Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(Rasytee @ 2010 09 15, 21:15)
mastau ir as ten kreiptis tik galvoju kiek tai bus naudinga  g.gif



As irgi gan ilgai tempiau, bet kai jau prasidejo tikra katastrofa doh.gif , kai per diena galedavo iskrist apie 500plauku... tai ir pati apsisprendziau ir namiskiai vos ne jega nutempe.
Minusas - ten paslaugos mokamos,
pliusai - i tave ziuri kaip i zmogu ir bando padeti. Pries tai buvau pas poliklinikos dermatologe ir kt gydytojus, kurie visi kartojo, kad nieks cia man neslenka, kad issigalvoju, esu kompleksuota ir pati ieskau sau ligu. Pasirodo jei esi jaunas zmogus ir ant galvos dar turi plauku, tai jie net nebando isigilint ir issiaiskint, gal is tiesu turi problemu. doh.gif Privacioj klinikoj iskart buvo padaryta trichograma, kuri parode, kokia yra reali situacija ir db su gydytoja normaliai snekames, ieskom priezasciu, bandysim taisyt situacija. Tai galvoju aciu dievui, kad cia kreipiausi, nes jei buciau klausiusi poliklinikos gydytoju, gal visai nuplikus buciau verysad.gif ...nors tada turbut patiketu, kad yra problemu biggrin.gif
Atsakyti
labas smile.gif man plaukai slenka jau penki metai. Kartais siek tiek maziau, bet siaip visada pastoviai. Kai buvau pas gydytoja, ji nedare jokiu tyrimu, tas man nepatiko, bet zinau, kad ta gydytoja yra tikrai gera. APie plauku slinkima man ji taip pasake: kad siuo metu plauku slinkimas yra labai paplites jaunu zmoniu tarpe del to, kad mes labai daug laiko praleidziam prie kompiuterio (bent jau man kitaip neiseina, mokslai, darbai). Ji sake, kad visa ta sklindanti radiacija nuo kompiuteriu, visu tu pastatu, kur laidai isvedzioti del telefono rysio veikia organizma, o vienas is pasireiskusiu pozymiu - plauku slinkimas. Sake, kad blogiausia miegot tame paciame kambaryje, kur yra kompas, gi man kitaip nera jo kur deti... Del to plauku slinkimas labai puola studentus. Liepe stiprinti organizma ir pasistengti kuo maziau steruosi. Jauciu, kad jos zodziuose yra tiesos, aisku noretusi ir man pasidaryti kokius tyrimus, nors jauciuosi visiskai sveika, tik tiek, labai daug nervuojuosi.
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2010 09 16, 13:03)
labas smile.gif man plaukai slenka jau penki metai. Kartais siek tiek maziau, bet siaip visada pastoviai. Kai buvau pas gydytoja, ji nedare jokiu tyrimu, tas man nepatiko, bet zinau, kad ta gydytoja yra tikrai gera. APie plauku slinkima man ji taip pasake: kad siuo metu plauku slinkimas yra labai paplites jaunu zmoniu tarpe del to, kad mes labai daug laiko praleidziam prie kompiuterio


Jus gal juokaujat??? Jei kalbat rimtai, tai siulyciau pagalvoti apie gydytojos pakeitima... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 09 10, 13:58)
pasidalinsiu savo patirtim: dar pries pora menesiu plaukai buvo grazus, sveiki ir jokio slinkimo, deja, del nelabai aiskiu priezasciu pries menesi pradejo TRAGISKAI slinkti kuokstais.. kiek trauki - tiek istrauki, bijojau net galva judint, nes plika akim matesi, kad jie tiesiog krenta ant grindu.. Ne juokais issigandau - skubiai pasidariau kraujo, visus biocheminius, skydliaukes tyrimus.. GERI. Zodziu kol rasiu priezasti vis tiek negalejau sedeti ir nieko nedaryti taigi spjovus i kainas ir visa kita nusipirkau:
1.Wellwoman "Tricologic" specialiai isslinkusiems plaukams maisto papildus (geriu po 2kr/d.):
http://www.hiperfarm..._tricologic_n60
2. vaistinej nusipirkau vyrams  blush2.gif  nuo plikimo skirta aktyvu sampuna "Trichovital"
3. vyrams skirta Brelil Professional BIOTreatment "Energy Hair Lotion"
pagal instrukcijas - kasdien issiplaunu galva tuo sampunu palaikydama 3 min ir paskui dregnas saknis gerai imasazuoju losjonu.
Tfu tfu tfu bet dar tik savaite praejo, betnors plaukai dar slenka, bet bent jau nebekrenta kuokstais.. Planuoju paskui sugerti dar viena tu vitaminu pakuote, nes labai nebloga sudetis ne tik plaukams, bet ir siaip organizmui is vidaus pastiprint... tik kaina aisku nelabai faina doh.gif . Labai labai tikiuosi, kad tai tik kokios streso pasekmes ar pan... nes nebezinau kur iesktot ligos priezasciu.. visi tyrimai iki siol  geri, na, nebent dar su mityba gali but susije, nes ten pas mane bardakas.. skaiciau, kad slinkimas gali but susijes ir su baltymu trukumu... na, bet tokiu atveju turbut butu kraujo tyrimai parode kokius nors nukrypimus..  g.gif



