Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

Na as irgi turiu sia problema doh.gif ir man plaukai slenka jau 4men... ko tik nedariau ir namines svogunu kaukes ir sampunai nuo slinkimo, dar pirkau ampules ju sunaudojau 20vnt mellow.gif nzn atrodo, pageredavo,tam kartuij bet plaunu galva ir plaukus imu kuokstais scare.gif nesenai nusipirkau, kapsiuliu plaukams geriamu Fitoval
Gal kas bandete? ar likote patenkintos rezultatais? g.gif
Atsakyti
pries plaunant galva saknis ytrindavau cemeryciu tirpalu,palaikydavau pusvalandi,ir plaudavau galva dilgeliu nuoviru,padejo,ir naturali priemone ir plaukai svelnus nuo dilgeliu angel.gif jokiu balzamu net neprireike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2010 02 04, 13:10)
Fitoval
Gal kas bandete? ar likote patenkintos rezultatais?  g.gif


Aš įpusėjau pakuotę su pertraukom, tai nelabai padeda. Bent jau man.

QUOTE(Monikulis @ 2010 02 04, 20:44)
pries plaunant galva saknis ytrindavau cemeryciu tirpalu,palaikydavau pusvalandi,ir plaudavau galva dilgeliu nuoviru,padejo,ir naturali priemone ir plaukai svelnus nuo dilgeliu angel.gif  jokiu balzamu net neprireike smile.gif


O, įdomus dalykas. Skamba neblogai, reikės išbandyti, tik kur to čemeryčių vandens gauti? Vaistinėj? O dilgėlių nuovirui naudojat dilgėlių arbatą?

Aš ėmiausi kraštutinės priemonės - pradėjau naudoti Rogaine.
Atsakyti
As tai jau beveik baigiu Alpecin sampuno buteliuka,tai nei vienas plaukas plaunant galva nebeiskrenta,o sukuojant nebent koks vienas plaukelis sepety lieka,bet ir tai ne visada cool.gif
Atsakyti
Sveikos,jungiuos ir as prie Jusu kompanijos 4u.gif

Mano plaukai pradejo slinkti kazkur nuo vasaros,stresu kaip ir nebuvo,vaistu jokiu negeriu ir negeriau,maitinuosi normaliai,nesidietinu,bet slenka siaubingai,jau atrodo,kad svieciasi kai yra palaidus,labai mazai kazkaip ju,jau pradejau purinanti sampuna naudoti ir lakme nuo slinkimo.dar pries plaunant galva maisau sampuna su ricinu aliejumi ir tada plaunu.Vakar nusipirkau Droge ampules rusiskas "Apteczka Agafji" nuo slinkimo,bandysiu,ziuresiu ,kaip bus.Patiko sudetis,nors nelabai pasitikiu pigiomis priemonemis,bet patiko,kad sudety daug skirtingu alieju yra.Poveikis toks idomus ,vakar isbandziau jau viena,toks metu kvapas,ir is pradziu toks saldantis o po to sildantis poveikis.
galvoju,gal nuo tiesinimo slenka g.gif bet nelabai daznai tiesinu,max 2 kartus i savaite,be to visada naudoju aps. priemones. na sudaudosiu sias ampules,jei nepades,kitu gal pirksiu,o namines kaukes tai as tingiu darytis,terliotis su jomis blush2.gif
Atsakyti
4u.gif as tai nuo slenkimo jokiu sampunu, balzamu, kaukiu nenaudojau. man puikiai padejo vitaminai- vaistai Pantogar ligtais taip vadinasi ax.gif pries juos tai is vis tiek plauku iskrisdavo, ant suku tuzinas doh.gif netgi kambari kur sukuoju plaukus ant grindu ju buvo, na baisu vienu zodziu verysad.gif bet kazkaip vaistineje man juos parekomendavo, galvoju na nupirksiu, blogiau gi nebus rolleyes.gif na ir ka slenkimas beveik visiskai isniko thumbup.gif na ant sepecio yra pora plaukeliu bet manau tai normaliai, nes per diena gi kazkiek ju iskrenta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 02 10, 11:44)
4u.gif  as tai nuo slenkimo jokiu sampunu, balzamu, kaukiu nenaudojau. man puikiai padejo vitaminai- vaistai Pantogar ligtais taip vadinasi ax.gif pries juos tai is vis tiek plauku iskrisdavo, ant suku tuzinas doh.gif  netgi kambari kur sukuoju plaukus ant grindu ju buvo, na baisu vienu zodziu verysad.gif  bet kazkaip vaistineje man juos parekomendavo, galvoju na nupirksiu, blogiau gi nebus rolleyes.gif  na ir ka slenkimas beveik visiskai isniko thumbup.gif  na ant sepecio yra pora plaukeliu bet manau tai normaliai, nes per diena gi kazkiek ju iskrenta bigsmile.gif

