Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

nu nezinau kuo toliau tuo man baisiau darosi, dar nesulaukus operacijos jau tyrimam isleidau 190Lt, dar ryt polilinikoj krauja tirs - vel 30Lt, dar LH ir FSH ar kaip jie ten irgi ryt - vel 30Lt....dar uz operacija mokek, nezinau kokioj mes cia saly gyvenam kur nemokamas gydymas, kad nemokama gaunasi geriausiu atveju konsultacija kokios nors zalios kvakses ka tik medicinke baigusios ir darancios bandymus ant pacientu (cia as apie savo vidaus gyd.).... verysad.gif

blyn jei reikes IVF'o garbes zodis emigruosiu...sedziu su asarom akyse, uz buta nemokam per tuos daktarus "gerbiamus"....

nepykit uz mano paverkslenimus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 19, 15:08)
nu nezinau kuo toliau tuo man baisiau darosi, dar nesulaukus operacijos jau tyrimam isleidau 190Lt, dar ryt polilinikoj krauja tirs - vel 30Lt, dar LH ir FSH ar kaip jie ten irgi ryt - vel 30Lt....dar uz operacija mokek, nezinau kokioj mes cia saly gyvenam kur nemokamas gydymas, kad nemokama gaunasi geriausiu atveju konsultacija kokios nors zalios kvakses ka tik medicinke baigusios ir darancios bandymus ant pacientu (cia as apie savo vidaus gyd.).... verysad.gif

blyn jei reikes IVF'o garbes zodis emigruosiu...sedziu su asarom akyse, uz buta nemokam per tuos daktarus "gerbiamus"....

nepykit uz mano paverkslenimus blush2.gif


iš tiesų nuo kada poliklinikoj kraujo tyrimas mokamas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 12 19, 13:26)
iš tiesų nuo kada poliklinikoj kraujo tyrimas mokamas? blink.gif


nezinau nuo kada, bet mokejau jau uz du tyrimus, ryt dar trecia einu darytis mokama g.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 12 19, 13:26)
iš tiesų nuo kada poliklinikoj kraujo tyrimas mokamas? blink.gif

dabar labai daug tyrimų poliklinikose mokami, man tai tik bendrą kraujo ir gliukozę nemokamai daro, o už kitus moku, o darius visokiausių, ir prieš operacijas ir kai ligų ieškojau dėl nepaaiškinamų skausmų

O už operaciją tikrai niekas neprašo duoti pinigų, jei neturit ir neduokit. Aš tikrai nesiverčiu per galvą ir nelendu dėl to į skolas, neturiu pinigėlių ir neduodu, nors ir labai kartais noriu atsidėkoti
Atsakyti
Svajuke mirksiukas.gif Kaip praėjo operacija?O gal kur rašei,tik aš nepastebėjau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 12 18, 21:30)
Va man buvo tas pats,labiausiai bijojau atsakymo.Nors viskas buvo o.k.,ko tikrai nesitikėjau(turiu mintyje kiaušintakius(nuotrauka rodė vieno kiaušintakio nepraeinamumą),kiaušides(buvo minčių apie policistozę),gimdą(įtarinėjo pertvarą ar sąaugas)) Viskas  gražu,deja...Rado tą pabaisą endometriozę,tad neaišku,kaip bus su pastojimu.Gydytoja suteikė daug vilčių,bet vienas Dievas žino kaip čia bus...Džiaugiuosi tuo,kad pagaliau rasta tikroji priežastis,trukdanti pastoti.Ir dėl to esu laiminga,nors tikrosios laimės paukštės uodega neaišku ar pasiekiama...

o tau darant nuotrauką rado endometriozę g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2005 12 20, 18:53)
o tau darant nuotrauką rado endometriozę g.gif

