Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(Incredible Me @ 2010 02 10, 20:26)
paziurejau Pantogar kaina tai nemaza blush2.gif  105lt..

taip taip, kaina nemaza. bet mano atveju padejo- tai apsimokejo investuti i Pantogar thumbup.gif
Atsakyti
as geriau anksciau pantagor aisku pusantro menesio tai gal ir mazokai, bet poveikio nebuvo ,kaina didele tai meciau
gal kaip kam kas tinka
vienam gal tas fitoval pigesnis tinka kitam ir pantagor brangus nieko nepadeda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2010 02 10, 21:02)
as geriau anksciau pantagor aisku  pusantro menesio tai gal ir mazokai, bet poveikio nebuvo ,kaina didele tai meciau
gal kaip kam kas tinka
vienam gal tas fitoval pigesnis tinka  kitam ir pantagor brangus nieko nepadeda ax.gif

tai taip cia labai individualus dalykas, kai kam ir perfectil padeda, o man tai jis is viso netiko ax.gif
Atsakyti
As tai vyrui nupirkau sampuna ir ampoles nuo slinkimo is Lendano,kai pabaigs kursa ampoliu nupirksiu losijona,sako labai efektyvi priemone,nauju plauku neuzaugins (bent as taip manau) bet gal nors ta slinkima sustabdys,pas ji pavasari ypac stipriai slenka,tai as is anksto bandau pasirupinti.
Atsakyti
QUOTE(inggusik @ 2010 02 03, 19:29)
O kokia siu priemoniu kaina butu? smile.gif

Apie 100lt
Atsakyti
man taip pat labai slinko plaukai, maniau visai plika paliksiu doh.gif kiek bandziau visokiu sampunu, kaukiu naminiu ir ne tik, serumu ir dar visokiu priemoniu, bet va labiausiai padejo pantagor vitaminai kaina didoka taciau verta investuoti, ataugo nauji plaukiukai, o slinkti nustojo po 3 men thumbup.gif
Atsakyti
nzn ka daryt del slinkimo:''-( jau pas mane "eziukas" yra atauges, kai issitiesinu plaukus, ziauriai atrodo tie styrantys:''-(
man tai nejuokinga, pradejau skaiciuot kiek plauku po kiekvieno sukavimo iskrenta, tai per diena nuo 50-100, jei plaunu galva ir dar daugiau, manau tikrai cia nera normalu:''-( o kai nueinu kirptis sako, o kokie stori, is tu storu jau nieko nebeliko:''-(
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 02 19, 12:19)
nzn ka daryt del slinkimo:''-( jau pas mane "eziukas" yra atauges, kai issitiesinu plaukus, ziauriai atrodo tie styrantys:''-(
man tai nejuokinga, pradejau skaiciuot kiek plauku po kiekvieno sukavimo iskrenta, tai per diena nuo 50-100, jei plaunu galva ir dar daugiau, manau tikrai cia nera normalu:''-( o kai nueinu kirptis sako, o kokie stori, is tu storu jau nieko nebeliko:''-(



normalu kaip per diena iskrenta iki 100 plauku mirksiukas.gif o jums gal tie plaukuciai neslenka o nuo tiesinimo luzineja g.gif jei pas ta pacia kirpeja visada lankotes jinai butu pastebejus kad slenka palukai ir tikrai nesakytu kad stori. kai man slinko plaukuciai kirpeja iskarto pastebejo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(deimenna @ 2010 02 19, 14:09)
normalu kaip per diena iskrenta iki 100 plauku mirksiukas.gif o jums gal tie plaukuciai neslenka o nuo tiesinimo luzineja g.gif  jei pas ta pacia kirpeja visada lankotes jinai butu pastebejus kad slenka palukai ir tikrai nesakytu kad stori. kai man slinko plaukuciai kirpeja iskarto pastebejo  blink.gif

as ju beveik netiesinu, i menesi gal syki, ir nedziovinu dziovintuvu. Bet ar gali tiek daug iskristi, kuokstais jie man eina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 02 19, 16:25)
as ju beveik netiesinu, i menesi gal syki, ir nedziovinu dziovintuvu. Bet ar gali tiek daug iskristi, kuokstais jie man eina verysad.gif



na jei tik iki 100 plaukiuku iskrenta tikrai neverta nerimauti, juk pavasaris arteja visos mes savo kailiukus po truputi metam biggrin.gif vienoms daugiau kitoms maziau iskrenta. profilaktikai galima kokiu vitaminu pagerti ar kokiu serumu pasitepliot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deimenna @ 2010 02 19, 20:40)
na jei tik iki 100 plaukiuku iskrenta tikrai neverta nerimauti, juk pavasaris arteja visos mes savo kailiukus po truputi metam  biggrin.gif  vienoms daugiau kitoms maziau iskrenta. profilaktikai galima kokiu vitaminu pagerti ar kokiu serumu pasitepliot mirksiukas.gif

O man tai atrodo,kad verta nerimauti,kai man iskrisdavo sukuojant daug daug kartu maziau,as jau laikaiu slinkimu,o dabar sukuojant 3 kartus per diena is viso gal daugiausia 3 plaukai iskrenta unsure.gif
Atsakyti
Ir aš pasimetusi, nežinau ką daryti, kad neslinktų plaukai .. schmoll.gif doh.gif Bet kiek girdėjau, kad labiausiai padeda naminės kaukės .. g.gif Nors žinoma, kiekvienam individualiai .. g.gif
Atsakyti