Įkraunama...
Įkraunama...

5 klasės

QUOTE(Kristtute @ 2016 04 13, 15:22)
Brazdžionio, Kovo 11-osios, Daukanto, Nemuno    schmoll.gif
Jau tada geriau Vyturio arba Atžalyno  g.gif

Brazdzionis su nauja direktore mano akimis labai atsigaves, aisku kolektyvas tas pats, reikia laiko, bet inercija jie nemaza pagave.
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2016 04 13, 13:09)
O jus man pasakykite Dainavos raj.isviso ar yra gera mokykla 5-8kl g.gif Man kazkoks visai uzmirstas kampas verysad.gif

Kaip čia pasvert dabar... tai sverk bet kurią (na ne iš tų į kurias dideli konkursai), rasi ir gerų atsiliepimų, ir nekokių. Net nesvarbu kuriam rajone.
Urbšį paminėjau ne dėl kažkokių didelių simpatijų, o todėl, kad nesupratau, kame čia tame rajone Dainavos išskirtinumas. Nors kalbant apie tą patį Urbšį, tai jei jau tėvai stoja "trumpinamos" įstaigos gint (pernykštė istorija), tai vis tik šį tą pasako ir apie pačią įstaigą.
Atžalynas, Vyturys mano akimis tas pats, savi pliusai, savi minusai... tik didesni srautai dėl kurių įstaigos tiesiog nebepajėgios priimt visų norinčių. Ar tas skaičius imamas ribot "iš viršaus". Asmeniškai nežinau tai didesnis pliusas, ar minusas... viena vertus, tai rodo tarsi laiko užsidirbtą pasitikėjimą, kita vertus savy talpina riziką užmigt ant "laurų", kai nėra ko plėšytis dėl mokinio, nes ai... jų netrūksta.
Bėda kai yra (nors sako va - "nėra") iš ko rinktis. Būtų viena, būtų rami galva.smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 13 balandžio 2016 - 19:54
QUOTE(ernoja @ 2016 04 11, 17:57)
Kaip čia pasakius: kai žinai, kad jau trečioje klasėje ieško mokytojų, kurie padėtų pasiruošti tam įstojimui į Jėzuitus, tai kažin ar galima laikyti tai mokyklos nuopelnu. Draugės dukra dabar ten antrokė ir ji jau galvoja, kokius mokytojus samdys, kad į LSMU mokyklą įstotų, nes "visi ten taip daro"



Tikrai taip ir yra. Tėvai patys verčiasi per galvas,kad tik vaiko rezultatai būtų bent jau ne blogesni už kitų klasiokų. Žinau,kad samdo jau ir antrokams mokytojas,kad gerai pasiruoštų šiųmetiniams standartizuotiems testams . Tai jau tikrai nebe vien mokyklos nuopelnas dėl gero paruošimo
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 04 13, 20:53)
Asmeniškai nežinau tai didesnis pliusas, ar minusas... viena vertus, tai rodo tarsi laiko užsidirbtą pasitikėjimą, kita vertus savy talpina riziką užmigt ant "laurų", kai nėra ko plėšytis dėl mokinio, nes ai... jų netrūksta.
Bėda kai yra (nors sako va - "nėra") iš ko rinktis. Būtų viena, būtų rami galva.smile.gif)

