Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Pritariu Sidabrei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 16 sausio 2006 - 09:35
QUOTE(malvina @ 2006 01 15, 19:51)
o man narkoze net patiko- kai pradejo leist vaistukus ir dar nespejau atsijungt, pajutau nesvarumo busena:) ir po narkozes jauciausi gerai:) aisku, kiekvieno organizmas pernesa kitaip ir siaip tai nera labai sveika, bet kartais nelabai yra is ko rinktis...
o laurriuk pati nuo stalo lipai? mane tai kazkaip labai graziai perkele i mano lovyte (geriausios sveikatos tom sesutem:)



O man narkozė nepatiko...Sunkiai iš jos išėjau, ir vėmiau, ir galva skaudėjo...Žodžiu, praėjo ir paėjo...Tačiau po kokio mėnesio iš ryto ateinu į darbą, kalbuosi su kolegom i staiga suprantu, kad aš nenuvažiavau pas klientą, su kurio dėl to susitikimo kalbėjom visą savaitę ir prieš dieną aš viską paruošiau ir laukiau tos usitikimo...Tiesiog absoliučiai iš galvos iškrito. Pirmą kartą gyvenime...Buvo baisu. Po kurio laiko būdama pas gydytoją jai apie šį įvykį prasitariau, tai ji sakė, kad nuo narkozės puse metų gali atmintis pokštus krėsti... doh.gif
Atsakyti
As tai baisiausa ką atsimenu po laparaskopijos, tai atsigavimą po narkozės - labai slykstu buvo verysad.gif Geleciau operuotis ir operuotis jei nereiktų tos prakeiktos narkozės
Atsakyti
Operavo apendiksą, 2 kartus darė laparaskopiją dėl kiaušidžių ir pan. Po operacijų parą laiko miegodavau, tiesiog būdavo pramerkiu akis, o jos pačios vėl užsimerkia ir taip visą parą. jokio pykinimo, jokių skausmų tik miegoti, miegoti, miegoti. Kai mano dukrytei buvo 2,5 mėn. ir pati dar žmoniškai neatsigavus po gimdymo teko operuotis tulžies puslę - akmenligė. Darė laparaskopiją po kurios buvo labai sunku atsigauti tike fiziškai tiek morališkai. Ir visą kūną skaudėjo ir pykino ir visą naktį užmigti negalėjau. manyčiau kad tas atsigavimas po narkozės priklauso nuo pačios narkozės ir operuojamo organo.
Atsakyti
Sveikos mergytes smile.gif
Skaitau jusu mintis apie laparaskopija ir mastau ar cia ta narkoze panasi i tokia kaip man dare polipui salinant. Tada irgi dare bendra, bet po geros valandos eme zadinti. Kai prikele, tai svaigo tik galva ir suprasti niekaip negalejau kas vyksta aplinkui. Jei panasu i tokia, tai tureciau antradieni (po savaites) isgyventi g.gif
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2006 01 17, 13:36)
O man narkozė nepatiko...Sunkiai iš jos išėjau, ir vėmiau, ir galva skaudėjo...Žodžiu, praėjo ir paėjo...Tačiau po kokio mėnesio iš ryto ateinu į darbą, kalbuosi su kolegom i staiga suprantu, kad aš nenuvažiavau pas klientą, su kurio dėl to susitikimo kalbėjom visą savaitę ir prieš dieną aš viską paruošiau ir laukiau tos usitikimo...Tiesiog absoliučiai iš galvos iškrito. Pirmą kartą gyvenime...Buvo baisu. Po kurio laiko būdama pas gydytoją jai apie šį įvykį prasitariau, tai ji sakė, kad nuo narkozės puse metų gali atmintis pokštus krėsti... doh.gif

siaubas! dabar suprantu, kodel man tiesiog pastoviai viskas is galvos iskrenta! na, bet, antra vertus, jei tai del narkozes (o pries tai taip lyg ir nebuvo), kaip rasai, turetu po puses metu praeiti:) bent tai gerai:)
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2006 01 17, 17:06)
Sveikos mergytes  smile.gif
Skaitau jusu mintis apie laparaskopija ir mastau ar cia ta narkoze panasi i tokia kaip man dare polipui salinant. Tada irgi dare bendra, bet po geros valandos eme zadinti. Kai prikele, tai svaigo tik galva ir suprasti niekaip negalejau kas vyksta aplinkui. Jei panasu i tokia, tai tureciau antradieni (po savaites) isgyventi  g.gif

darant laparaskopiją į pilvo ertmę pripompuojama 5 l dujų ir dėl to būna galvos, nugaros skausmai, pykinimai.
Atsakyti
Sveikutes bigsmile.gif
Norejau pasidomet laparaskopija daro po menesiniu? Man gydytoja liepe atvykti po to, kai baugsis mmm, kazkur apytikriai po savaites. Ka daryti jei jos man nesibaigs iki operacijos, nes jos dar ir neprasidejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2006 01 18, 18:47)
Sveikutes  bigsmile.gif
Norejau pasidomet laparaskopija daro po menesiniu? Man gydytoja liepe atvykti po to, kai baugsis mmm, kazkur apytikriai po savaites. Ka daryti jei jos man nesibaigs iki operacijos, nes jos dar ir neprasidejo  ax.gif

Tai ir nesioperuok.Nukelk op. datą.Man buvo panaši situacija.Sutarėm su gyd. datą,o mm kaip nėr tai nėr blink.gif Jau norėjau skambinti,bet laimei mm(tą kartą jomis džiaugiausi blush2.gif ) prasidėjo ir mane operavo 8 c.d.Mm jau nebuvo nei kvapo lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu tau Fortunata irnesakyk.gif
Jei mmm nepasirodys ryt, tai tikrai paskambinsiu gydytojai ir nukelsiu (bet jau taip nenoriu schmoll.gif pasiruosiau visom prasmem) kitai dienai. Kazkaip maudzia pilva, jauciu bus blush2.gif
Atsakyti
aha man nuo tu duju nugara maude, bet vaistu suleisdavo ir praeidavo skausmas. O siaip pries tai esu turejus viena narkoze, operacija buvo ilgesne ir sunkesne, tai sita istveriau labai lengvai. Kai po op nuveze i ta intensyvios prieziuros skyriu tai po poros valandu atrode kad atsistociau ir namo varyciau. Tik buvo baisu kad neplystu siules biggrin.gif
zodziu operacijos kaip ir tikejausi - bijot neverta, baisiausia buvo kai pasake rezultatus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2006 01 18, 17:47)
Sveikutes  bigsmile.gif
Norejau pasidomet laparaskopija daro po menesiniu?

gydytojas laparoskopijos laiką nustato pagal tam tikrus parodymus. Dažniausiai daroma ciklo pradžioje, bet daroma ir po ovuliacijos (pvz., jei įtaria endometriozę ir kt.)

Su narkozėm, jei galima taip išsireikšti, sekėsi - kuo daugiau jų dariau, tuo kokybiškesnę gaudavau lotuliukas.gif Kai prisimenu doh.gif , kad per antrą operaciją atvežė mane visą mėlyną ir drebančią nuo šalčio į palatą (buvo vasara, karščio virš 30 C, palata į pietinę pusę, o ir antklodės storos, vatinės, iš labdaros - kai šiaip ne taip išstenėjau, kad mane užklotų dar viena antklode, palatos kaimynkos nutarė, kad aš kliedžiu doh.gif )

apie atmintį geriau nekalbėsiu ax.gif
Atsakyti