Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek panaudojate sauskelnių per parą?

Pirmus 2 menesius sunaudodavome per para 6-8 vnt. 3-4 men. apie 5 per para, nakti pradejome nesikeisti smile.gif Dabar mums 5 men ir per para reikia 3-4 sauskelniu. Naudojam Pampers angliskas sauskelnes thumbup.gif
Atsakyti
Mamytes iskilo toks klausimas. Mano pazistamos vaikelis (5men) labai daug sisioja. Sako, per para pakeicia kokis 20 pampiu. Ir skysciu gauna tik su MP. Kas tai gali but?
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 03 15, 20:22)
Mamytes iskilo toks klausimas. Mano pazistamos vaikelis (5men) labai daug sisioja. Sako, per para pakeicia kokis 20 pampiu. Ir skysciu gauna tik su MP. Kas tai gali but?

20 pampersu sakyciau super daug unsure.gif bet jei normaliai priauga svorio maziukas, tai gal viskas gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedronija_ @ 2010 03 15, 23:14)
20 pampersu sakyciau super daug  unsure.gif  bet jei normaliai priauga svorio maziukas, tai gal viskas gerai  unsure.gif


Sveria 6,5kg. 5men. Gal zinot, kur aptarineja sia tema, nes nesinori cia trukdyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 03 15, 21:26)
Sveria 6,5kg. 5men. Gal zinot, kur aptarineja sia tema, nes nesinori cia trukdyt  blush2.gif

Zinoma cia individualu, bet maniske 3 menesiu sveria tiek pat blink.gif kazkur panarsykite temoje nuo 0-1 temoje, net idomu g.gif
Atsakyti
Mes po truputi pradejome mazinti pampersiuku skaiciu biggrin.gif sunaudojame apie 10-11 4u.gif
Atsakyti
As niekaip nesuprantu kaip galima sunaudoti 5, o juo labiau 3 pampius per diena... Nu ok, nekeiciant nakti (as keiciu), bet juk keiciu pabudus, pries miega, po maudyniu. Nu nera mano sunus sikaliukas, bet per para 12-15 sunaudojam. Juk nelaikysiu pampio prisiusioto, nesinori sutint kiausiuku...
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 03 31, 13:52)
As niekaip nesuprantu kaip galima sunaudoti 5, o juo labiau 3 pampius per diena... Nu ok, nekeiciant nakti (as keiciu), bet juk keiciu pabudus, pries miega, po maudyniu. Nu nera mano sunus sikaliukas, bet per para 12-15 sunaudojam. Juk nelaikysiu pampio prisiusioto, nesinori sutint kiausiuku...

drinks_cheers.gif nu jo 3 pamperiai tai cia jau is fantastikos srities..nebent mama zaidzia su puodu ar palutem..
Atsakyti
Mes sunaudojame 3-4 pampius per diena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaanka: 02 balandžio 2010 - 10:08
sunaudojam 5-6 pampius
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 03 31, 12:52)
As niekaip nesuprantu kaip galima sunaudoti 5, o juo labiau 3 pampius per diena... Nu ok, nekeiciant nakti (as keiciu), bet juk keiciu pabudus, pries miega, po maudyniu. Nu nera mano sunus sikaliukas, bet per para 12-15 sunaudojam. Juk nelaikysiu pampio prisiusioto, nesinori sutint kiausiuku...


o as niekaip nesuprantu kaip galima 12-15 pampersu per para sunaudot...kai mano vaikui buvo tiek laiko kiek jusiskiui, tai sunaudodavom iki 10 pampersu. keisdavau pries kiekviena maitinima, po maudyniu. jei tiek sunaudojat, vadinasi keiciat kas 2val ir dazniau? aisku nereikia pilnut pilnutelio to pamperso laikyti, bet nemanau kad kas atsitiks jei tu pampersu maziau sunaudosit. juk tas sysiukas buna "uzrakintas" tose sauskelnese. beje pati tikrinau, kaip reklamoj su servetele ax.gif paspaudziau o ji sausa buvo bigsmile.gif

maniske dbar 8,5men ir mes per para sunaudojam vidutiniskai 4 pampersus. aisku buna ir daugiau, kai prikrauna rimto reikalo is kart keiciu. o siaip 1 pampersas nakciai, kitas uzdedamas tik atsikelus po nakties, sekantis pries pietu miega, o dar kitas po pietu miego.

beje kuo didesnis vaikas tuo maziau tu pampersu reikia mirksiukas.gif mnereikia lyginti 3 men vaikui sunaudojamu pampersu kiekio, nuo pvz 10men. cool.gif
Atsakyti
O mano nuomone kiekvienam vaikui individuliai priklauso kiek tu pampiu reikia keisti per diena, mes per diena valgom penkis kartus, mums tuoj 8 men, mano vaikinas po kiekvieno pavalgymo padaro kaku smile.gif taip kad penki pampiai mums sueina kaip nieko smile.gif o dar keiciu atsikelus is ryto ir viena karta nakti, tai gaunasi vidutiniskai per para 7-8 pampiai.
O kai buvo mazesnis tai ir 10-12 pampiu sunaudodavom.
Atsakyti