Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(Dusele @ 2010 09 17, 18:17)
man Perfectil isvis jokios itakos nedaro g.gif .. Esu anksciau gerusi, tiesa tada dar plaukai nesliko, geriau labaiu del odos ir nagu - poveikis nulinis. O Trichologic buten todel ir pirkau del tu medziagu, kuriu nera niekur kitur, nes internete prisiskaicaiu info, kad butent ju ir reikia saknims stiprint, specialiai plaukams (o ne nagams, ragams, odai ir visiems kitiems galams, ka raso prie kitu vitaminu..)..
Parasyk, kaip tau su Perfectil seksis. Juk kiekvienos organizmas skirtingai reaguoja, tai gal ir su juo susitvarkys tau viskas bigsmile.gif
Nors tiesa pasakius, tai as manau man losjonas dave toki poveiki, o vitaminu poveiki pajausiu arba ne tik po keliu menesiu gerimo ax.gif

Priminkit,kokios tos medžiagos?
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 09 17, 14:35)
Papildyta:
pritariu. Absurdas teigti, kad slenka tik nuo kompiuterio bangu poveikio blink.gif . manau tau, Welniukste jau yra letinis slinkimas susiformaves del kazkokiu vidiniu problemu. Tavo vietoj pasidaryciau tyrimus ir ieskociau kitos priezasties.



Aš manau, kad man čia slenka nuo amžino streso, visą laiką savyje jaučiu nerimą doh.gif Ar gali būti dėl to?

Vilniuje nesu prisiregistravusi nei vienoje poliklinikoje, tai net neįsivaizduoju, kur eiti, kokių tyrimų prašyti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welniūkštė: 17 rugsėjo 2010 - 17:32
QUOTE(Vanillla @ 2010 09 17, 08:30)
Jus gal juokaujat??? Jei kalbat rimtai, tai siulyciau  pagalvoti apie gydytojos pakeitima... doh.gif

Pritariu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 09 17, 17:20)
Priminkit,kokios tos medžiagos?


Specialios amino rūgštys, L-lizinas ir L-cistinas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 09 18, 03:58)
Specialios amino rūgštys, L-lizinas ir L-cistinas  ax.gif

4u.gif
Gal ir susigundysiu biggrin.gif
Atsakyti
panos, kas turite bėdų su plaukų slinkimu - važiuokite arba paprašykite pažįstamų, kas gyvena Klaipėdoje, kad nuvažiuotų į Nevėžio g. 4 (pažiūrėkite maps.lt) - ten regaine moterims arba vyrams po 25 litus už dėžutę parduodamas. yra narių, kurios perpardavinėdamos trigubai/keturgubai ar net daugiau kainą užsikelia doh.gif doh.gif doh.gif gal ir kituose miestuose yra tokių sandėlių - nežinau. reiktų nuvažiavus paklausinėt...
Atsakyti
man panasiai buvo kiap ir daugeliui cia pradejo nezmonizkai slinkti plaukai po kt metimo, negana to dar prasidejo labai itemptas laikotrpis kas irgi sveikatos nedadejo. gydziausi visom imanomom kosmetinem priemonem ir vitaminais. pamazu apstojo slinkimas . o dabar po kokiu poros metu intensyvaus plauku stebejimo ir gaivinimo supratau kad turiu labai jautrius plaukus ir galvos oda doh.gif blink.gif . zinau skamba apsurdiskai, bet nerandu kito paaiskinimo. jei tik dazau sintetiniais dazais - menesi po to slenka; jei tik per ilgai palaikau aliejines kaukes- slenka; sampunas nenaturalus - slenka; dziovinimas, tiesinimas, formavimo stipresnes priemones-slenka; doh.gif verysad.gif vienu zodziu pasaka be galo. tai va dabar labai saugau plaukucius ir nors jie ir gerokai isploneja bet grazus zvilgus mirksiukas.gif p.s. tyrimus buvau pasidarius ir skydlaiukes ir kraujo labai isamius, ten viskas tvarkoj.
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 09 23, 13:58)
man panasiai buvo kiap ir daugeliui cia pradejo nezmonizkai slinkti plaukai po kt metimo, negana to dar prasidejo labai itemptas laikotrpis kas irgi sveikatos nedadejo. gydziausi visom imanomom kosmetinem priemonem ir vitaminais. pamazu apstojo slinkimas . o dabar po kokiu poros metu intensyvaus plauku stebejimo ir gaivinimo supratau kad turiu labai jautrius plaukus ir galvos oda doh.gif  blink.gif . zinau skamba apsurdiskai, bet nerandu kito paaiskinimo. jei tik dazau sintetiniais dazais - menesi po to slenka; jei tik per ilgai palaikau aliejines kaukes- slenka; sampunas nenaturalus - slenka; dziovinimas, tiesinimas, formavimo stipresnes priemones-slenka; doh.gif  verysad.gif  vienu zodziu pasaka be galo. tai va dabar labai saugau plaukucius  ir nors jie ir gerokai isploneja bet grazus zvilgus mirksiukas.gif p.s. tyrimus buvau pasidarius ir skydlaiukes ir kraujo labai isamius, ten viskas tvarkoj.


tai nebedazai plaukuciu? as itarineju kad man slink pradeda nuo dazymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2010 09 23, 19:16)
tai nebedazai plaukuciu? as itarineju kad man slink pradeda nuo dazymo  g.gif

dazau pora kart i metus (pries ziemos sventes ir pries vasaros atostogas) renkuosi mano plauku spalvai artimiausia tona tik tamsesni , o tarp dazymu tai kokiom zolem bandau tamsinti antpilais ar skalavimo skysciais. aisku kartais kai jau praina kokie keturi menesiai po dazymo jau tragiskai atrodau su nuaugusiais ir nupilkejusiais plaukais, bet kai pasirinkimas arba tokie arba jokiu tai pasirinkimas manau aiskus. ir aisku stengiuosi rinktis kokybiskesnius dazus. dar pastebejau kad kai kirpejas nudazo su naturalaiis dazais tai slenka zymiai maziau , bet ir spalva laiko kurkas trumpiau unsure.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kas bandėt nuo plaukų slinkimo čemeryčių vandenį? kaip jį naudoti? ar reikia įtrint plaukų šaknis prieš plovimą ar po...? ax.gif
Atsakyti
Slenka ir man plaukai verysad.gif 3 men vartojau silici plaukams, nagams ir odai, naudoju aliejus plaukams, keiciu sampunus ne itin visa tai padeda verysad.gif Slinkimas kiek apstoja padazius plaukus chna, taip pat pradejau vartoti vitaminu kompleksa, alaus mieles ir menkiu kepeneliu alieju ax.gif ziuresima ar nuo viso to gerio man plaukai nustos slinkti, nes jau takas, o ne skyrimas plaukuose darosi doh.gif
Atsakyti
Man irgi siaubingai slenka,kemsas dusas verysad.gif nesustabdo nei vitaminai plaukams,nei trinimai i saknis visokiu priemoniu verysad.gif
Klausiau vienoj vaistinej del cemerycio vandens,sake,kad nebera tokiu g.gif (Klaipedoj) noreciau pabandyti...
Atsakyti