Vat ir pas mane tas pats ,ant suku per kelis susukavimus plauku pilna,ant grindu kambary irgi pilna doh.gif as kazkada geriau HERZ berods vadinas vitaminus,gal ir nieko buvo. Gal reikes pabandyt ir man kokiu pagerti vel.Bet idomu anksciau po ziemos slinkdavo ,kai vitaminu truko organizmui,o si karta vasara pradejo slinkt,idomiai..
Atsakyti
Man vis dar slenka doh.gif bet ziuriu su visom kaukem, vitaminais ir pan... koki ezi uzsiauginau lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2010 02 10, 12:57)
Vat ir pas mane tas pats ,ant suku per kelis susukavimus plauku pilna,ant grindu kambary irgi pilna doh.gif as kazkada geriau HERZ berods vadinas vitaminus,gal ir nieko buvo. Gal reikes pabandyt ir man kokiu pagerti vel.Bet idomu anksciau po ziemos slinkdavo ,kai vitaminu truko organizmui,o si karta vasara pradejo slinkt,idomiai..

aga as irgi herz geriau, na visai patiko jie man irgi, bet labiau gal nagams buvo poveikis nei plaukams g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 02 10, 17:36)
aga as irgi herz geriau, na visai patiko jie man irgi, bet labiau gal nagams buvo poveikis nei plaukams g.gif

paziurejau Pantogar kaina tai nemaza blush2.gif 105lt..
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2010 02 10, 21:26)
paziurejau Pantogar kaina tai nemaza blush2.gif  105lt..



mhm, kaina tai kandziojasi, as menesi pageriau ir nusprendziau, kad neveikia smile.gif aisku per greitai turbut... bet man panasu, kad plaukai slinko nuo gelezies trukumo, tai pradejus vitaminus gert, slenka zymiai maziau, taip pat naudojau vichy sampuna nuo slinkimo, dabar nusipirkau pabandyt alpecin, tik jau kvapas kazkoks vyrisku priemoniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2010 02 08, 22:22)
As tai jau beveik baigiu Alpecin sampuno buteliuka,tai nei vienas plaukas plaunant galva nebeiskrenta,o sukuojant nebent koks vienas plaukelis sepety lieka,bet ir tai ne visada cool.gif

siandien ieskojau vaisitineje neradau, tai Fitoval nusipirkau dar kaip tik nuolaida buvo
tai dar ir vitaminu Fitoval 3 pakuotes prigrebiau ax.gif
nes as kai geriu vitaminus visad po vienos pakuotes nusibosta, o dabar prisipirkau teks gert thumbup.gif

Dilgeliu irgi nusipirkau, tik kai issiplausiu galva reik nupilt su tuo nuoviru, o reik dar perplaut vandeniu ar nebe? g.gif

Ir dar silicio to skysto nusipirkau
Tikiuoos reakcija nesigaus kokia nekokia tiek daug visko vartojant rolleyes.gif

man tai ne tiek slenka kai noriu kad greiciau pradetu augt ax.gif
Atsakyti