Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(svajukė @ 2005 12 13, 19:03)
Jolančiuke, o kada tau operacija?  4u.gif



O tu pati gi greit operuojiesi, ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 12 13, 19:11)
O tu pati gi greit operuojiesi, ar ne g.gif

na taip išeina, kad poryt. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 12 13, 19:12)
na taip išeina, kad poryt.  lotuliukas.gif



o kur darys - santariškėse?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 12 13, 19:15)
o kur darys - santariškėse?

Antakalnio klinikose. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 12 13, 19:16)
Antakalnio klinikose.  rolleyes.gif



Hmmmm verysad.gif O aš jau aplankyti buvau besiraunanti, bet taip toli nenuvažiuosiu - pašnekiuose parašysiu kodėl biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 12 13, 19:17)
Hmmmm verysad.gif O aš jau aplankyti buvau besiraunanti, bet taip toli nenuvažiuosiu - pašnekiuose parašysiu kodėl biggrin.gif

tai kad aš tikiuosi tą pačią dieną namo grįžti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 12 13, 21:02)
Smagu fortunata,kad viskas  thumbup.gif
As galvoju,gal dabar jau smegeneles atsiblokuos,kai nebegalvosi,kad kas nors negerai ir ateis stebuklas  mirksiukas.gif

Gal ir atsiblokuos,aišku,nėra pas mane taip viskas gražu,bet ir nėra blogai,tai esu dėl to laiminga.Šiandien ištisai žliumbiau cray.gif ,po to apėmė isteriškas juokas hihihi.gif ,o galiausiai pasipuošiau eglutę ir laukiu senio besmegenio:santa2: Sakau narkozė tai smegenėles neblogai praplovė. lotuliukas.gif O šiaip tikrai aprimau,leisiu viskam eiti savo vaga.Kalėdinis stebuklas gal taip greitai neateis,nes siūlės dar neištrauktos laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 12 13, 21:19)
tai kad aš tikiuosi tą pačią dieną namo grįžti.  smile.gif

Dar pasakyk,kad mašiną vairuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 12 13, 19:19)
tai kad aš tikiuosi tą pačią dieną namo grįžti.  smile.gif


Aisku, kad grisi. Ko ten ligonineje gulineti? Tik gal masinos pati nepavairuosi - visgi narkoze daro savo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JustaZ @ 2005 12 13, 21:17)
Aisku, kad grisi. Ko ten ligonineje gulineti? Tik gal masinos pati nepavairuosi - visgi narkoze daro savo. smile.gif

mašinos tai nevairuosiu. schmoll.gif gyventi dar nenusibodo biggrin.gif dar vaikų noriu susilaukti. lotuliukas.gif
Atsakyti
blink.gif nu jo, mane cia pirstais uzbade kad stupid.gif po poros dienu noriu draugus vaziuot su vestuvem pasveikint, o cia mergina iskart po operacijos ruosiasi tiesiai namo zygiuot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 14, 10:11)
blink.gif  nu jo, mane cia pirstais uzbade kad  stupid.gif po poros dienu noriu draugus vaziuot su vestuvem pasveikint, o cia mergina iskart po operacijos ruosiasi tiesiai namo zygiuot lotuliukas.gif

mumrmur, man gi tik diagnostinę histeroskopiją darys. jeigu viskas bus tvarkoje ir man ten nieko nepjaustys, nedegins ir pan., tai atsigausiu po narkozės ir šiaušiu namo. geriau namie pagulėsiu. lotuliukas.gif
Atsakyti