Įkraunama...
Įkraunama...

5 klasės

QUOTE(ernoja @ 2016 04 03, 15:22)
O aš sakyčiau - geras. Juo labiau, kad mokykla ruošiasi tapti progimnazija. Ir tame rajone tai ko gero geriausia mokykla penktokui.



ernoja, "Draugės vaikas mokosi, tai visi patenkinti." - niekaip man netaiko į motyvuotus patarimus, absoliučiai nieko nesako apie mokyklą, neduoda jokios objektyvios informacijos, tą patį galima pasakyti apie bet kurią Lietuvos mokyklą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2016 04 03, 16:22)
O aš sakyčiau - geras. Juo labiau, kad mokykla ruošiasi tapti progimnazija. Ir tame rajone tai ko gero geriausia mokykla penktokui.

Tai kad tam rajone ko gero aplamai nelabai yra iš ko rinktis stipriai biggrin.gif Ir tas pavadinimas progimnazija nieko nepasako, kaip ir gimnazija beja. Dabar bet kas gali mokytis progimnazijoj ar gimnazijoj.... Visa esmė yra kokioj..... Kodėl visi veržiasi tarkim į KTU gimnaziją ar kokius Jėzuitus? Kodėl ten atrankos rengiamos? Manau tikrai ne šiaip sau... O Dainavos mokykla tikrai labai nekokia. Matosi pagal standartizuotų testų rezultatus, pagal tai jog nesurenka pakankamai mokinių, kad stipriausi po 4 arba 8 klasės išeina į geresnes mokyklas. Dar tam rajone yra labai daug bendrabučių, socialinių būstų, nesaugus rajonas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2016 04 03, 21:31)
Tai kad tam rajone ko gero aplamai nelabai yra iš ko rinktis stipriai  biggrin.gif  Ir tas pavadinimas progimnazija nieko nepasako, kaip ir gimnazija beja. Dabar bet kas gali mokytis progimnazijoj ar gimnazijoj.... Visa esmė yra kokioj.....  Kodėl visi veržiasi tarkim į KTU gimnaziją ar kokius Jėzuitus? Kodėl ten atrankos rengiamos? Manau tikrai ne šiaip sau... O Dainavos mokykla tikrai labai nekokia. Matosi pagal standartizuotų testų rezultatus, pagal tai jog nesurenka pakankamai mokinių, kad stipriausi po 4 arba 8 klasės išeina į geresnes mokyklas. Dar tam rajone yra labai daug bendrabučių, socialinių būstų, nesaugus rajonas ir t.t.

Vertinant pagal mikrorajonus, tai nėra nė vieno saugaus. Visuose mikrorajonuose visko būna. Jei žiūrėsime į tai, kad LSMU mokykla yra Vilijampolėje, tai mikrorajonas, sakyčiau, pats asocialiausias, bet kažkodėl mokykla labai vertinama ir tada jau neatsižvelgiama į mokyklos geografinę padėtį.
O tos senosios mokyklos, kaip pvz. Dainavos, Nemuno, Žiburio yra daugiabučių senų namų kvartale, kur daug bendrabučių, tai taip ir atrodo, kad prastos reputacijos ir viskas ten blogai. Nėra taip. O be to, standartizuotų testų rezultatai tikrai ne rodiklis.
Atsakyti
QUOTE(Dromana @ 2016 04 07, 13:49)
Vertinant pagal mikrorajonus, tai nėra nė vieno saugaus. Visuose mikrorajonuose visko būna. Jei žiūrėsime į tai, kad LSMU mokykla yra Vilijampolėje, tai mikrorajonas, sakyčiau, pats asocialiausias, bet kažkodėl mokykla labai vertinama ir tada jau neatsižvelgiama į mokyklos geografinę padėtį.
O tos senosios mokyklos, kaip pvz. Dainavos, Nemuno, Žiburio yra daugiabučių senų namų kvartale, kur daug bendrabučių, tai taip ir atrodo, kad prastos reputacijos ir viskas ten blogai. Nėra taip. O be to, standartizuotų testų rezultatai tikrai ne rodiklis.


