Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas ir jo variacijos

QUOTE(Vyckaju @ 2010 02 02, 15:25)
na zinai pasakysiu grubiai...
nusisikt bus vaikams ant to tavo namo. Jie eis kartu gyventi tik tada jei privers gyvenimas, o jei seksis maus kuo toliau. mes pasistateme 135m2 buda. ir statem sau, o vaikai vistiek kartu negyvens, nemanau, kad ir noretume.
vat senatvej kai paskirs koks ale kubilius 600lt pensija klausimas ar tada noresi didelio namo.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2010 02 02, 15:16)
niekaip nesuprantu, kodel mane visi dejo i suns dienas, kai as sakiau, kad termoizoliacijos sluoksnis sienose turi buti ~ 30cm, o grindims 20cm??? kas man atsakys i sita klausima, a?? stogui pilciau ir 50cm birios ekovatos, pries tai uzsandarines visa perimetra PU putomis....

Manau, kad užčiuopėte patį patį patį "vokiškos sėkmės receptą":

Jei vokiečiui pasakys šiltinti 30 cm- jis tiek ir šiltins. Jei vokiečiui pasakys šiltinti 50 cm- jis tiek ir šiltins. Kaip iš prigimties paklusnus pilietis- neuždavinėdamas daug klausymų, ir taip "užvesdamas mechanizmą", kuris vadinasi šalies ekonominis augimas.

Palyginimui: jei lietuviui pasakys šiltinti 30 cm- jis iš karto pradės mąstyti "Ką čia atpiginti?" ir "Kaip čia mažiau sumokėti statybininkams?".
Atsakyti
QUOTE(EVOY @ 2010 02 02, 15:54)
Manau, kad užčiuopėte patį patį patį "vokiškos sėkmės receptą":

Jei vokiečiui pasakys šiltinti 30 cm- jis tiek ir šiltins. Jei vokiečiui pasakys šiltinti 50 cm- jis tiek ir šiltins. Kaip iš prigimties paklusnus pilietis- neuždavinėdamas daug klausymų, ir taip "užvesdamas mechanizmą", kuris vadinasi šalies ekonominis augimas.

Palyginimui: jei lietuviui pasakys šiltinti 30 cm- jis iš karto pradės mąstyti "Ką čia atpiginti?" ir "Kaip čia mažiau sumokėti statybininkams?".


vat as ir nesuprantu, jei sako, kad reikia 30cm, vadinasi reikia 30cm! Pasakys, kad reikia 50- reiskia reikia deti 50cm!
Kai pradeda tulas lietuvis ieskoti taupymo budu, tai galu gale turime tokius architekturinius sedevrus, kaip apdailine plyta iki puses ar dar baisiau aplipdyti namai, vienslaiciai stogai, 10cm termoizoliacija ant sienu, netinkuoti garazai, medines tvoros, betonines trinkeles ir t.t...
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2010 02 02, 16:28)
vat as ir nesuprantu, jei sako, kad reikia 30cm, vadinasi reikia 30cm! Pasakys, kad reikia 50- reiskia reikia deti 50cm!
Kai pradeda tulas lietuvis ieskoti taupymo budu, tai galu gale turime tokius architekturinius sedevrus, kaip apdailine plyta iki puses ar dar baisiau aplipdyti namai, vienslaiciai stogai, 10cm termoizoliacija ant sienu, netinkuoti garazai, medines tvoros, betonines trinkeles ir t.t...



dabar tu man pasakyk kokybes meistre,koks skirtumas ar garazas tinkuotas ar ne? masinai nuo to blogiau bus? Kas atsitiks jei susidesi betonines trinkeles? Nuo to namas gal siluma praradineti prades? Ir tvotra turbut kandys po metu sues jei ji medine bus.. Vienu zodziu,jei pats pasidarei brangiom medziagom taqi nereiskia kad tai standartas. Ir nereikia cia kisti per prievarta nes jau pikta darosi kai kaskelintam poste pabrezi tai. Bruoniau,du trecdaliai,o gal ir daugiau Lietuvos medinem tvorom,kiemuose betonines trinkeles,namai nutinkuoti o ne klinkeris ir ka? Juos visus nugriauti ir i siukslyna?? doh.gif Kas del silumos izoliacijos tai reikia bent jau Lietuvisku standartu (siai dienai) laikytis . Jei parasyta kad standartui privalo buti varza 5 tai ir turi buti nemaziau. Netaip kaip kiti prisikliurkina.. Tiesa,o kiek privalo pasyviam namui buti? 10?

