Įkraunama...
Įkraunama...

Audimas rėminėmis staklėmis

Vėliau kada nors įkelsiu, nes man su mob.telefonu tas fotkinimas labai jau nekaip gaunasi. Gal šeštadienį, nes šiaip nera galimybių, ryte išeinu, vakare tik grįžtu. Bandyk, turėtų išeiti. Kai užmeti siūlą ant rėmo taip kaip tu darai, tada reikia per kampus lygiai taip pat mesti, tik turi vienodas skaičius vinučių būti rėme, nes kreivas darbelis išeis... Velnias, ot nemoku padoriai paaiškinti... g.gif schmoll.gif
Papildyta:
blakstiena5, jei gyventum Kaune, ateitum pas mane, aš tau pravesčiau "aiškinamąjį darbą", t.y. staigiai išmokyčiau... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 03 15, 12:48)
Vėliau kada nors įkelsiu, nes man su mob.telefonu tas fotkinimas labai jau nekaip gaunasi. Gal šeštadienį, nes šiaip nera galimybių, ryte išeinu, vakare tik grįžtu. Bandyk, turėtų išeiti. Kai užmeti siūlą ant rėmo taip kaip tu darai, tada reikia per kampus lygiai taip pat mesti, tik turi vienodas skaičius vinučių būti rėme, nes kreivas darbelis išeis... Velnias, ot nemoku padoriai paaiškinti... g.gif  schmoll.gif
Papildyta:
blakstiena5, jei gyventum Kaune, ateitum pas mane, aš tau pravesčiau "aiškinamąjį darbą", t.y. staigiai išmokyčiau... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

smile.gif jei gyvenciau Kaune ir pati i svecius pasiprasyciau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 03 17, 20:46)
smile.gif jei gyvenciau Kaune ir pati i svecius pasiprasyciau blush2.gif  blush2.gif


Apsidžiaugčiau.... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergikes,
sakykit,o kas kiek cm.turi buti vinukai sukalti ant to remo ? g.gif
Atsakyti
norwa, kokiu atstumu sukalti vinukus turi nuspręsti pati, t.y. kokio dydžio kvadračiukai turėtų būti tavo darbelyje. Kadangi mano rėmeliai išnešti į sandėliuką, tai pamatavau servetėlių akutes. Ten yra 2x2 cm. Dariau aš iš puraus akrilano, tai kai išpjauni servetėlę iš rėmo, labai gražiai užpildo siūlas visas akutes.
Gal tu nuspręsi mažesnes akutes daryti, čia priklauso tik nuo tavęs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 03 20, 13:15)
norwa, kokiu atstumu sukalti vinukus turi nuspręsti pati, t.y. kokio dydžio kvadračiukai turėtų būti tavo darbelyje. Kadangi mano rėmeliai išnešti į sandėliuką, tai pamatavau servetėlių akutes. Ten yra 2x2 cm. Dariau aš iš puraus akrilano, tai kai išpjauni servetėlę iš rėmo, labai gražiai užpildo siūlas visas akutes.
Gal tu nuspręsi mažesnes akutes daryti, čia priklauso tik nuo tavęs ax.gif

Aciux 4u.gif ,
Atsakyti
kalasi kas du ar du su puse cm vinukai
Atsakyti
blakstiena5 aciu ir tau uz info 4u.gif
Atsakyti
jei vinukus kalsit ant remo, ne specialiai daryta pagal konkretu vinuku skaiciu tai pasiskaiciuokit taip kad kiekvienoje krastineje gautusi lyginis skaicius kampine vinute priskaiciuojant tiek vienai tiek kitai krastinei (pvz remas 102x102, vienoje krastineje 40 vinuku, o is viso ant viso remo 156)gali buti ir taip kad dviejose krastinese vinukai kalsis vienu atstumu, o kitose kitokiu...
Atsakyti
Sveikutes! Ir as labai susidomejau situo budu. Noreciau mamai dovanu skara nuaust... Gal galetumet papasakot, koki rema tam reiktu pasidaryt, kiek siulu susinaudotu ir pan? Noreciau daryt ne suraisiota, o tiesiog nuausta didele skara... Is anksto dekui uz atsakymus ir patarimus!!!
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 03 11, 11:20)
Sveikos, pasirodysiu ir aš savo servetytes nuaustas ant rėmo...
Atsiprašau už prastą nuotraukų kokybę ax.gif

user posted image  user posted image



Šitos mano servetėlės yra raišiotos mazgiukais, o ne austos. Nieko negaliu patarti, gaila.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ArGin @ 2010 03 23, 12:31)
Sveikutes! Ir as labai susidomejau situo budu. Noreciau mamai dovanu skara nuaust... Gal galetumet papasakot, koki rema tam reiktu pasidaryt, kiek siulu susinaudotu ir pan? Noreciau daryt ne suraisiota, o tiesiog nuausta didele skara... Is anksto dekui uz atsakymus ir patarimus!!!

jus turit omenyje trikampe skara...gaila bet patarimo is savo patirties duot jokio negaliu...dar nedarius,tik kiek sudejau informacijos is anglisku tinklalapiu tiek ir zinau...yra Lietuvoje moteris kuri tai daro...bet gaila jinai cia neuzsuka...jei isbandysit uzsukit cia pasidalinti patirtim...sekmes 4u.gif
Atsakyti