Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

LAbas merginos,gal kas naudojote REGAINE,nuo -plauku slinkimo.Pasidalinkite koks pobeikis,ar padejo.Nes kainyte nemaza,noriu isbandyti,bet vis atidedu pirkima.
Atsakyti
Sveikos merginos, jungiuosi ir as su plauku slinkimu. Plaukai slenka kuokstais, net baisu eiti jau i dusa, nes po plovimo kuostus plauku surenku. Net MB pastebejo, kad namie padaugejo plauku ant grindu ir t.t.
Perskaiciau visa temele, pabandysiu ir as kokiu naturaliu priemoniu. Tik man su svogunais labai atrodo bus pernelyg baisus kvapas.
Siandien kaip tik pradejau gerti maisto papildus su vitaminais B ir karotinu (nes skaiciau kazkokia uzsienietiskame forume, kad jie labai padeda). Paziuresim kaip cia gausis.

Turiu toki klausimeli: o del plauku slinkimo gali buti susiejas klimato pakeitimas? Persikrausciau i kita sali.
Ir geriu KT, norisi mesti, bet bijau kad gali buti dar didesnis plauku slinkimas..oj nezinau ka ir daryti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cocci @ 2010 10 06, 12:41)


Turiu toki klausimeli: o del plauku slinkimo gali buti susiejas klimato pakeitimas? Persikrausciau i kita sali.
Ir geriu KT, norisi mesti, bet bijau kad gali buti dar didesnis plauku slinkimas..oj nezinau ka ir daryti. doh.gif



Labas,

Įtariu, kad ne tiek klimatas, kiek stresas nuo pokyčių gyvenime. Jei tik ši priežastis - ataugs tie 'stresiniai' wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 10 06, 09:40)
Aš geriu pantogar, pastebėjau, kad oda ima riebaluotis labiau, poros kemšasi...bet tai ne kokie pūlingi spuogai, tai tęsiu vartojimą..Manau, kad jeigu plaukai stiprinami iš vidaus, tai vit ir kliūna visam organizmui - odai, plaukams, nagams,na, viskam. Tai galima vertint ir kaip įrodymą, kad vit pasisavinami, tik va efektas  g.gif oda reaguoja greičiau, plaukas formuojasi lėčiau žymiai..

Aš dabar tiesiog daugiau dėmesio skiriu odos valymui - nusiprausus dabar nebetempia veido odos, nes ji riebaluojasi..kas vėlgi nėr blogai, bet jei imtų mėtyt pūliniais spuogais, tai, be abejo, mesčiau tokius vit šalin.  Tas riebėjimas didesnis gal nėra blogai prieš šaltąjį metų laiką g.gif vasarą, aišku, būtų problema, bet manau, kad iki kol atšils gal ir plaukai per gerą pusemtį nebeslinks..Jau po mėnesio sumažėjo slinkimas šiek tiek..

Sher - o ką reiškia tragiška oda? Mano tai linkę poros plėstis, kimštis, na, ne ideali oda, bet tikrai ne tragiška..Uždedu kokią valančią kaukę ir gerai visai..

man kemsasi siaubingai poros, ir nesvarbu valau, dedu kaukes, tai ta diena dar puse bedos buna, o kita jau vel ta pati situacija, tiesiog pervedu ranka per veida ir jauciu guziukus tokius, nu nepulingi spuogai o grynai tokie kur riebaliukas kaupiasi.. as beveik isitikinusi kad cia vitaminai taip veikia, nezinau kol kas kenciu, jei situacija dar blogeti prades tai mesiu tuos vitaminus jauciu
Atsakyti
Sveikos, supermamos!

Prisijungiu prie Jūsų ir aš. Kadangi plaukai labai slenka jau 3-čią mėnesį, darosi neramu. Jų apimtis akivaizdžiai mažėja. Į gydytoją dermatologą kol kas nesikreipiau, todėl galiu tik numanyti dėl kokių priežasčių prasidėjo šis procesas. Pastarieji pusė metų nepagailėjo nuolatinio streso, taip pat perskaičiau šioje temoje, kad ir kontraceptinių tablečių vartojimo nutraukimas gali būti viso to priežastis. Štai ir pora galimų priežasčių.

Prieš gerą mėnesį naudojau "L'oreal aminexil advanced" kapsules. Žadėto rezultato nesulaukiau. Plaukai pradėjo slinkti dar labiau.

Šiuo metu [dvi savaites] vartoju vitaminus "Pantogar".

