Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti kūdikį pabūti, pažaisti vienam?

Puikiai suprantu visas, mano 2 mėn. mažytė taip pat nenori būti viena. Labai retai pažaidžia viena truputį ir vėl šaukia. Žodžiu, labai komunikabili panelė biggrin.gif . Todėl visus darbus stengiuosi nusidirbti tuomet, kai ji miega. Ir guodžiu save, kad būtent dėl jos ir esu Motinystės atostogose. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2010 01 26, 18:12)
Puikiai suprantu visas, mano 2 mėn. mažytė taip pat nenori būti viena. Labai retai pažaidžia viena truputį ir vėl šaukia.  Žodžiu, labai komunikabili panelė  biggrin.gif . Todėl visus darbus stengiuosi nusidirbti tuomet, kai ji miega. Ir guodžiu save, kad būtent dėl jos ir esu Motinystės atostogose.  4u.gif

Ir mano katutis nuo gimimo reikalauja daug bendravimo- ne tik buvimo salia, bet butinai, kad ji uzimti kazkuo, ir vis nauju!:-) iki 6men labai trumpi dienos miegeliai budavo, nakti dar ir dabar daznai keliasi pienuko, todel jauciausi labai pavargusi. Dabar daugiau diena pamiega, tai speju pailseti, atsipusti, kazka del saves nuveikti, tada ir jegu daugiau!:-)
Atsakyti
Na manau nei vienas mažiukas nenori būti vienas. Aš savąjį kol buvo mažesnis sodindavau į sūpuokles, vėliau į šokdynę, o dabar išsigelbėjimas yra Teletabiai ir mašinos ant kurių gali atsisėsti ir pasispirdamas važiuoti.
Atsakyti
paskaiciusi sita temele bent jau ne viena pasaulyje pasijutau, kurios vaikas nebuna vienas doh.gif . negaliu niekur nei sekundei palikti. sedeti, ropoti dar nemoka, guleti nenori, turiu visur nesioti ir viska leisti pasiekti, nes kitaip isterijos prasideda. jau nebezinau kur ir detis. ne tik namus tvarkyit, valgyt daryt, bet dar ir pasimokyt reikia suspeti. kartais pasvajoju, kad i psichuske isveztu, kad bent kokia valanda tyloj pabuciau doh.gif . pietu miegas 2 kartus po 20 minuciu doh.gif
tik vis gyvenu su viltimi, kad paaugs, praeis oziai, bet vis nesulaukiu ax.gif
Atsakyti
Kiek zinau vaikams 9-12 men laikotarpyje zaislai neidomus tampa, jies reikia zmoniu, artumo ir labiausiai mamos. Taigi, nematau nuo ko temos autore reikia gelbeti. Nuo savo vaiko?
Atsakyti


esu skaicius knygoje, apie kudikiu lavinima, auginima, kad, kudikiui reikia suaugusiu demesio, bendravimo, jie taip laveja, tobuleja, kad pirmaisiais gyvenimo metais, formuojasi itin daug smegenu jungciu, vaikuti reik lavint, su juo zaist ivairius zaidimus, jam dainuot, ir pan. Maniskei 7 menesiukai, irgi nemegsta buti viena, nori ir ant ranku, ir pasupti, viskas idomu, jie taip tyrineja aplinka, tai as imu ja ir nesioju, kai rami, idedu i vaikstyne ir pvz. pasidarau valyti, kad po to ramybe butu ir laika skirt galeciau tik vaikui.. wub.gif
aisq. buna kad vaikai zino kaip manipuliuot tevais, ir paleidzia dudas kai tik uzsimano konor, tada reik kariaut, ir leist vaikui suprasti, kad ji paimsit, kai jis bus ramus, o ne tik tada kai rekia, verkia, po truputi ir ismokinsite pabuti vieniem, reik ugdyt savarankiskuma vaiku, ir turi but taip - kad jus vaika auklejat, ne jis jus/mus. Pvz. man buna kartais kariaujam as aiskinu mazei kad neverks - bus zaidimai, ant ranku imsiu, ir mokomes blush2.gif
Atsakyti
o manasis jau tampa rankinuku, jiai jau tik pakeli ir laikai tai dairytusi ir dairytusi, nereiketu nei miegelio, bet kas pasidaro kai tik padedu, baisiausias verksmas. o apie zaidima vienam, tai labai mazai kada pazaidzia. visokiausius zaislus kisu niekas nepatinka, net nezinau kaip sudomyt jy, jau net maziau imu ant ranku.,tetis tai palepina ant ranku, nes pasiilgsta per visa diena. ir ko toliau to labiau rankinuku darosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 02 01, 12:43)
o manasis jau tampa rankinuku, jiai jau tik pakeli ir laikai tai dairytusi ir dairytusi, nereiketu nei miegelio, bet kas pasidaro kai tik padedu, baisiausias verksmas. o apie zaidima vienam, tai labai mazai kada pazaidzia. visokiausius zaislus kisu niekas nepatinka, net nezinau kaip sudomyt jy, jau net maziau imu ant ranku.,tetis tai palepina ant ranku, nes pasiilgsta per visa diena. ir ko toliau to labiau rankinuku darosi doh.gif

