Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(JOGUNNDA @ 2005 12 09, 16:28)
Man lap. darė U ligoninėje.Prieš operaciją as jos nemaciau, tai nebuvo kaip paduot. O po operacijos, kai atsigavau pasikvietė pasisnekėti, tai ikisau i chalato kisenę 200 lt. Pusę metų geriau kontraceptines, dar pusę metų liepė "dirbti" mirksiukas.gif

O man kaip tik jokių KT ar kitų kiaušidžių veiklą stabdančių dalykų neliepė vartoti schmoll.gif Liepė kuo greičiau užsiimti vaikų gamyba,bet čia turbūt kiekvienai individualiai.Be to gyd. davė naujausios informacijos apie šią ligą ir kovą su ja unsure.gif Ir aiškino,kodėl KT nereikia.Kas tuo domėsis,rašykit a.ž.
Mergaitės,visoms labai ačiū aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif Aš dabar dar psichologiškai neatsigaunu ir vis mąstau mastau.gif ir mąstau mastau.gif Vilčių turiu tikrai daug,bet endometriozė irgi savo daro verysad.gif na,bet svarbu savęs taip nebegraušiu,kad esu visiškai niekam tikius,bandysiu kovoti.
Tiesa,be bajerių ligoninėje neapsiėjau.Moteriškėms vos siūlės netrūko iš juoko,bet kad papasakoti čia tai jau taip neišeis.Esu dėkinga KMUK ginekologijos skyrio personalui.Jaučiausi tikrai prižiūrima.
Atsakyti
fortunata thumbup.gif thumbup.gif saunuole, as kazkaip tikiuosi irgi tokios pabaigos, gyd.T. sake kad padeda nusiteikimas gerai baigciai blush2.gif

dabar aktualiausias klausimas - ar mokejai kam nors ir kiek? ax.gif
ligoninej tris dieneles praleidai turbut? ir ar labai silpnai jautiesi??

sorry uz klausimu lavina - ruosiuosi moraliskai ir finansiskai, beliko tik pora savaiteliu unsure.gif
Atsakyti
valiooooo fartunata biggrin.gif Nebereiks keist vyro biggrin.gif
O tu bijojai... Dabar nors gerai, kad viska zinai smile.gif Galbut kaledos padovanos stebukla? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 13, 11:09)
fortunata thumbup.gif  thumbup.gif  saunuole, as kazkaip tikiuosi irgi tokios pabaigos, gyd.T. sake kad padeda nusiteikimas gerai baigciai blush2.gif

dabar aktualiausias klausimas - ar mokejai kam nors ir kiek? ax.gif 
ligoninej tris dieneles praleidai turbut? ir ar labai silpnai jautiesi??

sorry uz klausimu lavina - ruosiuosi moraliskai ir finansiskai, beliko tik pora savaiteliu unsure.gif

Operavo penktadienį,o šeštadienį jau normaliai vaikščiojau.Man nieko nepjaustė,tik degino endometriozę,tai atsigavau greitai tongue.gif Ir skausmų didelių nebuvo.O kokias pas tave problemas įtaria?Gal kur ir rašei,bet nepamenu blush2.gif O dėl pinigėlių,parašysiu tau a.ž.Iš ligoninės išvažiavau pirmadienį,nes jaučiausi gerai ir neturėjau temperatūros.Visą laiką op. bijojau,bet kai atsiguliau į ligoninę,baimė išgaravo.Buvau ramiai ir šventiškai nusiteikusi,vis tik ne dėl savęs operavausi,o dėl išsvajoto vaikelio.Operacinėje taip staigiai buvau ,,supakuota",kad nespėjau nieko apžiūrėti lotuliukas.gif Pabudus buvo šiek tiek bloga,bet sesutė įleido vaistų ir vemti noras dingo lotuliukas.gif O tave irgi T. operuos?Jeigu taip,tai esi labai patikimose rankose thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 12 13, 10:51)
Operavo penktadienį,o šeštadienį jau normaliai vaikščiojau.Man nieko nepjaustė,tik degino endometriozę,tai atsigavau greitai tongue.gif Ir skausmų didelių nebuvo.O kokias pas tave problemas įtaria?Gal kur ir rašei,bet nepamenu blush2.gif O dėl pinigėlių,parašysiu tau a.ž.Iš ligoninės išvažiavau pirmadienį,nes jaučiausi gerai ir neturėjau temperatūros.Visą laiką op. bijojau,bet kai atsiguliau į ligoninę,baimė išgaravo.Buvau ramiai ir šventiškai nusiteikusi,vis tik ne dėl savęs operavausi,o dėl išsvajoto vaikelio.Operacinėje taip staigiai buvau ,,supakuota",kad nespėjau nieko apžiūrėti lotuliukas.gif Pabudus buvo šiek tiek bloga,bet sesutė įleido vaistų ir vemti noras dingo lotuliukas.gif O tave irgi T. operuos?Jeigu taip,tai esi labai patikimose rankose thumbup.gif