QUOTE(ievvvvaa @ 2010 09 10, 17:15)
Dusele, lb domins velesni atsiliepimai apie trichologic, nors aisku cia individualu... g.gif  lb noriu juos pradet gert, superine sudetis, jokiu laktoziu, zelatinos, kt nereikalingu medziagu...Investicija nemaza, be to.... g.gif


na, va, po kiek daugiau nei 2sav visu siu priemoniu KASDIENIO vartojimo/tepimo/imasazavimo esu (tfu tfu ftu) labai labai patenkinta rezultatais. Tiesa, siulomas dozes kiek padidinau, vitaminus geriu ne po 2 kapsules, o po 3 i diena blush2.gif . Jei pries dvi savaites issukavus plaukus isimdavau pilna sepeti plauku ir palenkus galva vis tiek kiek traukdavau tiek traukdavosi .. tai dabar isslenta turbut kokius 5 kartus maziau. Turbut galvos odai buvo sokas nuo veikliuju medziagu kiekio, tai gretai ir sureagavo, nes net fiziskai jauciu, kaip issitepus tuo losjonu visas skalpas lyg dilgcioja.. bigsmile.gif Tesiu pradeta kursa ir parasysiu dar po kokio menesio mirksiukas.gif ...och, kaip svajoju susigrazint jei ne buvusi kieki (suprantu, kad tam prireiks ne vienu metu kol nauji uzaugs), tai bent sveika isvaizda..

Sekmes visoms 4u.gif

p.s. beje, jei kuri sugalvosit nusipirkt tu vitaminu, tik neikit i Eurovaistine doh.gif . Ten uz juos suplojau 146lt, o paskui internete ziurejau, kad galima atsisiusti ir uz ~125lt, arba eiti su kortele i Camelia vaistine ir ten uz ~135lt
Papildyta:
QUOTE(Vanillla @ 2010 09 17, 07:30)
Jus gal juokaujat??? Jei kalbat rimtai, tai siulyciau  pagalvoti apie gydytojos pakeitima... doh.gif


pritariu. Absurdas teigti, kad slenka tik nuo kompiuterio bangu poveikio blink.gif . manau tau, Welniukste jau yra letinis slinkimas susiformaves del kazkokiu vidiniu problemu. Tavo vietoj pasidaryciau tyrimus ir ieskociau kitos priezasties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusele: 17 rugsėjo 2010 - 12:33
Sveikos, atėjau ir aš savo bėdas pasipasakot. verysad.gif Na istorija tokia - maždaug Liepos mėnesį pradėjo ŽIAURIAI slinkti plaukai - pastebėjau kad po savaitės išvažiuojant iš viešbučio visos grindys nusėtos mano plaukais (nekalbu apie tuos kurie šepetyje likdavo po šukavimo). Žodžiu slinko kuokštais, neskaičiavau aš kiek jų iškrisdavo, bet šepetyje po vieno šukavimo likdavo tiek, kiek paprastai per kokią savaitę susidarydavo.. Iškart tai susiejau su tuo, kad kaip tik prieš mėnesį mečiau gerti KT. Tada nusipirkau Nakvišų aliejaus, galvojau kiek pareguliuos, bet deja... Tada jau kreipiausi į gydytoją. Aišku ėjau į valdišką, tai kol viską ištyrė praėjo pora mėnesių. Na tiesą sakant užkniso gydytojų komentarai, kad "gal pagerk vitaminukų, ir mažiau nervuokis", nes pati tikrai suprantu, kad čia ne tame esmė.. Taigi dariausi skydliaukės echoskopija, plius hormonų tyrimą - sveika kaip ridikas, jokių pakitimų, viskas norma... doh.gif Nežinau, maždaug gegužę-birželį žiauriai stresavau, natim nemiegojau (studijos, darbas ir t.t.) gal ir tas galėjo turėt reikšmės?

