Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek panaudojate sauskelnių per parą?

Kai visai mažas buvo - mes irgi virš 10 pampersų per dieną pakeisdavom. Dabar (beveik 4 mėn.) - apie 6-7. Naktį nebekeičiu, o ir pastebėjau, kad labiausiai siusioja ne naktį, o ryte.
Aš paprastai pačiupinėju, jei pampersas jau putlesnis, vadinasi - pasiusiota - tai ir keičiu, kad vyriška aparatūra nekaistų ir nebūtų spaudžiama.
Atsakyti
Po kiekvieno maitinimo keiciu, o maitinu kas 2-4 val Tai iseina, kad mazdaug 8 pampersai
Atsakyti
Pirmomis sav. mano mazoji sunaudodavo 12-14 sauskelniu per para. Labai daug tustindavosi biggrin.gif Dabar (greit bus 4 men.) - 6-8. Nakti nekeiciu, na nebent kokia "avarija" istinka rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 26 sausio 2010 - 15:30
kai mano vyresneliui buvo beveik metukai, viena karta vakare pamirsau uzdeti pampersa, nes vyruka laikydavau kartais be ju, ir ryte tik ta pastebejau, be to jis buvo visiskai sausas biggrin.gif , tai tada supratau ksd nakti nesiusioja o tik rytais, thumbup.gif ir nebdedavau nakciai, nors kartais budavo avarijos doh.gif , bet nieko tokio, patvarkydavau. uztat vyrukas pailsedavo ir kaip sakant vyriska aparatura nekaisdavo... ax.gif
Atsakyti
Mano panelė irgi labai mėgsa pažymėti kiekvieną naują sauskelnytę, ar patiesaliuką, vienu žodžiu viską, kas po užpakaliuku. Pirsteli ir nusičiaudint, ar pakosint. Net rankšluostį po kiekvienų maudynių tenka keisti biggrin.gif . Taigi per dieną susidaro tikrai ne mažai. Tiesa, mes naudojame daugkartines, ir tik labai retai vienkartines.

Papildyta:
[quote=Giedronija_,2010 01 25, 22:08]
[quote=Ledita1,2010 01 25, 21:19]
Beje, mano mazuliukas, tai kakoja valgydamas ar ne uz ilgo pavalgius. Tai dazniausiai gaunasi taip, kad kiek kartu valgo, tiek kartu ir sauskelnes keiciu, net jei ir nepakakoja, manau kad si rutina kaip tik ax.gif Pamperius keiciam vonioj tai karts nuo karto, didiji reikala sunus padaro ant uosvienes skalbimo milteliu ir lenoru biggrin.gif Kai sauna tai sauna, visas geris tai apie pusantro metro skrenda lotuliukas.gif Na po to, mamai tenka tuos visus butelius ir pakuotes nuplauti doh.gif
Papildyta:


Mes lygiai taip pat šaudomės biggrin.gif , tik kad nebūtų bereikalingų darbų, pridengiu merliuku. (manau, merliukas netrukdo oro vonioms blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 26 sausio 2010 - 17:02
Apie 6 ax.gif
Atsakyti
6-7 smile.gif
Atsakyti
Galvoju 4-7 pampersai per para butu pats tas, nes dabar didele pakuote Pampers ar Libero sauskelniu (kur yra apie 100vnt) sunaudojam per savaite doh.gif ziauroka blush2.gif
Atsakyti
mes sunaudojam 7-8 dazniausiai, buna dienu ir daugiau, nes jei diena maziau miega, tai dzniau ir keiciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedronija_ @ 2010 01 26, 18:41)
Galvoju 4-7 pampersai per para butu pats tas, nes dabar didele pakuote Pampers ar Libero sauskelniu (kur yra apie 100vnt) sunaudojam per savaite  doh.gif ziauroka  blush2.gif


O as niekaip nesuprantu kaip galima sunaudoti per para tik 4-5 pampersus, kiek tada valandu vaikas laikomas su vienu pampersu doh.gif Na nebent vaikas jau besimokantis daryti ant puoduko ir didele dali dienos laksto is viso be pamperso, arba vienkartiniai naudojami pakaitomis su plaunamom suaskelnem. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 01 27, 00:56)
O as niekaip nesuprantu kaip galima sunaudoti per para tik 4-5 pampersus, kiek tada valandu vaikas laikomas su vienu pampersu  doh.gif  Na nebent vaikas jau besimokantis daryti ant puoduko ir didele dali dienos laksto is viso be pamperso, arba vienkartiniai naudojami pakaitomis su plaunamom suaskelnem.  g.gif

atsimenu, kai emilija buvo kokiu nz gal 10-12 men uztekdavo 3 pampersu per para... cia tipo taupiai unsure.gif ir ka neisuto.... nematau nieko blogo vaikui isbut apie tris val su tuo paciu pampersu, jei neprikakotas... mano mazoji 2 men ismiega nakti 10-12 val su tuo paciu prisisiotu pampersu ir nieko. odele svari, jokiu net paraudimu. siaip parai net nz kiek, gal 6-10... g.gif pati maitinu

Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 01 27, 01:56)
O as niekaip nesuprantu kaip galima sunaudoti per para tik 4-5 pampersus, kiek tada valandu vaikas laikomas su vienu pampersu  doh.gif  Na nebent vaikas jau besimokantis daryti ant puoduko ir didele dali dienos laksto is viso be pamperso, arba vienkartiniai naudojami pakaitomis su plaunamom suaskelnem.  g.gif


Vakare paprastai vaikas eina miegoti 8:30 - 9 (plius minus), tai sauskelnes nakciai dedam apie 8, o keiciam daznaiusiai ti 8 ryto (kartais dar apie 11-12 vakaro arba apie 6 ryte), diena pries kiekviena nauja pampersa pabuna nuogas arba ant puodo, tai ir gaunasi tie 4-5 pampersai.
Atsakyti