Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Ankstesnė dalis ČIA
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 11 17, 19:24)
Gruodžio 9 d. unsure.gif O man jau vienas IVF nepavyko sad.gif Tai manau,kad gimdoje gali būti sąaugų g.gif


aš gruodžio 6d. Tai iki 9 dienos tikiuosi busiu jau namie mirksiukas.gif
As tave suprantu tada,tikrai,na bet ka ras tai patvarkys,o jei vis bandyti ir bandyti ir leisti pinigelius veltui,nezinant nieko tai irgi neiseitis.
O kur darysi,pas kokį gydytoją.
Atsakyti
Merginos, nebijokit jūs tų laparaskopijų. Aišku tai operacija, bus narkozė ir t.t ir pan. Bet aišku ir tai, kad bus padarytas labai didelis žingsnis į priekį jūsų gydyme, nes bus aiški diagnozė. O atsigauti po laparaskopijos tikrai greitai atsigausite (pati turėjau 2) ir atsistosite ant kojų. Na tik bamba tai nukentės, auskaras gal ir nelabai derės prie randelio, bet... į viską galima nusispjaut, kai pagalvoji kad artėji prie savo leliuko. Sėkmės visoms smile.gif
Atsakyti
Rožele wub.gif
op. darysiuos Kaune,o tu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 11 18, 09:32)
Rožele wub.gif
op. darysiuos Kaune,o tu? mirksiukas.gif

Pas ką darysies, Fortūnata?
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2005 11 18, 09:26)
Na tik bamba tai nukentės, auskaras gal ir nelabai derės prie randelio

O man tai randas "bamboje", tai net (praėjo jau 6 mėn.) nieko nesimato, o tie du pilvo šonuose tai nepabaltavo dar, ypač po vonios parausta.
Tik gaila, kad jau nebegaliu orų spėt, nes nebemaudžia prieš orų pasikeitima man skylučių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 11 18, 09:32)
Rožele wub.gif
op. darysiuos Kaune,o tu? mirksiukas.gif


as laparaskopuosiuos Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 11 18, 13:43)
as laparaskopuosiuos Vilniuje

Nebijok Rožele, juk pati skaitai, kad visoms laparoskopija baigėsi gerai, ir tau viskas bus gerai. O po to galesi užsiiminėti malonesniais dalykais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutyte @ 2005 11 18, 13:46)
Nebijok Rožele, juk pati skaitai, kad visoms laparoskopija baigėsi gerai, ir tau viskas bus gerai.  O po to galesi užsiiminėti malonesniais dalykais  mirksiukas.gif


Taigi tik tas ir guodzia,kai pamatai mergaiciu juosteles apačioje,arba laukiasi arba jau turi 2.gif. Tai labai dziugu. as tikiuosi taip bus ir mums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmikė @ 2005 11 18, 12:45)
Pas ką darysies, Fortūnata?

Jei viskas gerai,tai pas gyd.T. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 11 18, 16:14)
Jei viskas gerai,tai pas gyd.T. 4u.gif

KMUK yra viena gydytoja, kuri thumbup.gif daro laparaskopijas- Butautiene.
Atsakyti
Grizau siandien is KMUK po laporaskopijos. Pasirodo viskas gerai su mano kiausintakiais, bet endometrioze rado, sake paremontavo smile.gif
O siaip tai pamirsau daktaro paklaust toki klausimeli, gal jus zinosit. Po kiek laiko galima pradeti myletis??? Kada galima pradeti maudytis? Ar turi kraujuoti kaip menesiniu pabaigoj ir kiek laiko?
Atsakyti