Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti kūdikį pabūti, pažaisti vienam?

QUOTE(candy-candy @ 2010 01 25, 13:21)
mano panelei dbr 8 men ir geriausia ji jauciasi ant zemes, anksciau tai lb megdavo toj kudikiu kedutej sedeti ir zaisti, o dbr prikraunu ziaslu  ant tos zemes vartosi, zaidzia  smile.gif na aisku ne visa diena, bet kuriam laikui tai tikrai uzsiima  smile.gif  reik vaikui tokio amziaus leist judet, o jei pradeda verkt is karto nepuolu imt, kita kart paverkia ir nurimsta pati


Tai gerai, kad apskritai vienas vaikas zaidzia, o mano maziukas pastaruoju metu, vos tik dingstu is akiracio puola rekti. Po kokio pusvalandzio nusiramina arba uzmiega. Bet apskritau rekdau tik tada, kai jau nebera jegu arba, kai vaikas nori miego, bet nesimigdo, kai niekas jam nebetinka. Pvz sandien, vargais negalais sumaitinau keleta sauksteliu koses su mesyte, vaikas zirzia nebevalgo, arbatos negeria, aiskiai praso pienuko, bet nenoriu duoti, nes po koses su mesyte negalima jam, kad gelezi pasisavintu orgaanizmas. Nunesiau i lova, paguldziau, daviau zaislu, pazirze paverke apie pusvalandi, o dabar miega.
Tai va toks jo pabuvimas be manes...
Atsakyti
QUOTE(Ritaaa @ 2010 01 22, 14:23)
Sveiki,

prasau patarkit ka daryti? 9 men. kudikis paliktas kelioms minutems vienas saukia ne savo balsu..Jokie zaislai neidomus..Tik ant teveliu ranku ar kartu pabuna. Net i tualeta tenka kartu nestis.Atrodo labai nelepinome, bet va..

atrodo per mazai skyrete demesio ir ismokete vaika jo issiprasyti tik rekimu. mano barniuks net nemoka rekti, nes niekada neleidom isirekti doh.gif
taip ir turi buti tokiame amziuje, nes vaikas jau supranta kad yra paliekamas, bet nesupranta kad tuoj grysit. kantrybes mamos.
Atsakyti
[, nes niekada neleidom isirekti doh.gif
o kai tai ? jei pradeda is kart duodate ka praso?? ar ne taip supratau.. rolleyes.gif
Atsakyti
Nieko tu cia nepadarysi vaikeliui, jei jis nenori buti vienas. Jis toks yra, nenori buti vienas, nori bendrauti. Viskas pasikeis, kai pats prades vaikscioti, tada ir tavo vargeliai pasibaigs. Mano vyresnioji tokia buvo, tas pats ir su mazule. Laukiu, laukiu kada gales pati lakstyti is paskos sesutes.
Atsakyti
Gal dabar toks periodas, kad kolkas nenori but vienas mirksiukas.gif Pvz., mano mazoji visuomet buvo savarankiska, ir su manim jai budavo gera, ir po pusvalandi karts nuo karto manieze viena pazaisdavo. Bet pries savaite jai pradejo is karto trys dantukai dygti, tai visa irzli pasidare ir viena pati is viso nepabuna, ismoko rankytes i mane tiesti ir net nuo keliu minutelei nenulipa doh.gif I tualeta kartu keliaudavom blush2.gif Siandien mazyte geriau jauciasi, nedrasko tiek burnytes ir jau viena siek tiek pabuna rolleyes.gif Gal ir jusiski kas neramina mirksiukas.gif
Atsakyti
Galiu paguosti smile.gif mano mergytė viena pradėjo žaisti artėjant antrajam gimtadieniui. O į tualetą visada kartu ėjom, net ir dabar. Aš sėdžiu tūlike ir ją sodinu ant puodo. Greitai išmoko iš manęs smile.gif
Bet šiaip viena kelias minutes tai pabūdavo, tik aš kartu visur ją tempdavaus ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Mano mazulei 9 su trupuciu, nenori zaist viena, bet jau po truputeli pratinasi, geriausiai jauciasi ant zemes, tai vis kuo nors usidomi, bet aisku, idomiausia atreplioti prie mamos koju apsikabint ax.gif . O siaip tai ir pastebejau, kad jai patinka zaisti su musu "zaislais", padeda saukstai kokie mediniai, metaliniai dubeneliai ir t.t. Dar gera zaisla nusiziurejau pas kaimyne - pripusta gumine pirstine lotuliukas.gif , kol istudijuoja visus atsikisusius pirstus, vis kazkiek uzsiima. O kai sedi supyneje tai megsta pagrauzt koki riestaini, tik duodu ne tuos visai mazucius, o kur truputi didesni ir be jokiu aguonu ar razinu, dar vyras sugalvojo pririst, kad kabotu, ant sniurelio, tai nera kaip numest ir susigaut atrakcija. Bet tikiuos eina didyn ir jau matosi pokyciai, kad mokosi zaisti viena 4u.gif
Tad visoms sekmes ir kantrybes
Atsakyti
Mano sunus yra labai ramus, be reikalo niekada neverkia, verkia tik tada, kai nori valgyti, miegoti is jo verkimo stiliaus jau atpazystu ko nori. Daznai, kai staigiai pradeda smarkiai verkti is anksto nezyzdamas, tai jau zinau, kad kai paimu ant ranku - visada atpila, vadinasi ji pykino. Taip kad niekada neduodu mazyliui verkti, nes jai atpiltu daug ir tas visas geris patektu i kvepavimo takus, tai menkas juokas ir pasekmes gali buti tragiskos. Aisku kartais verkslena, kai ir ant ranku nori, ar demesio reikalauja, kad su juo pazaisciau. Mano leliukas nera tikriausiai verkes ilgiau nei 3 minutes, visada sureaguoju. Daznai vaikutis ko nors issigasta, gali issigasti net ir zaislo kuri mato kiekviena diena. Daznai leliukams pilvuka skauda, tai panesiojimas ant ranku tikrai padeda.
Netingekite paimti leliuko ant ranku, ar bent jau prieje porai minuciu pakalbinkite, juk jis visai naujas ir zalias sitame pasaulyje, ir jam mamytes reikia kaip oro. Jam reikai zinoti, kad jus jam prireikus busite salia. Suteikite jam saugumo jausma. Juk taip miela kai mazylis isvydes mama nurimsta, nusisypso kalbinamas.
Ir tikrai mano leliukas nera islepintas, kartais net valanda ar daugiau isguli zaisdamas su savo rankytemis, zaisliukais ar tiesiog dairydamasis aplinkui. Mano uosviene, kuri yra pediatre ir mate tukstancius vaiku, sake, kad tokiu ramaus vaiko dar nesutiko.
Kai pamatau savo sunelio asarytes akytese, tai net ir pati susigraudinu...
Atsakyti
QUOTE(tikra.ragana @ 2010 01 25, 17:19)
atrodo per mazai skyrete demesio ir ismokete vaika jo issiprasyti tik rekimu. mano barniuks net nemoka rekti, nes niekada neleidom isirekti  doh.gif
taip ir turi buti tokiame amziuje, nes vaikas jau supranta kad yra paliekamas, bet nesupranta kad tuoj grysit. kantrybes mamos.

