Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

As tai galva issitrindavau cemeryciu vandeniu, man padedavo
Atsakyti
Gal naudojot kas? Domina atsiliepimai ax.gif
user posted image
Atsakyti
galit pasakyt ar tai normalu, kad per viena syki iskrinta tiek plauku, visi galvoja, kad issigalvoju, kad slenka plaukai, o man jau baisu daros, kai matau kiek ju isslenka ir kokio plonumo plaukai liko
slenka taip baisiai jau apie puse metu ir nagai pradejo ziauriai luzineti ko niekada gyvenime nera buve, manau truksta vitaminu ryt vaziuosiu nusipirkt gelezies ir cinko
cia foto kiek siandien iskrito plauku: issisukavus, issiplovus galva
user posted image
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 03 19, 23:55)
galit pasakyt ar tai normalu, kad per viena syki iskrinta tiek plauku, visi galvoja, kad issigalvoju, kad slenka plaukai, o man jau baisu daros, kai matau kiek ju isslenka ir kokio plonumo plaukai liko
slenka taip baisiai jau apie puse metu ir nagai pradejo ziauriai luzineti ko niekada gyvenime nera buve, manau truksta vitaminu ryt vaziuosiu nusipirkt gelezies ir cinko
cia foto kiek siandien iskrito plauku: issisukavus, issiplovus galva
user posted image

dbr Euro vaistinej yra akcija Kalcij Magnij Cink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 03 19, 22:55)
galit pasakyt ar tai normalu, kad per viena syki iskrinta tiek plauku, visi galvoja, kad issigalvoju, kad slenka plaukai, o man jau baisu daros, kai matau kiek ju isslenka ir kokio plonumo plaukai liko
slenka taip baisiai jau apie puse metu ir nagai pradejo ziauriai luzineti ko niekada gyvenime nera buve, manau truksta vitaminu ryt vaziuosiu nusipirkt gelezies ir cinko
cia foto kiek siandien iskrito plauku: issisukavus, issiplovus galva
user posted image

Pas mane panasus vaizdas, kas antra diena issiplovus galva verysad.gif . Gal tavo plaukas labai ilgas? Del to,atrodo labai daug iskritusiu.
Atsakyti
Ojei kaip baisu unsure.gif
Atsakyti
atira01 puikiai tave suprantu.man lygiai tas pats.aisku vitaminus gali pagerti,bet siulyciau ir rimciau issitirti.
Atsakyti
Mano situacija panasi kaip tos merginos kuri ikele sia nuotraika siurpa keliancia. Mano plaukai ilgi, plaunu galva kas 3, 4 dienas. Ir kiekviena karta kriaukleje lieka didziausias kuokstas plauku ir dar plius kai galva dziovinu ir sukuoju dar daugiau ju iskrenta.
Manau plaukai slenka, nagai luzineja del vitaminu stokos, silpno imuniteto. Butinai reikia gerti vitaminus. As dabar geriu perfectil plaukam odai nagam, ziuresim, gal pades. Ir dar siulau pabandyti stai tokia paprasta liaudiska kauke, kuri kaip girdejau padeda zmonems (taip pat ja pradejau daryti, bet tik pries savaite suzinojau si recepta). Taigi receptas labai paprastas: 1kiausinio baltymas, 1saukstelis virinto salto vandens, 1 saukstelis mieliu. Viska ismaisyti ir deti 5-10 min ant jau sampunu isplautos galvos. Poto nuplauti,tik plaukite labai idemiai kad neliktu jokiu kaukes gabaliuku. Dziovinant ir sukuojant mano plaukai truputi sunkokai sukavosi,manau tai del kaukes, bet uztat kai isdziovinau, jie buvo labai purus. Turbut mieles pakele lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nezinau kaip jums bet man tai labai patinka kai plaukuciai buna purus. bigsmile.gif
Dar toms kam lenka plaukai reikia valgyti riesutu ivairiu, zuvies, vaisiu, darzoviu ko daugiau. Trumpai tariant, reikia sveikai maitintis.
Beja, pradejau naudoti dilgeliu sampuna, juk jis irgi nuo slenkanciu plauku, visai nieko, man net labiau patinka nei tie visokie garnier ir kitokie sampunai.
Sekmes kovojant su slenkanciais plaukais.
Papildyta:
QUOTE(nika29 @ 2010 03 12, 11:45)
Sveikos merginos,noriu pasidalinti  savo problema su jumis. gal kuriai buvo panasiai kaip man. Na kad slenka plaukai man tai cia dar nieko jei butu bendras slikimas,bet pas mane yra zidininis plikimas.netekau puses savo plauku,o turejau tikrai labai storus.Galvoje dideli plotai isplikimu.Dar kol kas yra su kuo juos uzdengti,bet jei ir toliau taip slinks,teks tikrai pirkti peruka.Isbandziau tikrai daug ka.Ir leidausi placentos ampules tiesiai i galvos oda,ir svogunu kaukes,ir siaip visokius losjonus naudojau.Dabar bandau su semenu aliejaus kaukemis plaukus gelbeti,bet ir tai neveiksminga. Gydytojai nieko neranda,tiesiog sako buna plikimu be jokiu priezasciu.Stresu neturejau,vaistu jokiu nenaudoju.Zodziu esu didelej nevilty.Gal kam panasiai buvo?


Vargsele, tikrai ne kas. O pas gydytojus buvai? Ka jie sako? Ar kaip visada musu lietuviai gydytojai tik rankom skesciuoja ir tiek?
Papildyta:
Bja esu girdejusi kad kai kuriems padeda svogunu kauke, bet kaip ja pasidaryti reikia nezinau, gal kas zino is merginu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nika29 @ 2010 03 20, 19:35)
atira01 puikiai tave suprantu.man lygiai tas pats.aisku vitaminus gali pagerti,bet siulyciau ir rimciau issitirti.

issitirti noreciau, bet kur reikia kreiptis?
nusipirkau siandien vitaminu, bandysiu pagerti
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 03 20, 17:44)
issitirti noreciau, bet kur reikia kreiptis?
nusipirkau siandien vitaminu, bandysiu pagerti

tai poliklinikoj krauja, skydliaukes hormonus (20 lt kazkur kainuos)...pradziai uzteks, kai zinosit rezultatus tai bus aiskiau ka toliau daryt smile.gif
o jus skaiciavot KIEK ju isslenka per ta diena? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 20 kovo 2010 - 18:35
QUOTE(Kvakuska @ 2010 03 04, 12:36)
man asmeniskai padejo sampunas Alpecin, smile.gif  plauku slinkimas zymiai sumazejo iki tol bandziau zibala kosmetini, fitvali,varnalesu alieju tai  schmoll.gif



Kiek ta Alpecin kainuoja ir kur pirkote? 4u.gif
Atsakyti
Esu dariusi svogunu kauke,galiu pasakyt kaip pasidaryt.labai paprasta.sutarkuoti kokius 3 didelius svogunus,ir isspausti sultis. Tom sultim istepti visa galvos oda,ir palaikyt apie puse valandos.paskui isplauti.Kvapas aisku lieka kokias 2 dienas. Man asmeniskai sita kauke nepadejo ne kiek.Dabar darau kauke su linu semenu aliejumi.Maziau slenka.
Bandykit.gal kas pades.kiekvienai skirtingai.
Atsakyti