Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti kūdikį pabūti, pažaisti vienam?

Sveiki,

prasau patarkit ka daryti? 9 men. kudikis paliktas kelioms minutems vienas saukia ne savo balsu..Jokie zaislai neidomus..Tik ant teveliu ranku ar kartu pabuna. Net i tualeta tenka kartu nestis.Atrodo labai nelepinome, bet va..
Atsakyti
mus ir beveik 3men, bet ir turi su juo uzsiimt kalbint zaist, net bunant prie pat zirze turi su juo bendraut, bet buna akimirku kai pats uzsiima kazkuo.
tai ir man butu aktualu kaip uzimti vaikuty, norisi kazko daugiau nusiveikt, nes miegot tai mazai bemiega diena 4u.gif ax.gif
Atsakyti
man ta pati problema buvo,nors ir dabar dar taip yra.bet dabar jau lengviau kai pats vaiksto,o kai buvo visai maziukas tai kosmaras,sunku net i tualeta buvo nueit.tada sugalvojau nupirkt lavinamaji kilimeli.nu kokia savaite buvo lengviau,bet paskui vel nusibodo ir vel tampiau paskui save.jam visai buvo neidomu zaislai.kazkaip karta buvo ant zemes saukstas,tai pradejo su juo zaist.vat tada daviau jam samciu,saukstu,sauksteliu.ot buvo uzsiimes biggrin.gif bent valgyt sugebedavau pasidaryt smile.gif vaikai labai daug demesio reikalauja smile.gif dabar jau pastebejau kad pradeda zaist su normaliais zaislais,viska tyrineja ir jau ne taip demesio reikalauja.gal ir jums ateis toks laikas kai jau galesit bent i tualeta nueit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritaaa @ 2010 01 22, 14:23)
Sveiki,

prasau patarkit ka daryti? 9 men. kudikis paliktas kelioms minutems vienas saukia ne savo balsu..Jokie zaislai neidomus..Tik ant teveliu ranku ar kartu pabuna. Net i tualeta tenka kartu nestis.Atrodo labai nelepinome, bet va..


O tarkim davus kazka pagrauzti irgi nepabuna vienas ne kiek?
Atsakyti
as tai nuo mazumes ipratinusi kad reikia vienai pabuti,labai padejo vibro kedute ,budavo ji joje vos ne visa diena.viska spedavau. tik siom dienom pagedo mergina,bet siandien vel viskas po senovei.tikiuosi kad taip ir bus.
ai beje mano mergaite megsta labai zurnalus paskaityti,jau taip suskaito ,kad ir mamai nelieka ka ten skaityti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2010 01 22, 14:52)
as tai nuo mazumes ipratinusi kad reikia vienai pabuti,labai padejo vibro kedute ,budavo ji joje vos ne visa diena.viska spedavau. tik siom dienom pagedo mergina,bet siandien vel viskas po senovei.tikiuosi kad taip ir bus.
ai beje mano mergaite megsta labai zurnalus paskaityti,jau taip suskaito ,kad ir mamai nelieka ka ten skaityti  lotuliukas.gif

mano sunelis irgi megsta zurnalus plesyt biggrin.gif bet paskui deda i burna,tai nelabai jau duodu jam tu zurnalu
Atsakyti
Anksciau pagrauzdavo..obuoliuka, kriause, bet dabar kai tik pamato kad iseisiu is kambario demonstratyviai dideli gabala susikisa i burna, o kita meta i sona ir saukia. Akivaizdus reikalavimas neiseit. Zurnalus irgi megsta, bet tuoj pat i burna ir valgo smile.gif Tai neduodu..Kazin kaip ta teorija palikti vaika paverkti? Kiekviena karta ilgiau..Gal ipras..Ir kaprizus biski numuš..Niekas nebandete?
Atsakyti
QUOTE(Ritaaa @ 2010 01 22, 15:45)
Anksciau pagrauzdavo..obuoliuka, kriause, bet dabar kai tik pamato kad iseisiu is kambario demonstratyviai dideli gabala susikisa i burna, o kita meta i sona ir saukia. Akivaizdus reikalavimas neiseit. Zurnalus irgi megsta, bet tuoj pat i burna ir valgo smile.gif Tai neduodu..Kazin kaip ta teorija palikti vaika paverkti? Kiekviena karta ilgiau..Gal ipras..Ir kaprizus biski numuš..Niekas nebandete?


As palieku, bet tada, kai zirzia ir niekas nebuna gerai. Ir paprastai tai buna laikas, kai vaikuciui reiktu eiti miegucio. Pazirzia, paverkia, jei neisiverkia, neinu i kambari ir vaikas uzmiega. O kai miego nenori, tai nelabai praktikuoju toki buda, nes reti labai atvejai, kad pradetu vienas zaisti...
Atsakyti
mmm..aisku..Na maniskei va dabar dar nebuvo laikas miegoti, bet man nuejus isimti kugeli is orkaites ir atsakyti i viena skambuti (uztrukau vos kelias minutes), spejo taaip isiverkti, kad pavargo ir kai atejau, paglosciau, daviau soske, uzmigo. Turbut charakteris toks.. doh.gif
Atsakyti
va manasis pazaide katik vezime su karvute tokia, poto susupyko suja, teko man panesiot, o dar y lovyte paguldziau ir karusele uzsukau tai zirze ten ant jos o kai nustojo dar kazka tai veikia, nenoriu ziuret, bet jau rekia verysad.gif
Atsakyti
Musu sunus irgi yra rankinukas ir visai nenori vienas buti doh.gif kai man reikia kazka pasidaryti as ji isodinu i supynes, kurios aisku dabar daugiau kaip kedute, ir pasidedu salia, kad jis matytu ka as darau, tai jam kuri laika idomu stebeti. O siaip stengiuos vis kuo nors uzsimti, tai karuseles jungiu, tai migduka, i sokliuka idedu, aisku, tenka, valgi gaminant pasokineti, kad dar nors minutei uzkalbeti danti lotuliukas.gif leidziu jam papykti ir kartais prieinu tik tada, kai jau verkti pradeda, bet siaip esu kengura, viena ranka laikau vaika, kita bandau kazka daryti doh.gif bet jau dziaugiuosi, kad mazylis pradeda pabuti su teciu, nes iki siol negaledavau palikti - budavo didziules asaros, tai dabar jau galiu ramiai praustis duse ir skirti sau daugiau laiko thumbup.gif
Atsakyti
mano panelei dbr 8 men ir geriausia ji jauciasi ant zemes, anksciau tai lb megdavo toj kudikiu kedutej sedeti ir zaisti, o dbr prikraunu ziaslu ant tos zemes vartosi, zaidzia smile.gif na aisku ne visa diena, bet kuriam laikui tai tikrai uzsiima smile.gif reik vaikui tokio amziaus leist judet, o jei pradeda verkt is karto nepuolu imt, kita kart paverkia ir nurimsta pati
Atsakyti