Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

As naudojau Placenta ampules pries kokius metus, pusantru. Man is tikruju matesi poveikis, bet tik po kokiu 16-18 ampuliu. Naudojau jas beveik kasdien. Tikrai matesi eziukas - del jo ziauriai megau sias ampules. Gal vel reiktu pradeti naudoti, nes senokai eziuko jau neturejau.
Siaip labai rekomenduoju sias ampules, bet jas naudoti reikia ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2010 10 16, 10:24)
Sveikutes  4u.gif
na man padeda vitaminai futura silicio ir cemeryciu itrynimas smile.gif mastau dar koki sampuna pirkti, tik nzn koki..



Vitaminai Futura silicio tikras slamstas bent jau man. Pageriau vasara viena menesi as ji. Is tikro geriau ne del plauku, nes jie pas mane neslinko, geriau del silpnu nagu. Nustojus gerti plaukai pradejo masiskai slinkti. Lygiai tokia pati reakcija buvo po Perfectil. Geriau del nagu, o su plaukais buvo viskas tvarkoje. Nustojus gerti velgi plaukai pradejo slinkti masiskai. Siuksles cia, o ne vitaminai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2010 10 16, 12:57)
Vitaminai Futura silicio tikras slamstas bent jau man. Pageriau vasara viena menesi as ji. Is tikro geriau ne del plauku, nes jie pas mane neslinko, geriau del silpnu nagu. Nustojus gerti plaukai pradejo masiskai slinkti. Lygiai tokia pati reakcija buvo po Perfectil. Geriau del nagu, o su plaukais buvo viskas tvarkoje. Nustojus gerti velgi plaukai pradejo slinkti masiskai. Siuksles cia, o ne vitaminai blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif žiauriai prajuokinot lotuliukas.gif kokio jus įdomu rezultato tikėjotės pagėrus juos vieną varganą mėnesį? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš futurą silicą gėriau lygiai 6 mėnesius, nafgai buvo atsigavę ne tas žodis !!!!!!! nespėjau net kirpti. ilgi, stiprūs, tvirti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif taip kad nereikia rezultato tikėtis po vieno mėnesiuko, o po to stumti kad lievi vitaminai buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2010 10 16, 12:02)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif žiauriai prajuokinot  lotuliukas.gif kokio jus įdomu rezultato tikėjotės pagėrus juos vieną varganą mėnesį?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif aš futurą silicą gėriau lygiai 6 mėnesius, nafgai buvo atsigavę ne tas žodis !!!!!!! nespėjau net kirpti. ilgi, stiprūs, tvirti  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif taip kad nereikia rezultato tikėtis po vieno mėnesiuko, o po to stumti kad lievi vitaminai buvo  lotuliukas.gif


Taip ten rasoma, kad teigiami rezultatai nagams pasimato po tiek laiko, plaukams dar po kazkurio laiko, odai irgi po kazkurio laiko... As sutinku as negeriau pilnos dozes, tad teigiamu rezultatu nagams ir nesulaukiau. Bet su plaukais as pakartosiu neturejau jokiu bedu, o nustojus gerti is karto man jie pradejo slinkti. Tai kas cia per papildai jei pridaro zalos plaukams?
Pagerus Kalcis+magnis+cinkas rezultatas nagams pasimate po dvieju savaiciu tongue.gif nustojo slonksniuotis, nagai sustiprejo.
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2010 10 16, 13:02)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif žiauriai prajuokinot  lotuliukas.gif kokio jus įdomu rezultato tikėjotės pagėrus juos vieną varganą mėnesį?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif aš futurą silicą gėriau lygiai 6 mėnesius, nafgai buvo atsigavę ne tas žodis !!!!!!! nespėjau net kirpti. ilgi, stiprūs, tvirti  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif taip kad nereikia rezultato tikėtis po vieno mėnesiuko, o po to stumti kad lievi vitaminai buvo  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif pritariu , po mėnesio nieks rezultų nesitiki kaip minimum 3 mėnesių kursas turi būti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2010 10 16, 11:12)
drinks_cheers.gif  pritariu , po mėnesio nieks rezultų nesitiki kaip minimum 3 mėnesių kursas turi būti  doh.gif


Geriau sakykit- pusmetis bent smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2010 10 15, 09:36)
As dabar pradejau naudoti ampules " Placenta"  ax.gif
Eurokose pardaveja labai isgyre  blush2.gif


QUOTE(Eve-line @ 2010 10 16, 11:43)
As naudojau Placenta ampules pries kokius metus, pusantru. Man is tikruju matesi poveikis, bet tik po kokiu 16-18 ampuliu. Naudojau jas beveik kasdien. Tikrai matesi eziukas - del jo ziauriai megau sias ampules. Gal vel reiktu pradeti naudoti, nes senokai eziuko jau neturejau.
Siaip labai rekomenduoju sias ampules, bet jas naudoti reikia ilgiau.


deja sis produktas mano galvos odai netiko ziauriai... po pirmo bandymo pradejo ziauriai galva niesteti, bet po kokios valandziukes aprimo ir viskas lyg gerai buvo, po antr bandymo galva pasidenge smulkiom smulkiom pleiskanytem verysad.gif
gyditojos verdiktas - priemones su placenta jusu odai visiskai netinka. verysad.gif
Papildyta:
cia gal kaip ir vaistai - kas tinka vienam nebutinai turi tikti ir kitam g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2010 10 16, 11:57)
Vitaminai Futura silicio tikras slamstas bent jau man. Pageriau vasara viena menesi as ji. Is tikro geriau ne del plauku, nes jie pas mane neslinko, geriau del silpnu nagu. Nustojus gerti plaukai pradejo masiskai slinkti. Lygiai tokia pati reakcija buvo po Perfectil. Geriau del nagu, o su plaukais buvo viskas tvarkoje. Nustojus gerti velgi plaukai pradejo slinkti masiskai. Siuksles cia, o ne vitaminai blush2.gif

O man priesingai jie tikrai sustabde slinkima g.gif dar bandziau nutricap, tai irgi neblogi buvo, bet ju tik pakeli viena tebaigiau .. tai nelabai ka galiu sakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif ,

šioje temelėje perskaičiau man labai rūpimą dalyką - nustojus vartoti kontraceptines tabletes, galimas plaukų slinkimas... unsure.gif . Nebevartoju jų beveik 2 mėnesiai - jau kokios 2 savaitės, kaip plaukai eina kuokštais doh.gif , net verkti norisi... niekad nieko panaušaus nėra buvę, sau ligų jau įsikalbėjau doh.gif . Dabar lyg radau priežastį - dėl kontraceptinių nutraukimo. KĄ DARYTI? Jų vartoti neketinu naujai - planuojame vaikelį ax.gif .
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti