Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(secret_lover_ @ 2010 02 19, 22:57)
Ir aš pasimetusi, nežinau ką daryti, kad neslinktų plaukai ..  schmoll.gif  doh.gif  Bet kiek girdėjau, kad labiausiai padeda naminės kaukės ..  g.gif  Nors žinoma, kiekvienam individualiai ..  g.gif

taip, namines kaukes padeda, bet manau rezultatas pasireiskia ne iskart. as siandien tepsiu plaukus vel cemeryciu vandeniu+rozmarinu EA... pries dazyma reikia pasiruosti, nes po dazymo tiek isslenka plauku doh.gif
Atsakyti
As isbandziau Pantogar kapsules, slinkt nustojo, bet vis vien prevencijai karta per savaite sunaudoju po ampule su placenta plaukams pastiprint. Ir dar nusipirkau Droge repeinoje maslo, tipo cia varnalesu aliejus, sako labai plaukams padeda. Pora kart tepiau, pakankamai gerai issiplauna, taciau po to plaukai greit riebaluojasi.
Atsakyti
kai as turejau slinkima, tai geriau vitaminus B is vaistines, ir tepiau Dikson ampules, tokios viena diena uzdedi tai kaitina galva, kita diena-saldo, skaitosi kapiliaru ar svoguneliu (tiksliai neprisimenu) stimuliavimas, pirma pokeli pirkau is kirpejos, paskui internetu is proco.lt
Atsakyti
man asmeniskai padejo sampunas Alpecin, smile.gif plauku slinkimas zymiai sumazejo iki tol bandziau zibala kosmetini, fitvali,varnalesu alieju tai schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,noriu pasidalinti savo problema su jumis. gal kuriai buvo panasiai kaip man. Na kad slenka plaukai man tai cia dar nieko jei butu bendras slikimas,bet pas mane yra zidininis plikimas.netekau puses savo plauku,o turejau tikrai labai storus.Galvoje dideli plotai isplikimu.Dar kol kas yra su kuo juos uzdengti,bet jei ir toliau taip slinks,teks tikrai pirkti peruka.Isbandziau tikrai daug ka.Ir leidausi placentos ampules tiesiai i galvos oda,ir svogunu kaukes,ir siaip visokius losjonus naudojau.Dabar bandau su semenu aliejaus kaukemis plaukus gelbeti,bet ir tai neveiksminga. Gydytojai nieko neranda,tiesiog sako buna plikimu be jokiu priezasciu.Stresu neturejau,vaistu jokiu nenaudoju.Zodziu esu didelej nevilty.Gal kam panasiai buvo?
Atsakyti
pas mane analogiska situacija, daktarai nieko neranda, sako, kad gali but del skidlaiukes, bet pas mane juos kaip ir nerasta, tik nedideli mazgeliai. geriau pantogar, bet tusciai verysad.gif jokio rezultato, dar pusmetis ir liksiu be puse plauku
Atsakyti
Man Kerastase ampoles neralios,aisku kaina gera ju ax.gif
Atsakyti
Kai turejau ilgus plaukus slinko juodai,o dar su skydliauke turejau ir tebeturiu problemu,galvojau liksiu pusplike doh.gif Bet kai nusikirpau trumpiau,pradejau gert vitaminus,viskas susitvarke thumbup.gif Dabar slenka daugiau rudeni ir pavasari,bet cia jau normalu biggrin.gif
Atsakyti
Man ir buvo ziaurus slinkimas- gydytojas nustate alopecija. Pradejau kiekviena vakara tepti Alpicort losjonu. Ir slinkimas nustojo ok.gif
O buvau jau pradejus peruko ieskotis schmoll.gif dabar plaukai nors ir trumpi, bet uztat mano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakuska @ 2010 03 04, 14:36)
man asmeniskai padejo sampunas Alpecin, smile.gif  plauku slinkimas zymiai sumazejo iki tol bandziau zibala kosmetini, fitvali,varnalesu alieju tai  schmoll.gif


O po kokio laiko Jums pasirodė rezultatas naudojant šį šampūną? ax.gif 4u.gif
Nika29, labai Jus užjaučiu console.gif O nebandėt ieškoti priežasties giliau, t.y.vidaus organose? Galbūt sutrikusi skydliaukės veikla? Na aš ne gydytoja blush2.gif
Atsakyti
aisku bandziau.viskas gerai,ir skydliauke gerai.dabar darysiu tyrima del sunkiuju metalu.
http://www.lsveikata...a...=259&s=4025
pasiskaitykit si staripsni kas turite problemu su plikimu,gal kam bus naudinga si informacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nika29: 17 kovo 2010 - 09:32
Mano mamai vezys buvo, ir kai gydesi chemoterapija, visi plaukai nuslinko (manau sita zinot, kad visiems kuno plaukai nuslenka). Tai baisiausiai liudejo, gaila plauku buvo, ir sugalvojo nusipirkt Veloform plauku losjona kur per telika reklamuoja, is tu TV parduotuviu. Naudojo pries kita chemoterapija, tai isivaizduokit, nei vienas plaukas nuo galvos nenuslinko blink.gif Antakiai, blakstienos iskrito, o ant galvos stiprus ir grazus plaukai augo, visiems daktarams sokas buvo doh.gif
Atsakyti