose ginekologiniam skyriui.
Vanagas tikrai puikus daktaras ir tikiuosi si karta /netaip kaip pirmaji/ operacija ir vaistuku vartojimas bus veiksmingi ir pagaliau sulauksim mazo stebukliuko nestuke.gif
bet kaip bebutu, mazas kirminelis grauzia, o kas jei negalesiu tureti vaiku, na bet cia tik kirminukas blush2.gif
Atsakyti
[
Ir dar,man operacija nelabai nusiseke,nes vietoj planuotos 1 savaites su biuleteniu,gavosi 4sav. ligoninej(dideles komplikacijos) verysad.gif bet nesigailiu,kad dariau,nes dabar viska suzinojau.Nenoriu cia kitu gasdinti,nes tokios komlikacijos buna ypatingai retai ir as buvau viena is to mazo procento. Cia man pamoka,kad nereikia nieko planuoti su savo sveikata.
[/quote]

Taip nieko nesuplanuosi,nes po keliu akimirku kartais tenka keisti planus.O sveikatos tai juo labiau.
As irgi nesitikejau kad taip viskas su ta laparoskopija rimtai.Na girdejau drauges patarimus ir pasakojimus kaip jai dare.Bet kol pati nepatyriau,tai ir atrode kaip pasakojimas.Na kadangi kol kas viskas sklandziai manau issiversiu su dviem savaitem.
Laikykites merginos. Ir sakyciau,kad Laparoskopija,daugiau tyrimas nei gydymas.Todel laukti puikiu rezultatu is karto-gal butu per daug drasu.Nezinau cia mano nuomone tokia.Tikiu,kad buna tokiu atveju-kad kartu atliekamos papildomos proceduros.Gal tuomet. Taip kad laikykimes ir laukime savo angelelio!
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2006 02 01, 20:08)
man sausio 25d buvo atlikta lapar.. 8.30 pradėta op 10.10 buvau jau baigta. Mano pagrindinė problema kiaušintakiai, taigi op tiklas -nustatyti jų būklę. Buvo rasta I-os stad endometriozė, židiniai prideginti; sąaugos, sukabinusios kiaušintakius su kiaušidėmis -atidalintos; kiaušintakiai praeinami, bet kair ištinęs (ateity reikės šalinti) ir galas baigėsi sąaugomis -"išlaisvintas", o deš sunkiai praeinamas (kontrastas pildėsi lėčiau). Tai antra mano lapar (pirma 2000m. ), ją atliko gyd Tvarijonav., 27d jau vykau namo. Po operac jaučiausi gerai, palyginus su pirm.. Ateitis- anot gyd ruoštis IVF. Santuokoje esu 9 metai, nei vieno  nestuke.gif . Taigi man jau nuo visko darosi bloga ir norisi nuleisti rankas, bet gerai, kad turiu supratingą vyrą.


ralija - tavo situacija labai panasi i maniske, tik lap man atlikta menesiu anksciau, pas ta pacia gyd, diagnoze panasi.
Turbut labai gailiai atrodziau ir perdaug verkiau, nes gyd Tv. IVF paminejo kaip krastutini atveji, sake kad dar yra laiko ir budu. Tada galvojau kad taip ir yra, bet va ketvirtadieni eisiu pas ja ir blaivia galva klausiu ka daryti ir kaip ji vertina mano galimybes.
Baisu net eiti, nes zinau kad siulys IVF'a verysad.gif
Atsakyti
Kiek laiko po laparskopiškai pašalinto kiaušintakio tęsiasi anos dienos? Trečia savaitė prasidėjo, o man vis dar neužsibaigia. Eit, neit pas U?
Atsakyti
QUOTE(Nakvisha @ 2006 02 06, 12:02)
Kiek laiko po laparskopiškai pašalinto kiaušintakio tęsiasi anos dienos? Trečia savaitė prasidėjo, o man vis dar neužsibaigia. Eit, neit pas U?



tai dėl kiaušintakio šalinimo niekas neturėtų keistis, gi su gimda tai nieko nedarė. čia matyt tau su IVF tai susiję, man sekantį ciklą po nepavykusio IVF mmm tęsėsi tris savaites, bet aš jau ėjau pas gydytoją - pasakė, kad sutrikę hormonai po ivf.
Atsakyti
QUOTE(Nakvisha @ 2006 02 06, 12:02)
Kiek laiko po laparskopiškai pašalinto kiaušintakio tęsiasi anos dienos? Trečia savaitė prasidėjo, o man vis dar neužsibaigia. Eit, neit pas U?

eik pas gydytoją. man po negimdinio irgi niekaip nesibaigė mmm, teko ciklą su kt reguliuoti. verysad.gif
Atsakyti