mano mazyle nuo 6 men. buvo gerute-zaizdavo sau viena.Dabar jau esam 9men.Situacija visiskai pasikeite-staiga viena diena pradejo taip triuksmaut palikta trumpam viena.Cia gal tokio amziaus mazyliai visi pradeda reikalaut draugijos.Interesu ratas prasiplecia,norisi vaikeliui daugiau veiksmo.Reikia viska pamatyt,apziuret,paciupinet-taigi mamyte buk maloni,visur mane nesk.Manau viskas pasikeis kai prades vaikscioti.O tai jau tikrai ne uz kalnu.Taigi augam,gudrejam ir viskas tik i gera. 4u.gif
Atsakyti
Kaip suprantu is besibedavojanciu mamau pasisakymu, kad ju isvis nedziugina tai, jog ju vaikai yra normalus ir pagal amziu besivystancios psichikos. As nesuprantu, ko jus norit ir tikites? Kad 9 menesiu vaikas zais ant grindu tiek, kiek jums bus patogu??? Mamamia!!!..."Nebezinau ka daryt, jis darosi rankinukas... " Pabandykit jus isedet ant grindu visa diena, kur viskas iki gyvo kaulo atsibode, istyrineta ir nebeidomu, o ant ranku benesiojant vaikas tiek naujo pamato ir susipazista su savo aplinka. Kas jus ranku neturit vaika pakelt ir panesiot? As tik DABAR issitraukiau slinga nors turejau ji nuo pat vaiko gimimo, bet jam nepatiko ten buti. Uztat dabar labai patinka! Ir valgyt kartu daromes, jis slinge sedi ir visa mato, kaip as maisau, darau, verdu... Jei reikia ka supjaustyt, tai isodinu ji i kedute, kad jis sedetu arti manes ir matytu ka as darau. Kai tik baigiu pjaustyt vel isisodinu i slinga. Nezinau, gal as nenormali, bet man tai yra didziule laime, matyti, kaip mano vaikas domisi aplinka, kaip vystosi ir tobuleja... Kaip pats mane susiranda, jei kur nueinu. Kad ropsciasi ant keliu ir meilinasi. Vaikui reikia duoti neribotus kiekius meiles, kitaip jie uzaugs nemokedami isreikst savo jausmu ir suauge patys tures seimose problemu, nemokedami parodyt savo meiles artimiems. Taip kad niurzgancios mamos - keiskit poziuri i savo vaikus.
Atsakyti
gerai kad jus galit nestis y virtuve, o pas mus virtuvej vesu, ir daznai darinejimos durys tai taip kad skervejis daznas....o jus sakot vaika laikyr ir nesiot, gerai mano vaikas mazai nori but vienas as su juo visalaika bunu, bet kai jis nemiega 2v kartais su virs ir reikalauja tas visas valandas budamas nesiojamas, tai ir paciai rankas pakerta, o net kartais pati matau kad nori miego, bet jam patinka ant ranku tai kas pasidaro kai pradedu migdyti. Aisku man nesunku, bet kazkiek tikrai turi pazaist su zaisliukais.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 02 01, 14:05)
gerai kad jus galit nestis y virtuve, o pas mus virtuvej vesu, ir daznai darinejimos durys tai taip kad skervejis daznas....o jus sakot vaika laikyr ir nesiot, gerai mano vaikas mazai nori but vienas as su juo visalaika bunu, bet kai jis nemiega 2v kartais su virs ir reikalauja tas visas valandas budamas nesiojamas, tai ir paciai rankas pakerta, o net kartais pati matau kad nori miego, bet jam patinka ant ranku tai kas pasidaro kai pradedu migdyti. Aisku man nesunku, bet kazkiek tikrai turi pazaist su zaisliukais.



