Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(Palloma @ 2010 09 26, 20:26)
Man irgi siaubingai slenka,kemsas dusas  verysad.gif  nesustabdo nei vitaminai plaukams,nei trinimai i saknis visokiu priemoniu  verysad.gif
Klausiau vienoj vaistinej del cemerycio vandens,sake,kad nebera tokiu  g.gif  (Klaipedoj) noreciau pabandyti...




hm... g.gif keista, aš vakar pirkau čemeryčių vandenį Camelios vaistinėj (Vilniuj), mačiau ir Eurovaistinėj yra... g.gif
Atsakyti
paauglystėje esu išbandžiusi tokį gydymo metodą - sutarkuoji svogūną, išspaudį iš tos masės sultis ir istrini jomis plaukų šaknis, dar kokią plėvelę užvinioji. Žinoma, kvapas yra, bet jis pakenčiamas tikrai, o ir efektas stiprus. Procedūrą reik pakartot ne 1 kartą, pavaikčšiot ir išplaut plaukus kaip įprasta. Kvapo esant išplautiems ir sausiems plaukams nelieka, bet sudrėkinus ar plaunant - jaučiasi dar ilgokai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2010 09 29, 15:01)
paauglystėje esu išbandžiusi tokį gydymo metodą - sutarkuoji svogūną, išspaudį iš tos masės sultis ir istrini jomis plaukų šaknis, dar kokią plėvelę užvinioji. Žinoma, kvapas yra, bet jis pakenčiamas tikrai, o ir efektas stiprus. Procedūrą reik pakartot ne 1 kartą, pavaikčšiot ir išplaut plaukus kaip įprasta. Kvapo esant išplautiems ir sausiems plaukams nelieka, bet sudrėkinus ar plaunant - jaučiasi dar ilgokai... doh.gif

tada jei papuoli po lietumi ir ibegi i kkia parduotuve sakes? ar ne? o gal i toki plauku suslapima nereaguotu?
neparaset ar padejo? kiek laiko reikia taip kankintis?
Atsakyti
QUOTE(DO&RU @ 2010 09 29, 20:49)
tada jei papuoli po lietumi ir ibegi i kkia parduotuve sakes? ar ne? o gal i toki plauku suslapima nereaguotu?
neparaset ar padejo? kiek laiko reikia taip kankintis?



Sita svogunu tyrele tikrai veiksminga, bet jau kvapas ziaurus. Taip, jei ibegi per lietu i parduotuve, tokio suslapimo pakaks, kad plaukai jau pradetu kvepeti svogunais blink.gif
Atsakyti
Labas, vakar buvau pas dermatologa.. doh.gif Be jokiu tyrimu israse vaistineje gamino tepalo plaukams (spiritiniu pagrindu) ir sampuno NODEDS. Po menesio vel reikes pas ja apsilankyti. Sake nuo to spiritinio vaisto gali is pradziu kokia savaite dar intensyviau slinkti, nes kurie jau yra "pasmergti" tie isslinks. O paskui gal jau turetu situacija eiti geryn doh.gif Ar niekas nera bandes sio sampuno? O gal is vaistinese siulomu sampunu bandeyte kita? ar veiksmingi?
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2010 09 30, 09:30)
Labas, vakar buvau pas dermatologa..  doh.gif  Be jokiu tyrimu israse vaistineje gamino tepalo plaukams (spiritiniu pagrindu) ir sampuno NODEDS. Po menesio vel reikes pas ja apsilankyti. Sake nuo to spiritinio vaisto gali is pradziu kokia savaite dar intensyviau slinkti, nes kurie jau yra "pasmergti" tie isslinks. O paskui gal jau turetu situacija eiti geryn  doh.gif  Ar niekas nera bandes sio sampuno? O gal is vaistinese siulomu sampunu bandeyte kita? ar veiksmingi?


niekas man nerekomendavo, pati susigalvojau, ir nusipirkau vaistinej Trichovital sampuna skirta vyrams nuo plikimo. Palunu jau apie menesi - poveikis akivaizdus. dar plius aisku geriu vitaminus labai stiprius, tai cia viskas kartu turbut duoda rezultata. kazkaip nepasitikiu vaistininkiu rekomendacijom - labiau klausau tu, kurie turi tokia pacia problema ir isbande n metodu.. Vaistininkes siulo pagal tai, kas ant pakuotes uzrasyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 09 30, 13:26)
niekas man nerekomendavo, pati susigalvojau, ir nusipirkau vaistinej Trichovital sampuna skirta vyrams nuo plikimo.  Palunu jau apie menesi - poveikis akivaizdus. dar plius aisku geriu vitaminus labai stiprius, tai cia viskas kartu turbut duoda rezultata. kazkaip nepasitikiu vaistininkiu rekomendacijom - labiau klausau tu, kurie turi tokia pacia problema ir isbande n metodu.. Vaistininkes siulo pagal tai, kas ant pakuotes uzrasyta ax.gif


As irgi vaistininkais nelinkusi pasitiketi... Nodeds man patare dermatologe. O kokius vitaminus geriate?
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2010 09 29, 16:01)
paauglystėje esu išbandžiusi tokį gydymo metodą - sutarkuoji svogūną, išspaudį iš tos masės sultis ir istrini jomis plaukų šaknis, dar kokią plėvelę užvinioji. Žinoma, kvapas yra, bet jis pakenčiamas tikrai, o ir efektas stiprus. Procedūrą reik pakartot ne 1 kartą, pavaikčšiot ir išplaut plaukus kaip įprasta. Kvapo esant išplautiems ir sausiems plaukams nelieka, bet sudrėkinus ar plaunant - jaučiasi dar ilgokai... doh.gif

padeda, dar alijosiaus galima įsitrint. Aš seniau kartą per savaitę tepdavau, bet man niežėjo galvą nuo tų svogūnų, o kur dar ašaros tarkuojant.. Dar dėdavau medaus, morkų sulčių ir alijošiaus ir laikydavau apie valandą apvyniojusi. Tokį "kursą" mėnesį laiko, po to bent poros sav pertrauka. Man padėjo labai, ir dabar vis galvoju pradėti, bet prisimenu krokodilo ašaras ir.. blush2.gif

linosska, dusele, parašykit, kaip efektas nuo šampūnų bigsmile.gif
Atsakyti
Sunaudojau Mėtos ekstrakto plaukams stiprinti vieną butelaitį, norėčiau tikėti,kad padeda.Pirksiu antrą. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2010 09 30, 12:44)
As irgi vaistininkais nelinkusi pasitiketi... Nodeds man patare dermatologe. O kokius vitaminus geriate?



QUOTE(Scurry @ 2010 09 30, 17:29)
linosska, dusele, parašykit, kaip efektas nuo šampūnų  bigsmile.gif


as jau rasiau sitoj temoj, bet jei nepastebejot -pasikartosiu. Man tragiskai kuokstais slinko, tai emiausi priemoniu pradedant sampunu, losjonu, baigiant vitaminais. Geriu http://www.hiperfarm..._tricologic_n60. Padeda ax.gif
Atsakyti
neatidaro nuorodos verysad.gif
raso - Internal Server Error
Atsakyti
QUOTE(DO&RU @ 2010 10 01, 08:16)
neatidaro nuorodos  verysad.gif
raso - Internal Server Error


http://www.hiperfarm..._tricologic_n60
Atsakyti