Bet kaip vertinti tokią mokyklą, kuri nagais ragais įsikabina į perestukino krepšelį, o tas lipa ir mokytojams ,ir draugams ant galvų? Vos tik krustelėjo "išeinu", tuoj mokytojas verčiamas nusileisti žemiau žemo.
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 04 13, 20:53)
Kaip čia pasvert dabar... tai sverk bet kurią (na ne iš tų į kurias dideli konkursai), rasi ir gerų atsiliepimų, ir nekokių. Net nesvarbu kuriam rajone.
Urbšį paminėjau ne dėl kažkokių didelių simpatijų, o todėl, kad nesupratau, kame čia tame rajone Dainavos išskirtinumas. Nors kalbant apie tą patį Urbšį, tai jei jau tėvai stoja "trumpinamos" įstaigos gint (pernykštė istorija), tai vis tik šį tą pasako ir apie pačią įstaigą.
Atžalynas, Vyturys mano akimis tas pats, savi pliusai, savi minusai... tik didesni srautai dėl kurių įstaigos tiesiog nebepajėgios priimt visų norinčių. Ar tas skaičius imamas ribot "iš viršaus". Asmeniškai nežinau tai didesnis pliusas, ar minusas... viena vertus, tai rodo tarsi laiko užsidirbtą pasitikėjimą, kita vertus savy talpina riziką užmigt ant "laurų", kai nėra ko plėšytis dėl mokinio, nes ai... jų netrūksta.

Kalbant apie Urbsi,gint tevai stoja manau ne todel,kad gera mokykla,o todel kad labai patogu salia tureti mokykla kur yra 1-12kl.,nes salia tokiu nera,o raj tikrai turtingas vaikais.

O gal apie Atzalyna turite kokiu nuomoniu?Nes mes tarpine stotele tarp Urbsio ir Atzalyno :ax:Nors domiuosi visomis Kauno mokyklomis.Ruosiames i 5kl.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2016 04 13, 18:10)
Brazdzionis su nauja direktore mano akimis labai atsigaves, aisku kolektyvas tas pats, reikia laiko, bet inercija jie nemaza pagave.

Tai tik įvaizdis, kad atsigavęs. Man Brazdžionis tai schmoll.gif Bet čia tik mano nuomonė
Atsakyti
O mes esame labai patenkinti Kauno Dainavos pagrindine mokykla. šioje mokykloje, daug dėmesio skiriama paties žmogaus auginimui ir aukštiems pasiekimams.mokykla galinti būti pavyzdžiu kitiems su savo įdirbiu ir ugdymu. Nuo kitų metų taps Dainavos progimnazija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolce55: 09 gegužės 2016 - 13:01
QUOTE(snickers @ 2016 04 11, 08:38)
Ką aš dar pažiūriu progimnazijoje- ogi kokius respublikinius konkursus/olimpiadas laimi 5-8 klasių mokiniai. Čia gerai, kad nefiguruoja absoliutūs vienvaldžiai 9-12 klasių kategorijoje Vilniaus licėjaus ir KTUG, bet aišku Vilniaus ir Kauno Jėzuitai , turintys tas klases surenka prizus.
Kartais būna , kad deimančiukas sublizga ir pelenuose, bet vis tiek tendencijos aiškios. Jei mokytojai netingi dalyvauti gamtininkų, Jaunųjų mokslininkų, matematikų ir kt. respublikiniuose konkursuose ir paruošti komandą- vadinasi parako turi. O va Kengūros ir Olimpiai labai subjektyvu: vienur viskas vyksta skaidriau už krištolą, o kitur deja deja....... reitingams kelti.

drinks_cheers.gif
O standartizuotų testų rezultatai, bent jau 4-ųjų klasių, apskritai ne rodiklis. Idealios sąlygos mokykloms tuos rezultatus pagražinti irnesakyk.gif Darbai juk mokyklose tų pačių mokytojų taisomi mirksiukas.gif Ir stebėtojai ne visada atvyksta. Nerasit objektyvumo nė su žiburiu.
Atsakyti
Radau tokią info, gal kam bus aktualu KTU Licėjus priima į 5 klasę
Atsakyti
gaivinu temą
Atsakyti
Gal galėtumėte pakomentuoti šias mokyklas? Reikės būsimai penktokei:

Kauno Martyno Mažvydo progimnazija
Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija
Kauno Simono Daukanto progimnazija
Kauno Žaliakalnio progimnazija
Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2016 04 13, 17:10)
Brazdzionis su nauja direktore mano akimis labai atsigaves, aisku kolektyvas tas pats, reikia laiko, bet inercija jie nemaza pagave.



Jei kalba apie Miškinienę, jau nebedirba Brazdžionyje.
Atsakyti