Na bandžiau ir įvairiausių kosmetinių priemonių, šampūnai nuo slinkimo, kapsulės, žibalas ir t.t. NIEKS NEPADEDA. Vakar nuėjau pas kirpėją - sakau kirpk trumpai, nes nebegaliu žiūrėt kaip akyse tiesiog vos ne plinku, bet sakė dar pabandyt daryt galvos masažus kiekvieną vakarą, kapsules liepė su placenta kažkokias nusipirkt (nusipirkau, bet kaina tokia žema, kad poveikio nelabai tikiuosi..). Tai vat... nebežinau ko griebtis.. gal KT vėl pradėt gert, ar laukt kol GAL viskas susitvarkys? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beprotiskai_fantastiska: 17 rugsėjo 2010 - 13:32
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 09 17, 14:29)
. gal KT vėl pradėt gert, ar laukt kol GAL viskas susitvarkys?  verysad.gif


Jau rašiau ir dar pasikartosiu: man lygiai tas pats buvo. Po metų vartojimo mečiau gert KT, klaikiai pradėjo kristi plaukai, siaubingais kiekiais. Slinko labai labai apie tris mėnesius, ne taip labai - dar apie tris. Nepadėjo niekas, jokie papildai, serumai, niekas visiškai. Tiesiog po kiek laiko savaime nustojo slinkti, pradėjo atauginėti nauji.
Jei dabar vėl pulsi gert KT - slinkimas staiga nesustos. O jei neketini jų vartoti visą gyvenimą, tai kaskart, kai tik nutrauksi vartojimą - bus tas pats efektas doh.gif

Beje, man labai padeda paprasčiausias alyvuogių aliejus, kas rytą ant tuščios išgeriu vieną valgomą šaukštą. Po kokių metų pastebėjau, kad jau seniai nebeslenka plaukai, o šiaip bent porą kartų metuose slinkdavo. Nieko kito nei mityboje, nei gyvenimo būde nekeičiau, tik tą aliejų jau pusantrų metų vartoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 09 17, 15:00)
Jau rašiau ir dar pasikartosiu: man lygiai tas pats buvo. Po metų vartojimo mečiau gert KT, klaikiai pradėjo kristi plaukai, siaubingais kiekiais. Slinko labai labai apie tris mėnesius, ne taip labai - dar apie tris. Nepadėjo niekas, jokie papildai, serumai, niekas visiškai. Tiesiog po kiek laiko savaime nustojo slinkti, pradėjo atauginėti nauji.
Jei dabar vėl pulsi gert KT - slinkimas staiga nesustos. O jei neketini jų vartoti visą gyvenimą, tai kaskart, kai tik nutrauksi vartojimą - bus tas pats efektas doh.gif

Beje, man labai padeda paprasčiausias alyvuogių aliejus, kas rytą ant tuščios išgeriu vieną valgomą šaukštą. Po kokių metų pastebėjau, kad jau seniai nebeslenka plaukai, o šiaip bent porą kartų metuose slinkdavo. Nieko kito nei mityboje, nei gyvenimo būde nekeičiau, tik tą aliejų jau pusantrų metų vartoju smile.gif

Ačiū už patarimus.. aš apskritai "atsižegnoju" to šlamšto t.y. KT visam gyvenimui doh.gif kad man jaunai ir kvailais kas būtų paaiškinęs, koks tai brudas, ir kaip paskui reik kentėt pašalinius poveikius jas metus... Na čia biški off topinsiu, bet kaip mano gydytoja pasakė - kol jas geri, jos veikia kaip trąša - oda, plaukai atsigauna, išgražėja... o kai meti - veidą ir visą kūną išberia, ir plaukus pameti... na tikiuosi atsistatys organizmas.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 09 17, 15:07)
... o kai meti - veidą ir visą kūną išberia, ir plaukus pameti... na tikiuosi atsistatys organizmas..  verysad.gif


