Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

merginos - o del tu kiausintakiu salinimo visada atsiklausia paciento? unsure.gif dabar pagalvojau kad jei per laparoskopija istikro pasirodytu kad jie abu nepraeinami, tai mane nesugalvos ju isvis pasalinti? blink.gif blink.gif

panika man prasideda verysad.gif
Atsakyti
Murmur, raminkis, baik galvot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 15, 09:52)
merginos - o del tu kiausintakiu salinimo visada atsiklausia paciento? unsure.gif  dabar pagalvojau kad jei per laparoskopija istikro pasirodytu kad jie abu nepraeinami, tai mane nesugalvos ju isvis pasalinti? blink.gif  blink.gif

panika man prasideda verysad.gif



jei tai neaptarta prieš operaciją, neturi teisės šalinti ir negirdėjau, kad pašalintų.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 12 15, 09:55)
Murmur, raminkis, baik galvot ax.gif


aha lengva tau kalbet blink.gif ***** mmm dar kazkur dingo neateina, jauciu is tos baimes pramazinsiu savo laparoskopija ir teks atidet sausio pabaigai..... doh.gif
Atsakyti
Šiandien buvau pas K. Praplepėjom ilgai. Nebijokit, niekas be paciento sutikimo nieko nešalina. Sakė net ir vėžio atveju nieko nešalina jei pacientas nesutinka. Taigi šį ciklą nieko nedarysiu. Na Kalėdos, Nauji... smile.gif , o po Naujų jau turėtų prasidėti naujas ciklas ir tada nuo kokios 4-5 c.d. pradėsim stimuliuoti ir darysim IUI - tai ko gero bus paskutinis kartas. Jei nepavyks - laparaskopija laukia, bet bandysiu tik paremontuoti H, o jei jis atsinaujins tada - šalinsim. Pamaniau, kad reikia išbandyti visokius variantus, o ne taip kad iš karto paėmei ir viską išpjaustei. Ačiū, Daiva 4u.gif Tikriausiai tikrai psichologiškai prastai pasijausčiau, jei žinočiau, kad jau vieno neturiu o jei ir kitą po kiek laiko reiktų pašalinti priverstinai (ne duok Dieve), tai iš vis galus gaučiau anksčiau laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2005 12 14, 15:12)
... Vis kalbėdavo K. kad reiks greičiausiai pašalinti kiaušintakį, o dėl kiaušidės neminėjo nieko. Kaip ten ta kiaušidė ar ir ją pašalina tokiu atveju? Jei ne, tai ar joje folikulai nebeauga? O jei auga, tai kur jie pasideda?


Musmiryte smile.gif,
manau,kad kiausides tau nepasalintu... nes kiausidziu nesalina, jei tik imanoma, kai salina gimda del miomu... nepasalintos kiausides toliau funkcionuoja,atlieka savo hormonini "darba" ir del to moteriai anksciau neprasideda klimaksas... folikulai toliau auga, bet gal ne taip gerai, kaip augo su funkcionuojanciu kiausintakiu (cia panasiai kaip su visiskai uzakusiu vienu kiausintakiu, kai kitas sveikas)... gali buti netgi taip, kad ovuliavusi naslaites kiausides folikula pagauna likes kiausintakis, nors siaip folikulai rezobuojasi pilvo ertmeje.

sekmes tau, nepasiduok tam H. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglė M. @ 2005 12 15, 12:29)
sekmes tau, nepasiduok tam H.  4u.gif


Ačiū, bandysim biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip pagal girdėtas profesionalų istorijas, tai chirurgai linkę pašalinti viską, t.y. ir kiaušides jei šalina gimdą dėl kokių nors patologijų, vėžių ir kt. Bet čia kalba eina apie radikalias operacijas, o ne apie kiaušintakių plastiką ar šalinimą. Aš irgi pradžioj galvojau, kad jas palieka, bet deja. O jei dar amžius vyresnis, tai jau tikrai viską ima.
Čia aš tik šiaip, informacija pasidalinau. Tai nieko bendra neturi laparaskopijom ir hidrosalpingsų šalinimu.
Atsakyti
Migle, as visiskai sutinku su tavimi, kad cia ne vieta kalbeti apie vezi ir rimtas patologijas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglė M. @ 2005 12 15, 13:12)
Migle, as visiskai sutinku su tavimi, kad cia ne vieta kalbeti apie vezi ir rimtas patologijas mirksiukas.gif


Jei jau apie tai, tai tu pirma apie jas parašei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2005 12 15, 13:17)
Jei jau apie tai, tai tu pirma apie jas parašei mirksiukas.gif

Migliuk,
gimdos miomu as nelaikau rimta patologija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglė M. @ 2005 12 15, 15:22)
Migliuk,
gimdos miomu as nelaikau rimta patologija  biggrin.gif



Egle M., miomos - rimta patalogija. Ypac jeigu ji yra arti kaklelio. Operacijos metu gali buti pasalinta netgi gimda. Ir ja pastoviai reikia stebeti, kad nesuvezetu.
Atsakyti