Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

sveikos, kas naudojat Franco Battaglia Professional ir kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
user posted image
raso, kad skatina plauku augima, mazina slinkima. Maciau pirkti Rimi parduotuveje ax.gif
eh nera ko prarasti (na bent tikiuosi, kad daugiau slinkti nebegali) isbandysiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fairynlovely: 14 spalio 2010 - 10:31
QUOTE(fairynlovely @ 2010 10 14, 10:30)
raso, kad skatina plauku augima, mazina slinkima. Maciau pirkti Rimi parduotuveje  ax.gif
eh nera ko prarasti (na bent tikiuosi, kad daugiau slinkti nebegali) isbandysiu  g.gif


jeigu slinkimas tikrai rimtas, o ne tiesiog eilinis kasmetinis, tai manau parduotuvines priemones per silpnos. Reikia is vidaus organizma stiprint. Bet cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 10 14, 12:30)
user posted image
raso, kad skatina plauku augima, mazina slinkima. Maciau pirkti Rimi parduotuveje  ax.gif
eh nera ko prarasti (na bent tikiuosi, kad daugiau slinkti nebegali) isbandysiu  g.gif

Dekui uz info,as bandysiu Regaine.Gal girdejote,manau,kad pasirinkau teisingai mirksiukas.gif
Atsakyti
net nezinau nuo ko slenka verysad.gif Vartoju papildus ir nakvisu alieju, bet slenka - tiek kamuoliuku prisukau is plauku, kad jei buciau kate tai seniai savo plaukai paspringus buciau laugh.gif ankciau sampuno pakeitimo uztekdavo, ar aliejaus plaukam, o dabar nei sis nei tas viska darau, o slenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(ewe1ina @ 2010 10 14, 11:18)
sveikos, kas naudojat Franco Battaglia Professional ir kokie atsiliepimai?  4u.gif



as turejau sitos firmos ampulytes nuo plauku slinkimo, dezute tokios pat spalvos kaip ir sis sampunas, ampulytes man patiko, net antra dezute pirkau, kazkaip lyg man ir apmazejo slinkti, tik nzn ar nuo ju, bet siaip issitepus jomis plaukai purus purus pasidarydavo ir kvapas toks malonus, nebloga sita firma man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 10 14, 14:52)
jeigu slinkimas tikrai rimtas, o ne tiesiog eilinis kasmetinis, tai manau parduotuvines priemones per silpnos. Reikia is vidaus organizma stiprint. Bet cia tik mano nuomone 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kaip ir visame kame- pirma priezasties ieskojimas smile.gif
Atsakyti
As dabar pradejau naudoti ampules " Placenta" ax.gif
Eurokose pardaveja labai isgyre blush2.gif Nusprendziau pabandyti, kursas 14 ampuliu, siuo metu kaina iki 2 Lt, pagalvojau jau tiek pinigu isleidau doh.gif 28 Lt neisgelbes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2010 10 15, 10:36)
As dabar pradejau naudoti ampules " Placenta"  ax.gif
Eurokose pardaveja labai isgyre  blush2.gif Nusprendziau pabandyti, kursas 14 ampuliu, siuo metu kaina iki 2 Lt, pagalvojau jau tiek pinigu isleidau  doh.gif  28 Lt neisgelbes  schmoll.gif

Girdejau,kad giria sias ampuoles,pati kitokias bandziau ir is Eurokos,patare pardaveja,tik buvo pakuote šeši vnt.Nusipirkau,bet taip ir nebaigiau naudoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2010 10 14, 22:37)
as turejau sitos firmos ampulytes nuo plauku slinkimo, dezute tokios pat spalvos kaip ir sis sampunas, ampulytes man patiko, net antra dezute pirkau, kazkaip lyg man ir apmazejo slinkti, tik nzn ar nuo ju, bet siaip issitepus jomis plaukai purus purus pasidarydavo ir kvapas toks malonus, nebloga sita firma man smile.gif



aš kaip tik šiuo metu naudoju šias ampulytes smile.gif tikrai neblogos, maloniai vesina galvos odą, plaukai minkštučiai. deja, plaukai kol kas slenka, kaip slinkę, tikiuosi, ilgiau panaudojus apmažės slinkimas. beje, Eurovaistinėj mačiau nuolaidą tiek šioms ampulėms, tiek šampūnams smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
na man padeda vitaminai futura silicio ir cemeryciu itrynimas smile.gif mastau dar koki sampuna pirkti, tik nzn koki..
Atsakyti
sveikos mamos ,vasara buvome isvaziave i siaures norvegija ,plaukai tenai pradejo slinkti nerialiai ,gryzom i lietuva viskas vel gerai buvo ,as manau kad nuo klymato pasikeitimo smile.gif
Papildyta:
dar pajuokausiu turiu tiek daug plauku kad jai galeciau tai padovanociau biggrin.gif
Atsakyti