Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

4u.gif
Nagi sveikutes
As jau namuciuose, siandien paleido. Padare keleta drenaziuku, isleido "kakucius" nereikalingus. Viska apziurejo, nieko nerado. Nei zininiu, nei saaugu, nei nepratekamumo. Pasak gydytojos Matkevicienes esu sveika kaip ridikas thumbup.gif Dabar eile visgi atejo mano vyreliui siule atlikti pilnut pilna spermos tyrima Bogdanskienes klinikoje. Ka gi kovosim toliau blush2.gif Laparaskopija nebuvo baisi, uzmigau ir uzmigau, tik dabar dar visa krutines lasta, kakla, gerkle skauda. Dar normaliai issitiesus vaikscioti nelabai galiu, ber visai nebaisu. mirksiukas.gif Po operacijos bloga irgi nebuvo, sulasino lasaline, ukuliukais pabade ir paleido thumbup.gif . Dabar turiu nedarbinguma, kol kad iki vasario 2 d, veliau savo poliklinikoj prates.
Atsakyti
Sekmes Ritusia siekiant tikslo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dabar aš čia stradalinsiu iki kol visa tai pasibaigs tongue.gif Norai dideli, bet baimė dar didesnė - reiks kažkaip kovoti. Šiandien atėjo mmm ir tolimesnis mano žingnis link nestuke.gif - darysiuos laparaskopija. Ech, kaip pavydžiu kurios jau pasidariusios. Kiek laiko trunka pati operacija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musmiryte: 26 sausio 2006 - 17:51
Operacija neilga Apie pusvalandi, su visais pasiruosimais - valanda. Nereikes tau jokio laiko, ta diena laikas neegzistuoja schmoll.gif viskas prabega taip greitai. Po operacijos pagulesi pooperacineje palatoje, kol atsibusi, tada tave nuves i palata. mirksiukas.gif As operuotis isvaziavau 8.20 Grizau i palata 13 val. O po to miegi ir miegi,,, tongue.gif Nieko neskauda, jautiesi didvyris as net atsikelusi ta pacia diena buvau, bet kojos greit sulinko, tai teko grizti verysad.gif Nepasiseke zygis... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabre @ 2006 01 26, 18:13)
Sekmes Ritusia siekiant tikslo thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

assa.gif
Aciu tau sidarbe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2006 01 26, 19:08)
4u.gif
Nagi sveikutes
As jau namuciuose, siandien paleido. Padare keleta drenaziuku, isleido "kakucius" nereikalingus. Viska apziurejo, nieko nerado. Nei zininiu, nei saaugu, nei nepratekamumo. Pasak gydytojos Matkevicienes esu sveika kaip ridikas  thumbup.gif Dabar eile visgi atejo mano vyreliui siule atlikti pilnut pilna spermos tyrima Bogdanskienes klinikoje. Ka gi kovosim toliau  blush2.gif Laparaskopija nebuvo baisi, uzmigau ir uzmigau, tik dabar dar visa krutines lasta, kakla, gerkle skauda. Dar normaliai issitiesus vaikscioti nelabai galiu, ber visai nebaisu.  mirksiukas.gif Po operacijos bloga irgi nebuvo, sulasino lasaline, ukuliukais pabade ir paleido  thumbup.gif . Dabar turiu nedarbinguma, kol kad iki vasario 2 d, veliau savo poliklinikoj prates.

Kaip smagu, kad tavo rezultatai geri! biggrin.gif Didziausios sekmes kuo greiciau tampant nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 01 26, 19:50)
Dabar aš čia stradalinsiu iki kol visa tai pasibaigs  tongue.gif  Norai dideli, bet baimė dar didesnė - reiks kažkaip kovoti. Šiandien atėjo mmm ir tolimesnis mano žingnis link  nestuke.gif  - darysiuos laparaskopija. Ech, kaip pavydžiu kurios jau pasidariusios. Kiek laiko trunka pati operacija?

Nestradalink 4u.gif Pati skaitai, kaip visos "isbandziusios" patvirtina, kad nieko labai baisaus ten nera. Po kokio menesiuko turbut pati jau raminsi laukiancias operacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 01 26, 19:50)
Dabar aš čia stradalinsiu iki kol visa tai pasibaigs  tongue.gif  Norai dideli, bet baimė dar didesnė - reiks kažkaip kovoti. Šiandien atėjo mmm ir tolimesnis mano žingnis link  nestuke.gif  - darysiuos laparaskopija. Ech, kaip pavydžiu kurios jau pasidariusios. Kiek laiko trunka pati operacija?

Tikrai nera ko bijoti.Man operacija prasidejo be5 dvylika,baigesi pirma.Pooperacinej pagulejau 20 min ir isprasiau , kad mane isveztu i palata.Miegas neeme ,po 2val keliausi i wc,dar po 2 jau vaiksciojau koridorium.Taip kad nebijok , tikrai nera ko. biggrin.gif
Atsakyti
nu nezinau g.gif
mane operavo 12val, parveze i intensyvios terapijos palata apie 14.30 val, o i palata tik kita ryta. Ir atsikelus buvau tik kita ryta kai reikaliukas prispaude, labai sunkiai ir su baime.
Skaumsmu dideliu nebuvo tik silpnumas.

ar man cia nepasiseke ar as isimtis buvau, kad kitoms viskas taip paprasta? g.gif
Atsakyti
Matai murmur pas tave rado problemų su kiaušintakiais tai juos ko gero tvarkė tai ir užtruko. O kai nieko blogo neranda tai ir operacija trumpesnė. Mano operacija irgi ilgai truko nes buvo cistų
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2006 01 27, 10:49)
Matai murmur pas tave rado problemų su kiaušintakiais tai juos ko gero tvarkė tai ir užtruko. O kai nieko blogo neranda tai ir operacija trumpesnė. Mano operacija irgi ilgai truko nes buvo cistų


tai va - negalim sakyt zmogui kad viskas truks trumpai ir paprastai. Labai baisu nera, bet viskas priklauso nuo situacijos mirksiukas.gif
kaip man gydytoja sake - dar viena nenumire ir nepabego mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano op. irgi užtruko(virš 1,5 val.)Bet man dar darė prie to paties ir hiteroskopiją ax.gif
Atsakyti