Atsakyti
Aš ir galvoju, ar čia mane vieną erzina Bruoniaus postai biggrin.gif Reikia turėti saiko ir prieš rašant pagalvoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 02 02, 16:45)
dabar tu man pasakyk kokybes meistre,koks skirtumas ar garazas tinkuotas ar ne? masinai nuo to blogiau bus? Kas atsitiks jei susidesi betonines trinkeles? Nuo to namas gal siluma praradineti prades? Ir tvotra turbut kandys po metu sues jei ji medine bus..  Vienu zodziu,jei pats pasidarei brangiom medziagom taqi nereiskia kad tai standartas. Ir nereikia cia kisti per prievarta nes jau pikta darosi kai kaskelintam poste pabrezi tai. Bruoniau,du trecdaliai,o gal ir daugiau Lietuvos medinem tvorom,kiemuose betonines trinkeles,namai nutinkuoti o ne klinkeris ir ka? Juos visus nugriauti ir i siukslyna?? doh.gif  Kas del silumos izoliacijos tai reikia bent jau Lietuvisku standartu (siai dienai) laikytis . Jei parasyta kad standartui privalo buti  varza 5 tai ir turi buti nemaziau. Netaip kaip kiti prisikliurkina..  Tiesa,o kiek privalo pasyviam namui buti? 10?

atvėsk 4u.gif Aš lenkiu link to, kad Lietuvoje visuotinai paplitęs toks statymo būdas - "a maž patrauks" ir "paskui užbaigsim". Jei lietuviui kas nors sako, kad reikia daryti gerai, tai jis tiesiog pasiųs tave ant trijų raidžių, nes juk nieko nėra protingesnio už būrą tautietį! Pažiūrėkit, kokios aštrios diskusijos užverda, kai bandai pasakyti tautai, kad REIKIA daryti geriau! Tautietis taisyklių nesupranta, todėl ir pasikrykštijome patys paskutiniai, ir į protą suaugsime, matyt, irgi patys paskutiniai... ir pasyvius namus, dėl tos pačios priežasties pradėsime statyti paskutiniai, o jei ir pradėsime, tai jie bus netikri, nes sienose bus 20cm, o lubose 30cm termoizoliacijos sluoksnis! Juk mes esam patys protingiausi ir niekas juk mums nepaaiškins, ar ne??
Papildyta:
QUOTE(Giedruolė @ 2010 02 02, 17:07)
Aš ir galvoju, ar čia mane vieną erzina Bruoniaus postai biggrin.gif Reikia turėti saiko ir prieš rašant pagalvoti wink.gif

nesierzink, be mano komentaru jums nebutu idomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2010 02 02, 17:19)
atvėsk  4u.gif Aš lenkiu link to, kad Lietuvoje visuotinai paplitęs toks statymo būdas - "a maž patrauks" ir "paskui užbaigsim". Jei lietuviui kas nors sako, kad reikia daryti gerai, tai jis tiesiog pasiųs tave ant trijų raidžių, nes juk nieko nėra protingesnio už būrą tautietį! Pažiūrėkit, kokios aštrios diskusijos užverda, kai bandai pasakyti tautai, kad REIKIA daryti geriau! Tautietis taisyklių nesupranta, todėl ir pasikrykštijome patys paskutiniai, ir į protą suaugsime, matyt, irgi patys paskutiniai... ir pasyvius namus, dėl tos pačios priežasties pradėsime statyti paskutiniai, o jei ir pradėsime, tai jie bus netikri, nes sienose bus 20cm, o lubose 30cm termoizoliacijos sluoksnis! Juk mes esam patys protingiausi ir niekas juk mums nepaaiškins, ar ne??
Papildyta:

nesierzink, be mano komentaru jums nebutu idomu 4u.gif


Keista girdeti argumentus apie pasyvu nama is katik pasistaciusio standarta..
Atsakyti
Kad kas neapsigautų su storiais, kurie buvo pateikti tik orientacijai: pvz. kad ir mineralinės vatos yra įvairios:

kaip 30 cm šiluminė varža R=6,81 m²K/W (šilumos perdavimo koeficientas U=,15 W/m²K)

taip ir 30 cm šiluminė varža R=8,71 m²K/W (šilumos perdavimo koeficientas U=0,11 W/m²K)