Ne schmoll.gif Bet tuo metu(š.m. vasario mėn.)jau gyd. matė endometrioidinę cistą doh.gif O kitaip tą ligą,echoskopuojant arba pagal dar ką nors (pvz.rudus tepliojimus)sunku nustatyti,galima tik spėlioti unsure.gif Mano atveju tai nebuvo jokių žymių požymių,tik ta cista doh.gif bet ją sėkmingai išlukšteno,tai dabar kiaušidei laisvė,o ir skaidrių gleivių kiek doh.gif Taip tik gilioje jaunystėje buvo lotuliukas.gif Jaučiu,kad gali būti O,bet dar bijau smileysex.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 12 20, 18:29)
Ne schmoll.gif Bet tuo metu(š.m. vasario mėn.)jau gyd. matė endometrioidinę cistą doh.gif O kitaip tą ligą,echoskopuojant arba pagal dar ką nors (pvz.rudus tepliojimus)sunku nustatyti,galima tik spėlioti unsure.gif Mano atveju tai nebuvo jokių žymių požymių,tik ta cista doh.gif bet ją sėkmingai išlukšteno,tai dabar kiaušidei laisvė,o ir skaidrių gleivių kiek doh.gif Taip tik gilioje jaunystėje buvo lotuliukas.gif Jaučiu,kad gali būti O,bet dar bijau  smileysex.gif


Tai dabar greit marš pas savo vyrą smileysex.gif Juk galima švelniai blush2.gif O dėl tokio švento reikalo ir pakentėti verta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2005 12 20, 19:42)
Tai dabar greit marš pas savo vyrą  smileysex.gif Juk galima švelniai blush2.gif O dėl tokio švento reikalo ir pakentėti verta tongue.gif

Ko gero taip ir padarysiu blush2.gif Nors šiandien 20 c.d.,tai gal man ta O tik vaidenasi,bet kad prieš tai jau gleivių buvo doh.gif Paskaičiau apie O,tai viskas atitinka.Be to gyd. sakė,kad ciklas gali užsivėlinti arba atvirkščiai doh.gif Tai ir ta O gali blūdinti lotuliukas.gif Bet kai pagalvoju,kad esu 8 c. d. operuota,o dabar jau smileysex.gif užsiimsiu,tai juokas ima hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif ,nors kitos ir anksčiau pabando blush2.gif Bet jau ant pilvo pagulėti galiu,tai ir tuo reikalu galėsiu užsiimti didis.gif pioneer.gif,nors bijau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fortūnata: 20 gruodžio 2005 - 17:53
QUOTE(fortūnata @ 2005 12 20, 18:51)
Ko gero taip ir padarysiu blush2.gif Nors šiandien 20 c.d.,tai gal man ta O tik vaidenasi,bet kad prieš tai jau gleivių buvo doh.gif Paskaičiau apie O,tai viskas atitinka.Be to gyd. sakė,kad ciklas gali užsivėlinti arba atvirkščiai doh.gif Tai ir ta O gali blūdinti lotuliukas.gif Bet kai pagalvoju,kad esu 8 c. d. operuota,o dabar jau  smileysex.gif užsiimsiu,tai juokas ima hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif ,nors kitos ir anksčiau pabando blush2.gif Bet jau ant pilvo pagulėti galiu,tai ir tuo reikalu galėsiu užsiimti didis.gif  pioneer.gif,nors bijau...


Mažiau galvok, o bandyk bigsmile.gif Aišku, jei dar labai skauda, tai gal ir pakentėk g.gif
Aš tai galvoju, kad mūsų mintys sukasi ne apie smileysex.gif , o kaip kuo greičiau tapti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2005 12 20, 19:58)
Mažiau galvok, o bandyk  bigsmile.gif Aišku, jei dar labai skauda, tai gal ir pakentėk g.gif
Aš tai galvoju, kad mūsų mintys sukasi ne apie  smileysex.gif , o kaip kuo greičiau tapti  nestuke.gif

Išgyvenau bigsmile.gif Neskaudėjo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 12 21, 10:34)
Išgyvenau  bigsmile.gif Neskaudėjo blush2.gif


dabar lauksim rezultatu biggrin.gif
as tai audziu minti, kad gal kitoms Kaledoms sau dovanele dar speciau pasidovanot ax.gif ta prasme dideli pilva nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti