Įkraunama...
Įkraunama...

Audimas rėminėmis staklėmis

katik nuo remo:
http://picasaweb.goo...570591691343170
http://picasaweb.goo...570592622690114
Atsakyti
moherine skraiste be apdailos (taip pageidavo uzsakove)
http://picasaweb.goo...778426920224370
http://picasaweb.goo...778431856933522
http://picasaweb.goo...778434320079554
Atsakyti
Nebloga pamokele
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2010 03 10, 23:03)

Kaip graziai gaunasi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, pasirodysiu ir aš savo servetytes nuaustas ant rėmo...
Atsiprašau už prastą nuotraukų kokybę ax.gif

user posted image user posted image

Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 03 11, 11:20)
Sveikos, pasirodysiu ir aš savo servetytes nuaustas ant rėmo...
Atsiprašau už prastą nuotraukų kokybę ax.gif

user posted image  user posted image


labai idomiai padaryta, man nematyta ir nezinoma, gal papasakokit kaip darot smulkiai... g.gif
Atsakyti
blakstiena5, šitos servetėlės darytos ant rėmo irgi. Tai toks medinis rėmas, kur prikalta vinučių po lygų skaičių. Ant jų ištempi siūlus, o po to adata ir siūlu suriši mazgelius. Kai viskas baigta, iškerpi servetytę su žirklutėmis ir vsio. Man vyras pagamino tokį kvadratinį nedidelį rėmelį, didesnį kvadratinį ir pailgą - stačiakampį gretasienį. Bet tas buvo gal prieš 8-10 metų, buvau labai susižavėjusi tuo darbeliu, po to nunešiau į sandėliuką rėmelius taip iki šiandien ten ir guli. Prie progos atsitempsiu juos ir nupaveiksluosiu, parodysiu kaip jie atrodo, gerai?
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 03 15, 08:50)
blakstiena5, šitos servetėlės darytos ant rėmo irgi. Tai toks medinis rėmas, kur prikalta vinučių po lygų skaičių. Ant jų ištempi siūlus, o po to adata ir siūlu suriši mazgelius. Kai viskas baigta, iškerpi servetytę su žirklutėmis ir vsio.  Man vyras pagamino tokį kvadratinį nedidelį rėmelį, didesnį kvadratinį ir pailgą - stačiakampį gretasienį. Bet tas buvo gal prieš 8-10 metų, buvau labai susižavėjusi tuo darbeliu, po to nunešiau į sandėliuką rėmelius taip iki šiandien ten ir guli. Prie progos atsitempsiu juos ir nupaveiksluosiu, parodysiu kaip jie atrodo, gerai?

sita visa kaip isistampo siulai as zinau,pati juk ir tema atidariau, bet mane domina krasteliai, kazkaip idomiai ten isrista ar neisrista, kad gaunas suktas tas rastas ten...

as turiu kvadratini rema 102x102, darau skraistes ir seip kilimukus didelius, bet vat kaip jus parodet sitaip isrist nemoku g.gif labai graziai ir nematyta man dar
Atsakyti
blakstiena5, nu kaip čia tau paaiškint suprantamiau... Kai jau siūlai ištempti, tai su adata ir siūlu gražiai iš keturių pusių padarau mazgą-surišu tą sujungimą, o kai iškerpu servetėlę, tai kraštus lygiai apkarpau su žirklutėm. Vėliau įsigudrinau ne žirklutėm kirpti, bet nusipirkau barzdai skusti peiliukų, tai labai gražiai išsipjauna prie pat vinučių pjaunant. Nu nemoku paaiškinti suprantamiau ir vsio g.gif Aš pirmą kartą kai rišau, tai man parodė moteriškė, kuri jau buvo rišusi, tai man geriau.
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 03 15, 10:45)
blakstiena5, nu kaip čia tau paaiškint suprantamiau... Kai jau siūlai ištempti, tai su adata ir siūlu gražiai iš keturių pusių padarau mazgą-surišu tą sujungimą, o kai iškerpu servetėlę, tai kraštus lygiai apkarpau su žirklutėm. Vėliau įsigudrinau ne žirklutėm kirpti, bet nusipirkau barzdai skusti peiliukų, tai labai gražiai išsipjauna prie pat vinučių pjaunant. Nu nemoku paaiškinti suprantamiau ir vsio g.gif  Aš pirmą kartą kai rišau, tai man parodė moteriškė, kuri jau buvo rišusi, tai man geriau.

blush2.gif na rasau kaip blondine...domina ne tas krastelis kur siuliukai nusikerpa, o netoli krastelio tas isrisimas?taip pat jis ir viduriuke kiek suprantu yra?kur rastelis toks kaip persisukes..
Atsakyti
Aš pažiūriu į tavo darytą rišimą, nu rodos viskas taip pat gaunasi. O gal čia nuo siūlo priklauso, ir todėl atrodo kaip persukta? Aš turėjau tokio iš špūlės šilkinio puraus siūlo, tai kai iškerpi jis labai pasipučia ir taip gal atrodo?
Ir dar pastebėjau, kad tavo užmestas siūlas tik iš dviejų pusių, ar ne? o reikia kad dar ir kryžmai būtų užmestas, na taip kaip tokia gėlytė *. Ir dar iš kitos pusės užmesti, bus keturi siūlų užmetimai. Siūlų daugiau sunaudosi, dvigubai... Tada mano pilnesnė servetėlė gavosi ir taip atrodo. O gal aš klystu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 15 kovo 2010 - 10:24
QUOTE(silsta @ 2010 03 15, 11:23)
Aš pažiūriu į tavo darytą rišimą, nu rodos viskas taip pat gaunasi. O gal čia nuo siūlo priklauso, ir todėl atrodo kaip persukta? Aš turėjau tokio iš špūlės šilkinio puraus siūlo, tai kai iškerpi jis labai pasipučia ir taip gal atrodo?
Ir dar pastebėjau, kad tavo užmestas siūlas tik iš dviejų pusių, ar ne? o reikia kad dar ir kryžmai būtų užmestas, na taip kaip tokia gėlytė *. Ir dar iš kitos pusės užmesti, bus keturi siūlų užmetimai. Siūlų daugiau sunaudosi, dvigubai... Tada mano pilnesnė servetėlė gavosi ir taip atrodo. O gal aš klystu?

mano siulai yra isviniojami kaip + kampukuos gaunas, o kaip dar reik kad gautusi ant keturkampio remo *as nemoku, bandziau bet nesigavo, tad jei nesunku gal galit su vaizdo medziaga ta isvyniojima ir isrisimo buda parodyt
Atsakyti