Nebukit tokia kategoriska! Vaikeliu temperamentai skirtingi, juk jie ne vienodi robotukai, o zmoguciai, vieni maziau reiskia emocijas, kiti- daugiau. Matosi, kad nepatyrete, ka patyre sios temos autore ir kitos mamos, kai negali net i tualeta nueiti, nepravirkdzius vaiko! Taip pat lengva kalbeti tiems, kuriems vaikus auginti padeda seneliai. Mes gyvename vieni name, su vaiku beveik visa diena bunu viena, ne visada virtuveje iskart isgirstu, kaip mazius antrame aukste pabudes verkia. Ir i tualeta, kuris rusyje, negaliu jo nestis kartu. Be to, net knygose raso, kad kudikiui reikia ismokti palaukti, kad pajustu, kaip paliudejus ateina palengvejimas. Aisku, nesakau, kad tuo reikia piktnaudziauti, bet juk kartais nemiegotos naktys, nuovargis ir kai mamai nepavyksta net pavalgyti, tai daro savo, tada ir maziukas daugiau verkslena... Tik sakau, kad nereiketu aukleti kitu mamu, kad kazka daro blogai, nes turbut kiekviena mama stengiasi leliukui suteikti viska, kas geriausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intimacy: 26 sausio 2010 - 13:40
QUOTE(Intimacy @ 2010 01 26, 14:23)
Nebukit tokia kategoriska! Vaikeliu temperamentai skirtingi, juk jie ne vienodi robotukai, o zmoguciai, vieni maziau reiskia emocijas, kiti- daugiau. Matosi, kad nepatyrete, ka patyre sios temos autore ir kitos mamos, kai negali net i tualeta nueiti, nepravirkdzius vaiko! Taip pat lengva kalbeti tiems, kuriems vaikus auginti padeda seneliai. Mes gyvename vieni name, su vaiku beveik visa diena bunu viena, ne visada virtuveje iskart isgirstu, kaip mazius antrame aukste pabudes verkia. Ir i tualeta, kuris rusyje, negaliu jo nestis kartu. Be to, net knygose raso, kad kudikiui reikia ismokti palaukti, kad pajustu, kaip paliudejus ateina palengvejimas. Aisku, nesakau, kad tuo reikia piktnaudziauti, bet juk kartais nemiegotos naktys, nuovargis ir kai mamai nepavyksta net pavalgyti, tai daro savo, tada ir maziukas daugiau verkslena... Tik sakau, kad nereiketu aukleti kitu mamu, kad kazka daro blogai, nes turbut kiekviena mama stengiasi leliukui suteikti viska, kas geriausia.


