Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(svajukė @ 2005 12 14, 10:14)
mumrmur, man gi tik diagnostinę histeroskopiją darys. jeigu viskas bus tvarkoje ir man ten nieko nepjaustys, nedegins ir pan., tai atsigausiu po narkozės ir šiaušiu namo. geriau namie pagulėsiu.  lotuliukas.gif


nu man irgi tas pats siaip:) diagnostine pradzioj, o jei ras ka nors tai bus operacija normali.... blush2.gif tikiuosi kad neras;)
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 14, 10:16)
nu man irgi tas pats siaip:) diagnostine pradzioj, o jei ras ka nors tai bus operacija normali.... blush2.gif tikiuosi kad neras;)

murmur, o tai tau daro gal ir laparoskopiją, ar ne? nes jeigu taip, tai tada ji net ir diagnostinė sunkesnė nei histeroskopija. histeroskopiją daro per makštį, o laparoskopiją - per bambą ir dar porą skylučių pilve padaro, tai čia jau papjausto šiek tiek.
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 12 14, 10:21)
murmur, o tai tau daro gal ir laparoskopiją, ar ne? nes jeigu taip, tai tada ji net ir diagnostinė sunkesnė nei histeroskopija. histeroskopiją daro per makštį, o laparoskopiją - per bambą ir dar porą skylučių pilve padaro, tai čia jau papjausto šiek tiek.


jo - man laparoskopija.... verysad.gif maniau kad tai tas pats, nepyk unsure.gif blush2.gif
blyn mano bambuke supjaustys doh.gif doh.gif
Atsakyti
Isteiesu, po histeroskopijos galima ta pacia diena namo keliaut. Ten narkoze tokia l. trumpa, net intubacijos nedaro, o jei ir viduj nieko neliecia, tai visai super. Kalbu is patirties, nors man dar si bei ta dare.
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 14, 10:30)
jo - man laparoskopija.... verysad.gif  maniau kad tai tas pats, nepyk unsure.gif  blush2.gif
blyn mano bambuke supjaustys doh.gif  doh.gif

tai nieko tokio. kol pati nepagulėjau ginekologijos skyriuje ir aš neskyriau tų operacijų. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 12 14, 12:40)
tai nieko tokio. kol pati nepagulėjau ginekologijos skyriuje ir aš neskyriau tų operacijų.  blush2.gif  biggrin.gif

Sakyk Svajuke, o jei galima daryti histeroskopiją, jei reikia diagnozės, tai kam tuomet daro laporaskopiją? g.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 12 14, 10:41)
Sakyk Svajuke, o jei galima daryti histeroskopiją, jei reikia diagnozės, tai kam tuomet daro laporaskopiją? g.gif

histeroskopijos metu apžiūri gimdą iš vidaus, o laparoskopijos metu - kiaušides ir kiaušintakius. kiekviena jų padeda nustatyti skirtingas diagnozes, o atvirkščiai negalima. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 14, 12:30)
jo - man laparoskopija.... verysad.gif  maniau kad tai tas pats, nepyk unsure.gif  blush2.gif
blyn mano bambuke supjaustys doh.gif  doh.gif

Nesupjaustys,o skylutę padarys ir dar plius dvi.Tik nebijok thumbup.gif
Dar vieną istoriją prisiminiau.Nuvažiuoju visa apsigražinus.Plaukai nudažyti,šukuosena padaryta,intymi vietelė po nuliniu kirpimu.Priėmime susipažįstu su viena jauna moterimi.Na ir kalbamės apie laparaskopiją.Tai ji įsivaizdavo,kad vos ne su kelnaitėmis ant operacinio stalo reikės gulėti lotuliukas.gif sakau be ir dar nulinį kirpimą apačioje reikia turėti.Nu nepatikėjo.Išaušo operacijos rytas,tai vargšei teko su plaukais atsisveikinti,o taip nenorėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 12 14, 14:37)
Tai ji įsivaizdavo,kad vos ne su kelnaitėmis ant operacinio stalo reikės gulėti lotuliukas.gif sakau be ir dar nulinį kirpimą apačioje reikia turėti.Nu nepatikėjo.Išaušo operacijos rytas,tai vargšei teko su plaukais atsisveikinti,o taip nenorėjo lotuliukas.gif

na ir naivi mergina. doh.gif tai gerai, kad dar negalvojo, jos ant operacinio stalo su drabužiais reiks gultis. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va, ir aš jau pribrendau prie šios temos. Einu pas K. Jis man jau po gimdos nuotraukos siūlė laparaskopiją, bet tam pribrendau tik dabar. Pas mane dešinėj H. ir reiks šalinti kiaušintakį. Pagalvojau, kad jei nesutiksiu, tai paskui save graušiu dėl to, kad padariau ne viską kad būčiau nestuke.gif . Aišku šansų sumažėja, bet... Vis kalbėdavo K. kad reiks greičiausiai pašalinti kiaušintakį, o dėl kiaušidės neminėjo nieko. Kaip ten ta kiaušidė ar ir ją pašalina tokiu atveju? Jei ne, tai ar joje folikulai nebeauga? O jei auga, tai kur jie pasideda?
Daiva, tu vis minėjai, kad nesutikai dėl pašalinimo. Man įdomi tavo nuomonė, nes esu tikra, kad ta tema nemažai domėjaisi. Gal galėtum parašyti savo nuomonę? Būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Musmiryte, labai prastai yra su tuo H. Jei vadovautis sveiku protu, reikia salinti. As vadovausi jausmais ir nesalinau. Negaliu nieko patarti. Kadangi turiu tik viena vargana kiausintaki, tai dabar tiksliai zinau, kad butu man buve psichologiskai klaikiai blogai, jei buciau pasalinusi, nes ivf-ams pinigu neturiu.
Jei tau liks kitas sveikas kiausintakis, gal ir verta pasalinti. Bet abu blyn tokiai jaunai zinok nesalinciau ne uz ka, nes isprotesi paskui...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 12 14, 16:53)
Musmiryte, labai prastai yra su tuo H. Jei vadovautis sveiku protu, reikia salinti. As vadovausi jausmais ir nesalinau. Negaliu nieko patarti. Kadangi turiu tik viena vargana kiausintaki, tai dabar tiksliai zinau, kad butu man buve psichologiskai klaikiai blogai, jei buciau pasalinusi, nes ivf-ams pinigu neturiu.
Jei tau liks kitas sveikas kiausintakis, gal ir verta pasalinti. Bet abu blyn tokiai jaunai zinok nesalinciau ne uz ka, nes isprotesi paskui...


Tai vat, kad tai pirmas, kurį reiktų pašalinti. Liktų dar vienas... šansų sumažėja per pusę berods... Aš jau nebegalvoju apie geriausią variantą, nes jų pas mane dar nebuvo. Nesu laiminga sveikatos srityje, nes jei kokios komplikacijos atsiranda ir gydytojai procentais kalba, tai aš visada pataikau į tuos pačius myzerniausius kuriems nepasiseka.
Atsakyti