Įkraunama...
Įkraunama...

5 klasės

Į kokias progimnazijas ar mokyklas galvojat leisti geriau besimokančius vaikus?
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif į kokią mokyklą leisti penktoką? norisi gimnazijos, ne su pensininkėm mokytojom blush2.gif visur tik nuo 9 klasės, o ką daryt penktokam? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vichy_ @ 2016 01 25, 19:56)
help.gif  help.gif  help.gif  į kokią mokyklą leisti penktoką? norisi gimnazijos, ne su pensininkėm mokytojom blush2.gif  visur tik nuo 9 klasės, o ką daryt penktokam?  doh.gif


Penktokams progimnazijos.
Atsakyti
Keliose Kauno mokyklose bus mažinamas vaikų skaičius http://kaunas.kasvyk...okiniu-skaiciu/
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 02 11, 13:58)
Keliose Kauno mokyklose bus mažinamas vaikų skaičius http://kaunas.kasvyk...okiniu-skaiciu/

Bet keistas straipsnis doh.gif Tai jei mokykla stengiasi pateisinti tėvų lūkesčius, deda dideles pastangas ir gauna gerą rezultatą - daug mokinių, tai tada reikia viską stabdyti ir drausti. Tai kodėl tos mokyklos, kurios turi mažiau mokinių, negali pasistengti ir kažko pasiūlyti mokiniams? Kodėl joms turi būti sudarytos išskirtinės sąlygos išlikti? Man tai keista doh.gif
Atsakyti
Kai mokinių yra per daug, nukenčia mokymosi procesas. Atsiranda daug langų ir vaikams ir mokytojams, klasėse vaikų skaičius viršija 30 ir naują dalyką išdėstyti visiems suprantamai yra sudėtinga, nes ne visi gabūs, kad suprastų iš pirmo paaiškinimo. Man tik įdomu, kokiu principu tą skaičių mažins? Aišku, dali vaikų su laiku patys išeis į kitas gimnazijas, bet išeina nedaugelis. O ką kitus tiesiog išmes? Lankai mokyklą 8 metus, o devintoj klasėj tau pasako, čiuožk kitur? Arba liepa savo mokiniams laikyti egzaminą į 9 klasę ir po jo visus silpniau išlaikiusius išmes?
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2016 02 12, 13:38)
Kai mokinių yra per daug, nukenčia mokymosi procesas. Atsiranda daug langų ir vaikams ir mokytojams, klasėse vaikų skaičius viršija 30 ir naują dalyką išdėstyti visiems suprantamai yra sudėtinga, nes ne visi gabūs, kad suprastų iš pirmo paaiškinimo. Man tik įdomu, kokiu principu tą skaičių mažins? Aišku, dali vaikų su laiku patys išeis į kitas gimnazijas, bet išeina nedaugelis. O ką kitus tiesiog išmes? Lankai mokyklą 8 metus, o devintoj klasėj tau pasako, čiuožk kitur? Arba liepa savo mokiniams laikyti egzaminą į 9 klasę ir po jo visus silpniau išlaikiusius išmes?

aš manau, kad tiesiog keletą metų nepriiminės naujų vaikų, neformuos pvz penktų klasių, ką, kiek žinau, ketina daryti KTU licėjus. taip per keletą metų ir mokinių skaičius normalizuosis.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2016 02 12, 14:38)
Lankai mokyklą 8 metus, o devintoj klasėj tau pasako, čiuožk kitur? Arba liepa savo mokiniams laikyti egzaminą į 9 klasę ir po jo visus silpniau išlaikiusius išmes?


Nemanau, kad išmes kažką, jei silpniau išlaikys smile.gif Nebent klases performuos pagal rezultatus.
Kažkiek išeis kitur, gal net tie geriausiai besimokantys bandys į kokią KTU gimnaziją ar dar kur stot...
Kelis gal išmes už blogą elgesį, mokyklos nelankymą ar panašius dalykėlius...
O didžioji dalis mažinimo manau bus mažiausių sąskaita, t.y. nepriims naujų penktokėlių, neformuos naujų klasių. Kas pereis iš ketvirtos, tas ir mokysis.
Dar pirmokų vietoj tarkim 4 klasių, formuos 3 ir pan.
Taip tikrai per 4 metus iki tų 2020 ir susinormalizuos tas skaičius.
Atsakyti
QUOTE(Dromana @ 2016 02 12, 12:16)
Bet keistas straipsnis doh.gif Tai jei mokykla stengiasi pateisinti tėvų lūkesčius, deda dideles pastangas ir gauna gerą rezultatą - daug mokinių, tai tada reikia viską stabdyti ir drausti. Tai kodėl tos mokyklos, kurios turi mažiau mokinių, negali pasistengti ir kažko pasiūlyti mokiniams? Kodėl joms turi būti sudarytos išskirtinės sąlygos išlikti? Man tai keista doh.gif


Bet pastangos yra ne tik iš mokyklos pusės, iš vaikų ir tėvų taip pat. Tie gerieji nepatekusieji lankys kitas mokyklas ir galbūt ilgainiui atsiras daugiau patrauklių progimnazijų. Man norisi įžvelgti teigiamą perspektyvą smile.gif
Atsakyti
Esu gavus informaciją, kad iš šešių 8 klasių (kur jau dabar kiekvienoje klasėje iki 30 vaikų) suformuos tik tris 9 klases, tai kur dėsis kiti?
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2016 02 12, 15:51)
Esu gavus informaciją, kad iš šešių 8 klasių (kur jau dabar kiekvienoje klasėje iki 30 vaikų) suformuos tik tris 9 klases, tai kur dėsis kiti?


Apie kurią mokyklą kalbam?
Atsakyti
Licėjų.
Atsakyti