Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(murmur @ 2005 12 21, 12:42)
dabar lauksim rezultatu biggrin.gif
as tai audziu minti, kad gal kitoms Kaledoms sau dovanele dar speciau pasidovanot ax.gif ta prasme dideli pilva  nestuke.gif  biggrin.gif

Oi nebejuokink lotuliukas.gif Dar pilnai nėra viskas užgiję doh.gif Nors vyras jau ir šiandien mane spaudžia lotuliukas.gif Teks savo pareigas vykdyti smileysex.gif lotuliukas.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
SVAJUKE
Kaip prėjo tavo op.? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 12 21, 11:45)
Oi nebejuokink lotuliukas.gif Dar pilnai nėra viskas užgiję doh.gif Nors vyras jau ir šiandien mane spaudžia lotuliukas.gif Teks savo pareigas vykdyti  smileysex.gif  lotuliukas.gif  oro_buckis.gif


pioneers.gif smileysex.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 12 21, 10:48)
SVAJUKE
Kaip prėjo tavo op.? 4u.gif

ok. viskas tvarkoje pas mane. lotuliukas.gif
Atsakyti
nu biski placiau prasom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2005 12 21, 16:46)
nu biski placiau prasom smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

kad nėr ką plačiau pasakoti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif viskas pas mane gimdoje čiki. jokių sąaugų ir kitų blogų dalykų. lotuliukas.gif dabar truputuką ramiau. bigsmile.gif
Atsakyti
tai tada thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 12 21, 16:49)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kad nėr ką plačiau pasakoti.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif viskas pas mane gimdoje čiki. jokių sąaugų ir kitų blogų dalykų.  lotuliukas.gif dabar truputuką ramiau.  bigsmile.gif


Šaunu
Atsakyti
Rožele pasakok kaip tau sekes?
Kokia diagnoze?
Atsakyti
Diagnoze buvo parasyta policistines kiaušides,tai va ka tik rado. Praeinamumas geras,endometriozes ne kvapo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 12 22, 14:17)
Diagnoze buvo parasyta policistines kiaušides,tai va ka tik rado. Praeinamumas geras,endometriozes ne kvapo  thumbup.gif


na policistinių kaiušidžių diagnozė tikrai yra viena geresnių ir paprasčiausiai gydomų - užtenka stimuliacijų vaistukais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 22 gruodžio 2005 - 12:23
smile.gif))
Tai ka gi sveik ir prie darbu:))))))))))))))
Atsakyti