Vat būtent, pati tą ir pripažinot. Kai mokykla vertinama.... O kai nevertinama kaip stipri mokslo prasme mokykla, tai tada ieškoma bent jau kažkokių kitų pliusų, tarkim kaip saugi aplinka vaikui ar kt. O kai mokykla neturi nei to , nei ano.... tai ir nesurenka vaikų smile.gif
O tai kas rodiklis?
Mano nuomone tai rodiklis yra stipri mokyklos bendruomenė, puikūs vaikų pasiekimai ir motyvacija moksle, gera atmosfera klasėje ir t.t.
Kiek procentų mokinių iš tų Jūsų paminėtų mokyklų (progimnazijų) įstojo į prestižinėmis vadinamas gimnazijas? Kokiais balais mokiniai išlaikė valstybinius egzaminus, kai dar buvo 12 klasių jose? Pagal tai manau ir vertinama ar mokyklos sugeba paruošt vaikus gerai ar ne....
Atsakyti
QUOTE(*Inside out* @ 2016 04 07, 15:34)
Vat būtent, pati tą ir pripažinot. Kai mokykla vertinama.... O kai nevertinama kaip stipri mokslo prasme mokykla, tai tada ieškoma bent jau kažkokių kitų pliusų, tarkim kaip saugi aplinka vaikui ar kt. O kai mokykla neturi nei to , nei ano.... tai ir nesurenka vaikų  smile.gif
O tai kas rodiklis?
Mano nuomone tai rodiklis yra stipri mokyklos bendruomenė, puikūs vaikų pasiekimai ir motyvacija moksle, gera atmosfera klasėje ir t.t.
Kiek procentų mokinių iš tų Jūsų paminėtų mokyklų (progimnazijų) įstojo į prestižinėmis vadinamas gimnazijas? Kokiais balais mokiniai išlaikė valstybinius egzaminus, kai dar buvo 12 klasių jose? Pagal tai manau ir vertinama ar mokyklos sugeba paruošt vaikus gerai ar ne....

Šiaip aš esu tos nuomonės, kad mikrorajonas neturi jokios įtakos mokyklai, nes dabar jau taip nėra. Čia Kristtute nuomonė buvo dėl mikrorajono.
Taip, daugiausia mokyklą reprezentuoja akademiniai rezultatai, o kaip tą mokyklos bendruomenę gali pažinti (sužinoti, stipri ji ar ne)?
Mokinių, laikiusių valstybinius egzaminus, kai buvo 12 klasių tose mokyklose, rezultatai šiai dienai irgi nebe rodiklis. Šiai dienai rodiklis - mokinių įstojusiųjų į gimnazijas skaičius. Ir vėl gi kalba neina apie tokias gimnazijas, kaip pvz. Palemono (miesto pakraščio mokykla). Neturiu nieko prieš šitą mokyklą, bet gimnazijos statusą ši mokykla įgijo tik dėl to, kad yra pakraščio mokykla. Kalba eina apie "tikrąsias" gimnazijas, kurios jomis patapo ne todėl, kad trūko vaikų ir reikėjo žūt būt išgyventi (kaip dabar labai populiarūs tampa daugiafunkciai centrai).
Atsakyti
QUOTE(*Inside out* @ 2016 04 07, 16:34)
Vat būtent, pati tą ir pripažinot. Kai mokykla vertinama.... O kai nevertinama kaip stipri mokslo prasme mokykla, tai tada ieškoma bent jau kažkokių kitų pliusų, tarkim kaip saugi aplinka vaikui ar kt. O kai mokykla neturi nei to , nei ano.... tai ir nesurenka vaikų  smile.gif
O tai kas rodiklis?
Mano nuomone tai rodiklis yra stipri mokyklos bendruomenė, puikūs vaikų pasiekimai ir motyvacija moksle, gera atmosfera klasėje ir t.t.
Kiek procentų mokinių iš tų Jūsų paminėtų mokyklų (progimnazijų) įstojo į prestižinėmis vadinamas gimnazijas? [COLOR=red]Kokiais balais mokiniai išlaikė valstybinius egzaminus, kai dar buvo 12 klasių jose? Pagal tai manau ir vertinama ar mokyklos sugeba paruošt vaikus gerai ar ne....

Čia kaip P.Mašioto pradinės direktorė visad pabrėžia- į Jėzuitų gimnaziją įstojo net 15-20. Vadinasi stiprus paruošimas. Ir man rodos visai svarus argumentas.