Atsistatys tikrai 4u.gif Jei jau man, senai ir žilai biggrin.gif atsistatė, tai jaunai esant - juo labiau. Aš kaip visiška dundukė du kartus KT mečiau, pirmą kartą, išsigandusi gausybės skausmingų spuogų ir kuokštais krentančių plaukų, vėl pradėjau vartot... Bet paskui nutariau mest visam laikui, ruošiausi iš anksto, vartojau nakvišą, įvairius papildus - vis tiek nieko negelbėjo, teko išgyventi tuos siaubingus tris mėnesius ir pobaisius dar tris. Spuogais mėtyt nustojo po maždaug 3 sav.
Dar vienas papildas, kurio poveikį tikrai pastebėjau - Pantogar. Tik man buvo ir šalutinis poveikis - skausmingi spuogai. Ištvėriau tik 2 mėn., naujų plaukučių tikrai matomai priaugo.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 09 17, 15:18)
Atsistatys tikrai 4u.gif  Jei jau man, senai ir žilai biggrin.gif  atsistatė, tai jaunai esant - juo labiau. Aš kaip visiška dundukė du kartus KT mečiau, pirmą kartą, išsigandusi gausybės skausmingų spuogų ir kuokštais krentančių plaukų, vėl pradėjau vartot... Bet paskui nutariau mest visam laikui, ruošiausi iš anksto, vartojau nakvišą, įvairius papildus - vis tiek nieko negelbėjo, teko išgyventi tuos siaubingus tris mėnesius ir pobaisius dar tris. Spuogais mėtyt nustojo po maždaug 3 sav.
Dar vienas papildas, kurio poveikį tikrai pastebėjau - Pantogar. Tik man buvo ir šalutinis poveikis - skausmingi spuogai. Ištvėriau tik 2 mėn., naujų plaukučių tikrai matomai priaugo.

Na man jau trečias mėnuo siaubingo slinkimo ir bėrimo spuogais, tai gal jau nebedaug liko to baisaus laikotarpio.. Nes siaubas, net nesąmoningai save pagaunu kad stengiuos retai šukuotis, rečiau galvą plaut, nes man tiesiog širdis plyšta kai pažiūriu kiek plaukų krenta verysad.gif realiai jau palaidais nelabai gražu vaikščiot, skystučiai pasidarė plaukai, permatomi verysad.gif tai kuodukus rišuos tokius mažyčius verysad.gif
Atsakyti
Dusele, dziugu! 4u.gif

aj...pavarcau pavarciau siandien tuos trichologic...palyginau sudetis su kt, perfectili galiausiai nusipirkau g.gif kitokiose db jos kapsulese, be zelatininio apvalkalo, be laktozes, be mieliu...na panasi sudetis i trichologic aisku, pastaruosiuose yra kolagenas, dar ten visokiu medz kuriu niekur niekur neradau...tai gal ir geriausi butu tricho...bet 140lt...nekilo ranka nors ir lb myliu plaukus biggrin.gif
Atsakyti
Laikykis, jau nedaug liko - jei trečias mėnuo, tai netrukus pastebėsi pagerėjimą. Aišku, papildai nepamaišys, jei juos vartoji.
Man tas slinkimas po KT buvo identiškas slinkimui po gimdymų, lygiai toks pat gausus, lygiai tiek pat laiko, lygiai taip pat pasimatė "ežiukas" po pusmečio.
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 09 17, 14:27)
Dusele, dziugu! 4u.gif

aj...pavarcau pavarciau siandien tuos trichologic...palyginau sudetis su kt, perfectili galiausiai nusipirkau g.gif  kitokiose db jos kapsulese, be zelatininio apvalkalo, be laktozes, be mieliu...na panasi sudetis i trichologic aisku, pastaruosiuose yra kolagenas, dar ten visokiu medz kuriu niekur niekur neradau...tai gal ir geriausi butu tricho...bet 140lt...nekilo ranka nors ir lb myliu plaukus biggrin.gif


man Perfectil isvis jokios itakos nedaro g.gif .. Esu anksciau gerusi, tiesa tada dar plaukai nesliko, geriau labaiu del odos ir nagu - poveikis nulinis. O Trichologic buten todel ir pirkau del tu medziagu, kuriu nera niekur kitur, nes internete prisiskaicaiu info, kad butent ju ir reikia saknims stiprint, specialiai plaukams (o ne nagams, ragams, odai ir visiems kitiems galams, ka raso prie kitu vitaminu..)..
Parasyk, kaip tau su Perfectil seksis. Juk kiekvienos organizmas skirtingai reaguoja, tai gal ir su juo susitvarkys tau viskas bigsmile.gif
Nors tiesa pasakius, tai as manau man losjonas dave toki poveiki, o vitaminu poveiki pajausiu arba ne tik po keliu menesiu gerimo ax.gif
Atsakyti