Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

Kai buvau pirtelėje, išgirdau kalbant moteris, kad nuo plaukų slinkimo labai padeda svogūnas. taip pat nuo jo labai auga plaukai. Pati mėginsiu darytis išėjusi į atostogas. O nuo šiandien darysiuos su alumi, taip pat sako labai gerai plaukams.
Atsakyti
Man irgi plaukai slinko kuokstais, visur vieni plaukai budavo.. nusipirkau Alpecin sampuna (patare kirpeja), naudoju pusantro menesio ir ka galiu pasakyti slinkimas sumazejo tikrai... ir geras jis tuom kad galima ji naudot istisai... thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Pirmosios temutes neskaičiau, tačiau šitą akimis perbėgau. Aš pati baigusi kirpėjos mokslus, tačiau kirpėja nedirbu, bet labai žinios praverčia pačiai. Aišku namiškiai kirpykloje niekada nėra buvę.
Dėl plaukučių slinkimo. Mes kuomet mokėmes aiškino, kad plaukai slenka tuomet, kai išsišukavus jų iškrenta daugiau nei 100. Ar kuri kada bandėte suskaičiuoti savo plaukučius ? O šiai plaukai gi irgi turi savo gyvenimo ilgį. Blakstieno gyvena 3 dienas, bet nei viena nesiskundžia, kad jos iškrenta, juk nesakom, kad slenka blakstienos. Plaukas ne tik po gimdymo, jis apskritai gyvena iki 3-6 mėn, po to iškrenta. O ir rudenį bei pavasarį jų paprastai iškrenta daugiau, tačiau tai tikrai nėra plaukų slinkimas.
Man asmeniškai matosi jau dabar vasarį, kad plaukų iškrenta šiek tiek daugiau ir kaip kokia sinoptikė galiu pasakyti, artėja pavasaris biggrin.gif
Nuo plaukų slinkimo rekomenduočiau (toms, kam svogūnų kvapas nepriimtinas schmoll.gif ir ašarėlės bėga ax.gif ) : šiltas alyvuogių aliejus + 1 šaukštas medaus + 1 arbatinis šaukštelis. Tokia pasta ištepti galvą, palaikyti apie 10-15 min. tuomet išplauti. Asmeniškai man labai padeda, o praskalavimui aš dar į vandenuką isipilu citrinos sulčių šlakelį, po jų plaukučiai kaip nuostabiai blizga 4u.gif . Išmeginkit, gal kam padės.
Jėtus, kiek aš čia daug prirašiau doh.gif
Atsakyti
Dar viena kaukė, bet ji labiau universalesnė, ją reiktų visais metų laikais pavartoti. Nuo jos labiau blizga plaukai, padeda nuo slinkimo bei paspartina jų augimą. Kad rezultatas matytusi, ją reiktų užsidėt kartą į savaitę. Receptukas ne mano, tačiau mano pačios daug daug kartų išbandytas ir naudojamas.
1 kiaušinio trynys, 1 šaukštas medaus, 1 citrinos sultys, 2 B vitamino kasulės (perku vaistinėje). Gauta mase įtriname galvą, palaikom apie 30 min. Man asmeniškai rezultatas matosi jau po pirmo karto, kalbant apie plaukų blizgesį, minkštumą.
Ir jei labai nesupyks truputėlis poster_offtopic.gif . Patarimas ką daryti su likusiu kiaušinio baltymu: kiaušinio baltymas, burokine tarka tarkuotas agurkas, šaukštelis veido kremo. Gautą masę dėti ant veiduko 15-30 min. Puiki drėkinamoji priemonė. 4u.gif
Pažeistiems plaukučiam puikiai tiks majonezo kaukė.
Atsakyti
[quote=maybe,2010 02 02, 10:23]

Nuo plaukų slinkimo rekomenduočiau (toms, kam svogūnų kvapas nepriimtinas schmoll.gif ir ašarėlės bėga ax.gif ) : šiltas alyvuogių aliejus + 1 šaukštas medaus + 1 arbatinis šauktelis.

Arbatinis šauktelis ko? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zivile.simona: 02 vasario 2010 - 10:46
QUOTE(maybe @ 2010 02 02, 10:23)

Dėl plaukučių slinkimo. Mes kuomet mokėmes aiškino, kad plaukai slenka tuomet, kai išsišukavus jų iškrenta daugiau nei 100. Ar kuri kada bandėte suskaičiuoti savo plaukučius ? O šiai plaukai gi irgi turi savo gyvenimo ilgį. Blakstieno gyvena 3 dienas, bet nei viena nesiskundžia, kad jos iškrenta, juk nesakom, kad slenka blakstienos. Plaukas ne tik po gimdymo, [SIZE=7]jis apskritai gyvena iki 3-6 mėn, po to iškrenta. O ir rudenį bei pavasarį jų paprastai iškrenta daugiau, tačiau tai tikrai nėra plaukų slinkimas.

as atsiprasau. gal as ne taip supratau.. man logikos truksta.
nejau per 3 dienas blakstienos paauga iki 1,5cm, ilgio ir iskart iskrenta mastau.gif
nejau per 3-6 menesius plaukas uzauga iki liemens ir iskrenta? mano plaukas iki liemens uzauga per pora metu ir nekrenta iki to laiko... tai kaip cia suprasti? mastau.gif jei plaukai gyventu tik 6menesius tai visi vaiksciotume su trumpais plaukais... mastau.gif
Atsakyti
Sorry blush2.gif , + 1 arbatinisšaukštelis cinamono ax.gif
Papildyta:
Dėl plauko taip pat sorry blush2.gif Ko tais man šiandieną klaviatūros klavišai pinasi. Plaukas gyvena 3-6 METUS. 4u.gif
Atsakyti
Man slinkima sustabde Kaaral prof priemones,jie turi gydomaja linija,tai emiau KO5sampuna ir ampules nuo slinkimo,labai patenkinta likau,pries tai naudojau ir Rene Furterer ir Vichy dercos,sitomis patenkinta del kainos-poveikis santykio thumbup.gif
user posted image
+
user posted image
Atsakyti
as tai siandien paeksperimentuot nusprendziau ir i cemeryciu vandeni ilasinau apie 10 lasu rozmarinu EA, itriniau dregna galvos oda ir laikiau apie valanda. Tikiuosi saknims patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reikli @ 2010 02 02, 15:36)
Man slinkima sustabde Kaaral prof priemones,jie turi gydomaja linija,tai emiau KO5sampuna ir ampules nuo slinkimo,labai patenkinta likau,pries tai naudojau ir  Rene Furterer ir Vichy dercos,sitomis patenkinta del kainos-poveikis  santykio  thumbup.gif
user posted image
+
user posted image

O kokia siu priemoniu kaina butu? smile.gif
Atsakyti
as ir galvoju kokias ampules pasirinkti nuo plauku slinkimo g.gif esu naudojusi rene furtener, bet tu paciu nebesinori.. gal turit ka veiksmingo pasiulyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruzyte @ 2010 01 31, 21:18)
Man irgi plaukai slinko kuokstais, visur vieni plaukai budavo.. nusipirkau Alpecin sampuna (patare kirpeja), naudoju pusantro menesio ir ka galiu pasakyti slinkimas sumazejo tikrai... ir geras jis tuom kad galima ji naudot istisai... thumbup.gif  4u.gif

man irgi Alpecin sampunas ir skystis nuo plauku slinkimo padeda - sakyciau nei menuo dar nepraejo, o slinkimas jau sumazejo bigsmile.gif
Atsakyti