Be to, verstame straipsnyje buvo užsiminta tik apie šiltinimą- mūras nebuvo paminėtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EVOY: 02 vasario 2010 - 16:43
QUOTE(bruonius @ 2010 02 02, 17:19)
nesierzink, be mano komentaru jums nebutu idomu 4u.gif

Gal kam ir įdomu tik jūsų postai veda link rietenų, sunku tvardytis.
Tarp kitko labai sunku perkalbėti vyrus statybų srityje (čia aš ne apie saviškį), jei moterška bando kalbėt kaip užsakovas, tai tūlas eilinis lietuvis statybininkas jau iškart užsiaugina sparnus ir pasijunta visažiniu, nors jei kalbėtų vyras užsakovas, tai statybininkėlis dažniau patylėtų ir įsigilintų į žodžių prasmę na aš čia naiviai tikiuosi... aš čia jau morališkai pradedu ruoštis karui su staybininkais biggrin.gif Turiu keleta draugų kurie statosi ir ruošiasi statyti, nu patikėkit, apie šilumines izoliacijos storio naudą įkalbėti galima tik moteriškes, bet kadangi vyrai dažniausiai "išmano" geriau statybų srityje, tai jos ten nesikiša ir tiki SB smile.gif Vyrams kad pakeistų savo nuomonę reikia rimtų kursų kuriuos vestų drūtesnis ir solidesnis vyriškis nei jie patys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 02 02, 17:28)
Keista girdeti argumentus apie pasyvu nama is katik pasistaciusio standarta..

Jau kazkada sakiau, kad padariau klaidu, del kuriu tenka dabar gailetis. Dabar as zinau kaip reiktu daryti, bet man jau saukstai po pietu, o kiti is mano klaidu dar gali pasimokyti! Vat koks as altruistas smile.gif
Papildyta:
Paradoksas - kai vardiju padarytas klaidas, tenka perskaityti, kad tai ne klaidos, o kai pasidziaugiu kur klaidu nepadariau - esu apkaltinamas ispuikimu, nes panaudojau brangesnes medziagas! Keista, ar ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2010 02 02, 18:53)
Jau kazkada sakiau, kad padariau klaidu, del kuriu tenka dabar gailetis. Dabar as zinau kaip reiktu daryti, bet man jau saukstai po pietu, o kiti is mano klaidu dar gali pasimokyti! Vat koks as altruistas smile.gif
Papildyta:
Paradoksas - kai vardiju padarytas klaidas, tenka perskaityti, kad tai ne klaidos, o kai pasidziaugiu kur klaidu nepadariau - esu apkaltinamas ispuikimu, nes panaudojau brangesnes medziagas! Keista, ar ne? smile.gif

visai ne keista lotuliukas.gif Kažkaip nelabai kas ir kaltina jus kuom nors ir jei jūs taip jaučiatės, tai tik dėl to, kad per nelyg dažnai kartojate apie savo nepadarytas klaidas. Prisiminkit kad paprastesni apdailos sprendimai nebūtinai yra klaidingi, todėl nemanykit, kad jūsų kurpalis tinka visiems, skiriasi ne tik galimybės bet ir skoniai.
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2010 02 02, 16:25)
na zinai pasakysiu grubiai...
nusisikt bus vaikams ant to tavo namo. Jie eis kartu gyventi tik tada jei privers gyvenimas, o jei seksis maus kuo toliau. mes pasistateme 135m2 buda. ir statem sau, o vaikai vistiek kartu negyvens, nemanau, kad ir noretume.
vat senatvej kai paskirs koks ale kubilius 600lt pensija klausimas ar tada noresi didelio namo.


vyckaju jei pas jus 135 kv m. vadinasi būda kaip kiti išsireiske, tai pas mus apie 100 kv m tai kaip vadinasi biggrin.gif
Atsakyti