Va butent, kad vaikai skirtingi ir situacija kiekvienoje seimoje skirtinga.

Mano vaikas is tiesu verkia daug ir jo vieno taip paprastai nepaliksi. Pas ji pilvuko bedos nuo gimimo. Mano mama ne karta yra sakiusi, kad nei as, nei brolis nesam ne karto taip verke, kaip mano vaikas verkdavo maziukas po kelis kartus per diena (taip, kad sunku ir nuraminti).
Drauge buvo uzsukusi, uzteko gero pusvalandzio, kad pareikstu man uzuojauta, nusistebetu is kur pas mane tiek kantrybes ir ispletusi akis paklausto "o jis taip visada elgiasi?".
Vyras is darbo grizta dazniausiai jau kai vaikas ruosiasi miegoti arba miega, mano tevai gyvena kitame mieste, vyro mama uzsuka karta per 2 sav., o siaip as viena su maziuku bunu. Reikia ir namus susitvrkyti ir valgyti padaryti ir kitus buitinius darbelius nudirbti, taigi noriu to ar ne, tenka vaika pavirkdyti. Laukiu nesulaukiu kada vaikscioti prades, manau, kad tada bus lengviau (neskaitant to laikotarpio kai mokinsis ir griuvines).
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 01 26, 15:29)
Va butent, kad vaikai skirtingi ir situacija kiekvienoje seimoje skirtinga.

Mano vaikas is tiesu verkia daug ir jo vieno taip paprastai nepaliksi. Pas ji pilvuko bedos nuo gimimo. Mano mama ne karta yra sakiusi, kad nei as, nei brolis nesam ne karto taip verke, kaip mano vaikas verkdavo maziukas po kelis kartus per diena (taip, kad sunku ir nuraminti).
Drauge buvo uzsukusi, uzteko gero pusvalandzio, kad pareikstu man uzuojauta, nusistebetu is kur pas mane tiek kantrybes ir ispletusi akis paklausto "o jis taip visada elgiasi?".
Vyras is darbo grizta dazniausiai jau kai vaikas ruosiasi miegoti arba miega, mano tevai gyvena kitame mieste, vyro mama uzsuka karta per 2 sav., o siaip as viena su maziuku bunu. Reikia ir namus susitvrkyti ir valgyti padaryti ir kitus buitinius darbelius nudirbti, taigi noriu to ar ne, tenka vaika pavirkdyti. Laukiu nesulaukiu kada vaikscioti prades, manau, kad tada bus lengviau (neskaitant to laikotarpio kai mokinsis ir griuvines).

Puikiai jus suprantu thumbup.gif .Mano mergytė paskutiniu metu irgi labai pikta pasidarė, kėdutėse visai nebesėdi, su žaisliukais ir tik porai minučių pažaidžia. Aišku, stengiuosi kiek įmanoma dėmesio jai duoti, bet kai šiuo metu esu pastoviai viena (vyras išvažiavęs kelioms savaitėms), o mama ar anyta tik į svečius ateina kavos išgerti tai tikrai sunku yra. Nieko, mes moterys stiprios - išgyvensim.
Atsakyti
QUOTE(milija99 @ 2010 01 26, 18:01)
Puikiai jus suprantu  thumbup.gif .Mano mergytė paskutiniu metu irgi labai pikta pasidarė, kėdutėse visai nebesėdi, su žaisliukais ir tik porai minučių pažaidžia. Aišku, stengiuosi kiek įmanoma dėmesio jai duoti, bet kai šiuo metu esu pastoviai viena (vyras išvažiavęs kelioms savaitėms), o mama ar anyta tik į svečius ateina kavos išgerti tai tikrai sunku yra. Nieko, mes moterys stiprios - išgyvensim.


Mes su sunumi taip pat vieni buname visa diena, tetis tik vakare grizta... irgi visi buities darbai laukia... tad ko tik neprisigalvoju smile.gif gerai, kad jis dar mazas, tai paguldau i supama kedute ir virtuvej ant stalo padedu, tai jam ten dar patinka, kokia valandziuke ar pusvalandi isbuna, tada keliaujam i lovyte, kur tiek pat laiko paziuri i zaisliukus, dar i svetaine ir t.t., visur bent truputi turiu su juo pabuti, tarp tu kelioniu pas mane ant ranku pabuna po kokia 15 - 30 min... taip va ir nepastebiu kaip diena praeina rodos tik ji nesiojau ir laksciau is kambario i kambari... nepasiduokim, greitai jie uzaugs, reikia tik kantrybes thumbup.gif
Atsakyti