Ką aš dar pažiūriu progimnazijoje- ogi kokius respublikinius konkursus/olimpiadas laimi 5-8 klasių mokiniai. Čia gerai, kad nefiguruoja absoliutūs vienvaldžiai 9-12 klasių kategorijoje Vilniaus licėjaus ir KTUG, bet aišku Vilniaus ir Kauno Jėzuitai , turintys tas klases surenka prizus.
Kartais būna , kad deimančiukas sublizga ir pelenuose, bet vis tiek tendencijos aiškios. Jei mokytojai netingi dalyvauti gamtininkų, Jaunųjų mokslininkų, matematikų ir kt. respublikiniuose konkursuose ir paruošti komandą- vadinasi parako turi. O va Kengūros ir Olimpiai labai subjektyvu: vienur viskas vyksta skaidriau už krištolą, o kitur deja deja....... reitingams kelti.
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2016 04 11, 09:38)
Čia kaip P.Mašioto pradinės direktorė visad pabrėžia- į Jėzuitų gimnaziją įstojo net 15-20. Vadinasi stiprus paruošimas. Ir man rodos visai svarus argumentas.

O va Kengūros ir Olimpiai labai subjektyvu: vienur viskas vyksta skaidriau už krištolą, o kitur deja deja....... reitingams kelti.

Kaip čia pasakius: kai žinai, kad jau trečioje klasėje ieško mokytojų, kurie padėtų pasiruošti tam įstojimui į Jėzuitus, tai kažin ar galima laikyti tai mokyklos nuopelnu. Draugės dukra dabar ten antrokė ir ji jau galvoja, kokius mokytojus samdys, kad į LSMU mokyklą įstotų, nes "visi ten taip daro"

Dėl šitų konkursų drinks_cheers.gif Jei nori kažkokių rezultatų, dažnai mokytojai ir klaidas pataiso, ir atsakymus susako. Aišku, ne visi, ne visur, bet...
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2016 04 11, 17:57)
Kaip čia pasakius: kai žinai, kad jau trečioje klasėje ieško mokytojų, kurie padėtų pasiruošti tam įstojimui į Jėzuitus, tai kažin ar galima laikyti tai mokyklos nuopelnu. Draugės dukra dabar ten antrokė ir ji jau galvoja, kokius mokytojus samdys, kad į LSMU mokyklą įstotų, nes "visi ten taip daro"

Va būtent, kad spaudimas daromas.
Nors realiai tai gal tik anksčiau apšviečiamas protas: esi tik vos vos geresnis ar vidutinis- tau reikia dar daug stengtis ir jei susigriebsi laiku - įstosi.
Kitą vertus, jei šita mokykla pati siūlo papildomas pamokas ketvirtokams pastiprinti kažkurią sritį- super.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2016 04 03, 15:22)
O aš sakyčiau - geras. Juo labiau, kad mokykla ruošiasi tapti progimnazija. Ir tame rajone tai ko gero geriausia mokykla penktokui.

Na ir kuo ji geresnė tarkim už netoliese esančią pvz. Urbšio? Tik tuom, kad progimnazija ruošiasi tapti? Tai čia bet kuri iš esančių gali užsimanyti tokia tapti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 12 balandžio 2016 - 17:39
QUOTE(hi (: @ 2016 04 12, 18:33)
Na ir kuo ji geresnė tarkim už netoliese esančią pvz. Urbšio? Tik tuom, kad progimnazija ruošiasi tapti? Tai čia bet kuri iš esančių gali užsimanyti tokia tapti...

O jus man pasakykite Dainavos raj.isviso ar yra gera mokykla 5-8kl g.gif Man kazkoks visai uzmirstas kampas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2016 04 13, 13:09)
O jus man pasakykite Dainavos raj.isviso ar yra gera mokykla 5-8kl g.gif Man kazkoks visai uzmirstas kampas verysad.gif

o vyturio? brazdžionio?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2016 04 13, 16:15)
o vyturio? brazdžionio?


Brazdžionio, Kovo 11-osios, Daukanto, Nemuno schmoll.gif
Jau tada geriau Vyturio arba Atžalyno g.gif
Atsakyti