aha - ta pati gydytoja operuos, ja visiskai pasitikiu thumbup.gif man gimdos nuotrauka parode nepraeinamus abu kiausintakius bet gydytoja isitikinus kad tai spazmai paveike ar dar kazkas, priedo ta nuotrauka dar 20 c.d. tai sako gali buti kad gleives takelius uztvere, na nezinau, tikiuosi kad baigsis kaip ir tau - gydytoja taip mane bando nuteikti wub.gif
dar lyg policistines itare bet hormonu tyrimai daugmaz geri, tai abejoju ar jos tokios bus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 13, 13:46)
aha - ta pati gydytoja operuos, ja visiskai pasitikiu thumbup.gif  man gimdos nuotrauka parode nepraeinamus abu kiausintakius bet gydytoja isitikinus kad tai spazmai paveike ar dar kazkas, priedo ta nuotrauka dar 20 c.d. tai sako gali buti kad gleives takelius uztvere, na nezinau, tikiuosi kad baigsis kaip ir tau - gydytoja taip mane bando nuteikti wub.gif
dar lyg policistines itare bet hormonu tyrimai daugmaz geri, tai abejoju ar jos tokios bus. g.gif


Sėkmės murmur thumbup.gif Tikiu kad tau viskas bus gerai 4u.gif

Dabar gal labai stupid.gif pasirodysiu, bet paaiškinkit man - jei užakę kiaušintakiai, tai kokiu būdu iš kiaušidžių pasišalina nesubrendusių folikulų liekanos, ovuliavusių folikulų skystis ir t.t.? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 12 13, 11:53)
Sėkmės murmur thumbup.gif  Tikiu kad tau viskas bus gerai 4u.gif

Dabar gal labai  stupid.gif pasirodysiu, bet paaiškinkit man - jei užakę kiaušintakiai, tai kokiu būdu iš kiaušidžių pasišalina nesubrendusių folikulų liekanos, ovuliavusių folikulų skystis ir t.t.? blink.gif


nu jo - geras klausimas, nesusimasciau net apie tai g.gif raik Kolibriukes paklaust ji gal paaiskintu g.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 13, 14:49)
nu jo - geras klausimas, nesusimasciau net apie tai g.gif  raik Kolibriukes paklaust ji gal paaiskintu g.gif


nes per apžiūrą K. pasakė, kad skysčio jau nėra, tai ovuliacija įvyko prieš kelias dienas g.gif - o man po ovuliacijos tiesiog šlapia (vaikštau kaip apsimyž. doh.gif ), ar čia aš kokias teorijas bandau naujas išrasti, ar tikrai racijos tame yra (kad tai folikulo skystis, kurio juk iš tiesų nemažai yra, jei folikulas 2 cm g.gif )
Hei, kas išspręs šią naują "mokslinę" dilemą??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 12 13, 13:57)
nes per apžiūrą K. pasakė, kad skysčio jau nėra, tai ovuliacija įvyko prieš kelias dienas g.gif  - o man po ovuliacijos tiesiog šlapia (vaikštau kaip apsimyž. doh.gif ), ar čia aš kokias teorijas bandau naujas išrasti, ar tikrai racijos tame yra (kad tai folikulo skystis, kurio juk iš tiesų nemažai yra, jei folikulas 2 cm g.gif )
Hei, kas išspręs šią naują "mokslinę" dilemą??? biggrin.gif

kiek suprantu tai skysčius absorbuoja pats organizmas, o tas drėgnumas tai yra suskystėjusios gleivės, kurios paruošia spermiukmas kelią iki gimdos ir tokios skystos būna tik ovuliacijos metu. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 12 13, 11:53)
Dabar gal labai  stupid.gif pasirodysiu, bet paaiškinkit man - jei užakę kiaušintakiai, tai kokiu būdu iš kiaušidžių pasišalina nesubrendusių folikulų liekanos, ovuliavusių folikulų skystis ir t.t.? blink.gif


Į pilvo ertmę, kaip ir sveikų kiaušintakių atveju. Tik dėl tų nesubrendusių folikulų - tai jie tiesiog nunyksta.
Atsakyti
Smagu fortunata,kad viskas thumbup.gif
As galvoju,gal dabar jau smegeneles atsiblokuos,kai nebegalvosi,kad kas nors negerai ir ateis stebuklas mirksiukas.gif
Atsakyti
Jolančiuke, o kada tau operacija? 4u.gif
Atsakyti