Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

murmur, spjauk tu į tas gimines ir tas visas kalbas. Mes ne dėl to gyvenam, kad kažkam patiktume arba ne, įtiktume arba ne. Nepatinka tegul eina š... Svarbiausia kad tave vyras palaikytų ir kad abu žiūrėtumėt į vieną pusę. Va čia ieškant leliuko yra svarbiausia. Pamenu, kaip gydėmės ,būdavo išleidžiam per 2 vizitus abieju atlyginimus ir sėdim ant bulvių porą savaičių. ir nieko, pasibučiuojam ir toliau važiuojam, o šnekėti tai visaip šnekėdavo ir giminaičiai ir draugai ir bendradarbiai. bet už tai kaip smagu buvo kai pas mane pilvelis pradėjo matytis ir visi tie šnekėtojai išsižiodavo iš nuostabos vis tik pastojau po 11 santuokos metų. O laparaskopijos tu nebijok. turėjau 2. Nieko. Išgyventi galima. Jeigu be jokių komplikacijų po 2-3 dienų paleis namo ir po poros savaičių pamirši, kad tokią bėdą ir turėjai. Sėkmės tau, murmur ir su Dievo palaima.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Gal kas darėtės histeroskopiją?Greičiauisia kad ir man ji nusimato iškart po naujų,nes lyg ir įtaria polipą verysad.gif Labai bijau.Įdomu būtų sužinot,kiek laiko po operacijos praleidote ligoninėje ir kada po jos leidžia pradėt planuot lialių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2005 12 23, 16:22)
Sveikos merginos 4u.gif
Gal kas darėtės histeroskopiją?Greičiauisia kad ir man ji nusimato iškart po naujų,nes lyg ir įtaria polipą verysad.gif Labai bijau.Įdomu būtų sužinot,kiek laiko po operacijos praleidote ligoninėje ir kada po jos leidžia pradėt planuot lialių? ax.gif

tikrai nėra ko bijoti, tai viena iš paprastesnių operacijų. aš išėjau tą pačią dieną iš ligoninės, bet man nieko nepjovė. jeigu tau pjaus, tai gal kokią dienelę ilgiau ir palaikys. smile.gif o gaudyti gandrus galėsite atėjus naujam ciklui. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 12 23, 17:30)
tikrai nėra ko bijoti, tai viena iš paprastesnių operacijų. aš išėjau tą pačią dieną iš ligoninės, bet man nieko nepjovė. jeigu tau pjaus, tai gal kokią dienelę ilgiau ir palaikys.  smile.gif o gaudyti gandrus galėsite atėjus naujam ciklui.  tongue.gif

Ačių,svajuke 4u.gif šiek tiek ramiau rolleyes.gif O ar narkozę tau pilną darė?Jei operacija nedidelė tai gal sakau ir ta narkozė ne tokia stipri g.gif Aš turbūt jos ir atsakymo po operacijos labiausiai ir bijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2005 12 23, 16:37)
Ačių,svajuke 4u.gif šiek tiek ramiau rolleyes.gif O ar narkozę tau pilną darė?Jei operacija nedidelė tai gal sakau ir ta narkozė ne tokia stipri g.gif Aš turbūt jos ir atsakymo po operacijos labiausiai ir bijau blush2.gif

Na, narkozės tai aš nebijau visai. gal jau pripratau, o gal tiesiog dėl to, kad nė karto po jos bloga nebuvo ir normaliai atsigavau. greičiausiai ligoninėse gerą narkozę naudoja, na, bent jau Antakalnio klinikose. darant histeroskopiją narkozę daro pilną, bet nestiprią, mat pati operaciją dažniausiai trunka ne taip jau ilgai, iki valandos. man tai iš vis užtruko kokias 25 min. smile.gif o atsakymo irgi nėra ko bijoti: jeigu ras tau tą polipą, tai išoperuos ir viskas bus gerai. ir tada galėsite ramiai sau gaudyti gandrus. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 12 23, 17:49)
Na, narkozės tai aš nebijau visai. gal jau pripratau, o gal tiesiog dėl to, kad nė karto po jos bloga nebuvo ir normaliai atsigavau. greičiausiai ligoninėse gerą narkozę naudoja, na, bent jau Antakalnio klinikose. darant histeroskopiją narkozę daro pilną, bet nestiprią, mat pati operaciją dažniausiai trunka ne taip jau ilgai, iki valandos. man tai iš vis užtruko kokias 25 min.  smile.gif  o atsakymo irgi nėra ko bijoti: jeigu ras tau tą polipą, tai išoperuos ir viskas bus gerai. ir tada galėsite ramiai sau gaudyti gandrus.  lotuliukas.gif

Ačių,svajuke 4u.gif Beveik "užgrūdinai"mane tai operacijai biggrin.gif Jau laukiu,kad tik greičiau ją atliktų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2005 12 23, 17:04)
Ačių,svajuke 4u.gif Beveik "užgrūdinai"mane tai operacijai biggrin.gif Jau laukiu,kad tik greičiau ją atliktų doh.gif

Teisingai. thumbup.gif taip ir toliau. lotuliukas.gif sėkmės operuojantis ir visoje tolimesnėje veikloje. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 12 23, 18:12)
Teisingai.  thumbup.gif taip ir toliau.  lotuliukas.gif sėkmės operuojantis ir visoje tolimesnėje veikloje.  rolleyes.gif

Ačių labai,tau linkiu to paties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2005 12 23, 17:20)
Ačių labai,tau linkiu to paties 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes, smile.gif

Po dvieju savaiciu laparoskopija laukia ir manes. Tuo paciu ir dziaugiuosi ax.gif ir siek tiek bijau. Siandien pasidariau tyrimukus, rytoj lekiu pas seimos gydytoja siuntimo ir tyrimu atsakymu. Norisi greiciau issioperuoti ir suzinoti kokie maumai manyje gyvena. blink.gif O, kad gyvena, neabejoju. Kankinuosi su desiniu sonu, rastos saaugos, buve uzdegimai. Labiausiai bijau isgirsti atsakyma verysad.gif
Atsakyti
Ritusia, koks atsakymas bebūtų tai bus labai didelis žingsnis lėliuko link console.gif
Atsakyti
Aciu Daivute, labai labai pati noriu greiciau susitvarkyti. Leliukas - mano svajone, del jo galeciau daug padaryti thumbup.gif Tikiuosi, kad viskas pasiseks. Laukiu to kaip nezinia ko ir galvoju, kad visos mano bedos susije tik su tuo unsure.gif
Atsakyti