Gal kuri nors iš Jūsų šiuos vitaminus vartojate ilgesnį laiką? Ar jaučiate teigiamų rezultatų?

Dėkoju.
Atsakyti
Taigis, rašiau, kad geriu pantagorą jau mėnesis - šalia to plaunu šampūnu nuo slinkimo, dar po kiekvieno plovimo dedu ampules su placenta.
Dar retesnį medinį plaukų šepetį nusipirkau.

Man slenka du metai -prisidariau tyrimų kraujo įvairiausių, hormonų lytinių ir skydliaukės, daug gėriau visokių papildų, netgi spec vitaminus nėščiosiom - metus laiko - niekas nepadėjo. Atsakymas visų tyrimų - sveika, netgi labai, o diagnozė - neaiškios kilmės slinkimas.

Po mėn pantogaro ir tų kitų procedūrų - kažkiek mažiau slenka. Tai ir geriu ir toliau gersiu, nes tai tikrai objektyviai kažkiek padeda - šepetys nebepilnas plaukų prisišukuoja, vonioje nebe stambus kuokštas įstrigęs, o tik sruogelė...Kirpėja pas kurią 5m. einu ir ta plaudama galvą pasakė, kad mažiau krenta - juk turi ką palygint, nes einu pas ją kas mėnesį...Aišku, ir man pačiai labai norisi tikėt kad padeda, kitu atveju beliko tik mezoterapija..... Taigis, aš nebesiblaškau tarp tų papildų - pantogaras yra vaistas, o ne papildas, vadinasi, yra tyrimai kliniškai patvirtinti, visai kitas statusas...o apie namines priemones patyliu - sakykim, su per didele patirtimi tuo kls esu jau..Aišku, nežinau kas labiau padeda - pantogar ar ampules, bet man sis derinys veikia.

bet va pantogaro temą visą perskaičiau - ne visos toleruoja..man pvz, riebėja oda, kemšasi poros, inkštiriukai formuojasi riebesnėse veido zonose...Kitom - gilūs pūlingi spuogai- tai metė...Aš prisiskaičius iš pradžių gėriau po dvi kapsules, vėliau kaip rekomenduojama - jau po tris. Dabar vėl po dvi geriu, paskui vėl po tris gersiu...Sakykim, odos būklė nėr ideali, bet pasirinkau plaukus gelbėt...Šaltuoju metu laiku oda mažiau riebaluojasi, o plaukai lėtai formuojasi..Pantogarą reikia bent tris mėn gerti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 07 spalio 2010 - 10:06
as geriau pantogar kokius 9 menesius smile.gif jokio salutinio poveikio man isvis nebuvo, labai daug nauju plauku man pridygo po jo:) po tu 9 menesiu ranka ant virsugalvio uzdejus jausdavosi, kad plauku daug daugiau, mama labai stebejos smile.gif tai pats geriausias dalykas plaukams koki iki siol esu gerusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 10 06, 23:17)
man kemsasi siaubingai poros, ir nesvarbu valau, dedu kaukes, tai ta diena dar puse bedos buna, o kita jau vel ta pati situacija, tiesiog pervedu ranka per veida ir jauciu guziukus tokius, nu nepulingi spuogai o grynai tokie kur riebaliukas kaupiasi.. as beveik isitikinusi kad cia vitaminai taip veikia, nezinau kol kas kenciu, jei situacija dar blogeti prades tai mesiu tuos vitaminus jauciu


Pas mane ir tas pats su veido oda doh.gif (geriu nakvisu aliejaus kapsules ir fitoval kapsules)O plaukai toliaus vis slenka....... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2010 10 09, 17:41)
Pas mane ir tas pats su veido oda doh.gif (geriu nakvisu aliejaus kapsules ir fitoval kapsules)O plaukai toliaus vis slenka....... verysad.gif


man tas pats buvo nuo nakvisu doh.gif metus laiko teko daryt veido valymus , keist kosmetika ir t.t ir kosmetyologe sake tai daznas atvejis kad nuo nakvisu taip uzsikisa porod unsure.gif
nuo kitu vitaminu nieko panasaus nevyksta
Atsakyti
KAs naudojote REGAINE?
Atsakyti
Ar kuri bandete naudoti gliss kur hair active tonika nuo plauku slinkimo? Niekur atsiliepimu neradau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 10 13, 16:13)
Ar kuri bandete naudoti gliss kur hair active tonika nuo plauku slinkimo? Niekur atsiliepimu neradau sad.gif

Ir man idomu,kas cia per priemone,o kur galima isigyti? ax.gif
Atsakyti