Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek panaudojate sauskelnių per parą?

jei valgom tik mamos piena tai uztenka kokiu 4-5 pampersu, aisku jei nesitustina,o jei dar valgom ir misinuko tai kokiu 7 reikia
Atsakyti
Man tai pradzioje apie 8 pampersu reikedavo. dabar pasidejau 10 pampersu ir ziurejau kiek uztenka - tai 2 dienom pakako. radau gera buda kad neprikakotu - kai prausiu uzpakaliuka ant kriaukles truputi ilgiau palaikau tokioj pozoj ant vienos rankos tai ant kriaukles ir issikakoja mazylis, o po to dar paguldau nuogu uzpakaliuku - jei gera nuotaika taip isbuna apie 0,5-1 val. tai ir pasisioja kelis kartus taip smile.gif
Atsakyti
Mum irgi ustenka apie 5-7 pampersiukus per para, db turim problemite mazilis nekakoja jau 4 dienas daktaras saka galima iki savaites laukti skaitas normale paskui desim zvakite. g.gif
Atsakyti
iki savaitės? oho, aš girdėjau kad 5dienas max, na gal mano žinios klaidingos..

mes per parą pampių irgi sunaudojame apie 5, tuštinames tik vieną kart per parą o naktį nekeičiam paskutinį uždedame apie 12 ir poto keičiame apie 7.
Atsakyti
QUOTE(Giedronija_ @ 2010 01 26, 00:53)
As jums truputi pavydziu  ax.gif

nepavydek,pas mus pampersai irgi eina kaip vejas,kiek valgo tiek kakoja tiek keiciam doh.gif 112 vnt per savaite biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 27, 20:03-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2010 01 27, 20:03)
nepavydek,pas mus pampersai irgi eina kaip vejas,kiek valgo tiek kakoja tiek keiciam doh.gif 112 vnt per savaite biggrin.gif

Ir mums taip pat biggrin.gif As nelaikau mazylio su prikakotu pampiu schmoll.gif Keiciu iskart. O buna. kad vieno maitinimo metu ir pora kart pridaro... Na eina pas mus pampiai kaip reikiant.
Zinau veliau sumazeja ju kiekis per para. Nors tiek guodzia smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mes sunaudojam apie 8 sauskelnes per para.
Atsakyti
Nuo gimimo iki kokiu 3 men. sunaudodavom apie 12 sauskelniu per para. Dabar 4-5.
Atsakyti
SUNAUDOJAM APIE 6-7 PAMPERSUS 4u.gif
Atsakyti
4-5 vnt. dabar, anksčiau pagal kakių kiekį 4u.gif kas ten minėjo, kad oi kiek laiko su vienu pampu vaikas išbūna blink.gif blink.gif blink.gif . nematau bėdos. gi pampai dabar patobulinti ir daugaiu drėgmės sugeria. aišku nereikia laikyti visą dieną su vienu, gi pačiupini ir žinai reikia keisti jau ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Smuk @ 2010 01 27, 03:37)
apie tris val su tuo paciu pampersu, jei neprikakotas... mano mazoji 2 men ismiega nakti 10-12 val su tuo paciu prisisiotu pampersu ir nieko. odele svari, jokiu net paraudimu. siaip parai net nz kiek, gal 6-10...  g.gif pati maitinu

maniskiai (beveik 2 metu ir 3 men) vaikai nakti ismiega su vienu pampiu, odeles grazuteles, o maziausias sunaudoja 5-7 pampius per para, nes keisdama pampersa dazniausiai naudoju palute, ar dvi, taip susitaupo. Na, o kakadieniai pas mus kas antra ar trecia diena g.gif , tai dar ir del to tauposi pampersai
Atsakyti
Kai gime, tai kas 2val. keisdavau ir nakti keisdavau, kai pabusdavo valgyti! dabar kokiu 4-5 pampersu uztenka ir nakti nebekeiciu.
Atsakyti