Noriu parekomenduoti slinga. Ji pasisiuti irgi labai lengva, reikia nusipirkti ziedus tik tvirtus, skirtus butent slingams , na ir audinio. As siuvausi pati. Galima ir nusipirkti, galima ir deveta, cia skonio ir pinigines reikalas. Slinge vaikui nebus salta, nes jis prisiglaudes prie mamytes kuno. Galu gale jei virtuve tokia salta ir skersvejuota, na, aprenkit pagal tai, kokia temperatura ten.
Kuo vaikas daugiau yra nesiojamas, tuo jis labiau savim ir kitais pasitiki. Tas noras kaip jus rasot 2,5 val buti nesiojamam akivaidziai parodo , kad vaiko jus nenesiojat tiek, kiek jam reikia siuo metu. Jis zino, kad vel netrukus bus padetas ant grindu kai to isvis nenores.
Nezinau ar bent vienas vaikas gali zaist pagal komanda, tada, kai mamai reikia, kad jis pazaistu, kai mama nutaria,kad dabar vaikas zais su zaisliukais. O kai vaikas nenori mieg,o tai nera reikalo migdyti, nesvarbu, kad mamai atrodo, kad nori miego ir turi miegot.
Patarimas 1: isileiskit vaika i savo gyvenima, jis ne robotukas kad vykdytu jusu komandas.
Patarimas 2: Ziurekit dabar pirma vaiko, o ne savo poreikius. Saviems poreikiams laikas buvo pries motinyste ir vel sugris , kai vaikas paaugs.
Patarimas 3: Maziau kabekit visokiuose forumuose, facebookuose ir tt laika suryjanciuose socialiniuose puslapiuose. Monitorius pries mamos nosi - peilis vaiko poreikiu tenkinimui.
Patarimas 4. Kai vaikutis miegos , pasieskokit info apie vaiku nesiojimo privalumus.

Dabar tik pastebejau, kiek jusu vaikui laiko.............. ka darysit, kai vaikui bus metai, jei dabar nuo 3 men mazylio rankas pakerta? doh.gif Ir jus norit kad tokio amziaus vaikas pats zaistu ?????? Nezinau ar juoktis ar verkti...........
Mars knygu skaityt apie vaikus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angelu kalva: 01 vasario 2010 - 15:59
ačiū už pamokslus, bet nesiodama savo maziuka pilvelį, pasakiau sau augysiu vaika kaip as noriu ir kaip pats nores maziukas, o kitu patarimu tik pasiklausysiu, o ar as juos vykdysiu man cia sprest.
o knygom is vis ner laiko.
o jus mano vaiko nepazystat ir nezinot, kaip jis elgesi, ir kaip sakiau jis kartais pats moka ko puikiausiai mazaist ar pasneket vienas. Juk as jo neimu ir nenutrenkiu y lovyte, bet po truputy pratinames graziai kad dagiau butu savarankiskas. Juk as nesakiau kad man sunku jy pamiluot ar pansiot, bet tiesiog kaip mama matau vaikas miego nori,o jis raudonom akim dar nori stebet, tai kam vargyt jy paty, o pasuptas, jis per 5min po tokiu pasiziurejimu sminga. Kaip sakoma mamos zino ka daro.

o ir tokiam vaikui mazam virtuvei nevieta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 01 vasario 2010 - 16:56