Įkraunama...
Įkraunama...

Audimas rėminėmis staklėmis

juoda+balta
cia
ir cia
Atsakyti
o kiek kainuotu tokios serveteles?
Atsakyti
http://www.youtube.c...feature=related
My Webpage
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
prasidejo ilgi vakarai tad vel imu rema i rankas ir darau tai kas miela smile.gif
Kvieciu jungtis kartu 4u.gif
Stai mano sio sezono pirmas darbas
toks darbelis,manau, visai puiki dovana ir Kaledu proga ax.gif
user posted image
Atsakyti
Kad butu linksmiau niuriomis dienomis.... smile.gif
user posted image
Atsakyti
pilka+raudona
user posted image
Atsakyti
blakstiena5, saunuole! Labai grazu! Matyt, nori sugundyti tokius grozius kurti. mirksiukas.gif Kazkada buvau susigundziusi, bet labai noriu ismokti austi su staklemis. Gal zinote kur galeciau pasiskaityti?
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2011 12 07, 22:02)
blakstiena5, saunuole! Labai grazu! Matyt, nori sugundyti tokius grozius kurti. mirksiukas.gif Kazkada buvau susigundziusi, bet labai noriu ismokti austi su staklemis. Gal zinote kur galeciau pasiskaityti?

gundau as cia visaip, nu nesigundo kazkaip niekas unsure.gif gal nemoku informacijos gerai pateikt,per sunku atrodo,ar neidomu?
ivedus google "audimo stakles" meta informacijos,tik neskaiciau ka raso ten...dar youtube ieskok,paskui bibliotekose senose knygose tikrai rasi informacijos...paskui leisdavo anksciau tokius metu kalendorius,ale visas storas zurnalas tai va kazkiek informacijos ir ten yra...
kai kada prieisiu iki ju pasistengsiu paziuret info
Papildyta:
Šokoladinė+ persikinė
user posted image
Atsakyti
balta+persikine
user posted image
Atsakyti
Blakstienut,
kokie grožiai wub.gif wub.gif
o jau tempai thumbup.gif thumbup.gif man tai paros maža, nes norų krūvos tokių grožybių prisižiūrėjus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 12 09, 17:40)
Blakstienut,
kokie grožiai wub.gif  wub.gif
o jau tempai thumbup.gif  thumbup.gif man tai paros maža, nes norų krūvos tokių grožybių prisižiūrėjus doh.gif

aciu 4u.gif vakarai ilgi kazka reikia veikti tai ir darau atsisedus prie tv:) dar kaledos neuzkalnu,atsirado norinciu tokiu turet tai va tempai dar dideja biggrin.gif
Atsakyti
blakstiena5 kokie groziai,na jau labai patiko,saunuole 4u.gif
Atsakyti