Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

merginos - o kada po lap. pasako rezultata? iskart kai i palata parveza, ar paskui kai pas gydytoja apsilankai po kiek laiko?
bijau kad nelikciau nezinioj iki kitu metu g.gif
Atsakyti
[quote=murmur,2005 12 22, 15:21]
merginos - o kada po lap. pasako rezultata? iskart kai i palata parveza, ar paskui kai pas gydytoja apsilankai po kiek laiko?
bijau kad nelikciau nezinioj iki kitu metu g.gif
[/quote
Pasako kai jau gali normaliai mąstyti po narkozės, dažniausiai kitą dieną.
Atsakyti
Man tai neatejo niekas ir nepasake,pasake,tik,kai israsinejo is ligonines,operavusi gydytoja,gal ir profesionali,bet nieko nepasake,po operacijos,nors ir pinigeliu davaiau g.gif blink.gif ,na bet cia nuo gydytojos priklauso
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 12 22, 16:43)
Man tai neatejo niekas ir nepasake,pasake,tik,kai israsinejo is ligonines,operavusi gydytoja,gal ir profesionali,bet nieko nepasake,po operacijos,nors ir pinigeliu davaiau  g.gif  blink.gif ,na bet cia nuo gydytojos priklauso

Svarbiausiai, kad su kiausintakiais viskas tvarkoj. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2005 12 22, 16:53)
Svarbiausiai, kad su kiausintakiais viskas tvarkoj. thumbup.gif


g.gif turbut reik vyra siust iskart po operacijos kad iskamantinetu, neiskentesiu as iki kitos dienos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 22, 18:58)
g.gif turbut reik vyra siust iskart po operacijos kad iskamantinetu, neiskentesiu as iki kitos dienos verysad.gif

Mane operavo penktadienį,o rezultatus sužinojau pirmadienį blush2.gif ,bet ne dėl gyd. kaltės.Penktadienį miegojau,o savaitgalį nenorėjau trukdyti gyd. ir ramiai laukiau pirmadienio.Kažkaip tikėjausi geros pabaigos,tai ji ir buvo geriau negu geresnė thumbup.gif Net nesapnavau,kad abu kiaušintakiai bus o.k. rolleyes.gif T. tau būtinai kuo greičiau viską pasakys,net ir tą pačią dieną,aišku,jeigu nemiegosi kaip aš iki vakaro.Mane pradėjo operuoti 11val.,o aš pabudau po 16 val. blush2.gif Sugebėjau paskambinti vyrui(kuris tą dieną dirbo),mama atlėkė lankyti,o aš burbtelėjau porą sakinių,pasysiojau lotuliukas.gif ir toliau nugrimzdau į miegų karalystę doh.gif .
Nepergyvenk,viskas bus o.k. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fortūnata: 22 gruodžio 2005 - 19:30
QUOTE(murmur @ 2005 12 22, 14:21)
merginos - o kada po lap. pasako rezultata? iskart kai i palata parveza, ar paskui kai pas gydytoja apsilankai po kiek laiko?
bijau kad nelikciau nezinioj iki kitu metu g.gif

Kai tik atsipaipaliojau po narkozės, į palatą atėjo gydytoja ir pasakė laparaskopijos rezultatus. Paskutinę dieną, kai dar buvau ligoninėje nusivedė į gydytojų kambarį, parodė, kas buvo nufilmuota operacijos metu ir viską išsamiai paaiškino.
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 12 22, 19:30)
Mane operavo penktadienį,o rezultatus sužinojau pirmadienį blush2.gif ,bet ne dėl gyd. kaltės.Penktadienį miegojau,o savaitgalį nenorėjau trukdyti gyd. ir ramiai laukiau pirmadienio.Kažkaip tikėjausi geros pabaigos,tai ji ir buvo geriau negu geresnė thumbup.gif Net nesapnavau,kad abu kiaušintakiai bus o.k. rolleyes.gif T. tau būtinai kuo greičiau viską pasakys,net ir tą pačią dieną,aišku,jeigu nemiegosi kaip aš iki vakaro.Mane pradėjo operuoti 11val.,o aš pabudau po 16 val. blush2.gif Sugebėjau paskambinti vyrui(kuris tą dieną dirbo),mama atlėkė lankyti,o aš burbtelėjau porą sakinių,pasysiojau lotuliukas.gif  ir toliau  nugrimzdau į miegų karalystę doh.gif .
Nepergyvenk,viskas bus o.k. wub.gif


istikro tai kuo toliau tuo labiau baime ima:) vyra vesiuos kartu nuo pat ryto, negaliu as ramiai miegot svetimoj vietoj, o dar jei bus daug zmoniu palatoj. Man vis atrodo kad apvogs blush2.gif
Atsakyti
Murmur, laikykis, viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
tai nesivesk nieko vagiamo biggrin.gif Nebijok, va matai fortunata kokia patenkinta po laparaskopijos? Baigesi visi speliojimai, kad gal tas, o gal anas. Dabar bent zino kaip yra is tikruju.
Atsakyti
aciu merginos uz palaikyma, mazai jo randu aplinkui 4u.gif
ypac skaudu kad vyro puse gimines su jo sesule priesaky vis galva linguoja su mintim "as gi tau sakiau negerk KT, sakiau kad problemu turesi" nono.gif
arba uosvis kai isgeres lenda - "na girdejau viena ausim kad i ligonine gulsies, tai kuom apsirgai?" fool.gif
Atsakyti
Nepaisyk,tu jokiu kalbu,pakalbes ir nustos.
As tai vat nieko niekam nesakiau,tik vyras zinojo,tai isvengiau visokiu klausinejimu ax.gif
sekmes murmur,nieko nebijok.
Atsakyti