Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(Sulu @ 2010 09 10, 13:49)
Bet toks jų darbas!  Pasirodo, reikia visiems gyventojams Lietuvoje baigt medicinos studijos, kad galėtum pasirūpinti savo sveikata. Tuos ankčiau minėtus tyrimus atliko, viskas normalu, bet dabar net nebežinau, gal kažkas ne taip  blink.gif

Nežinau, kaip jūs, bet aš pradėjau žiūrėti į žmonių plaukus atidžiau, ir tikrai kai kurių prasta padėtis: net jaunų, o vyresnės moterys kartais su tokiomis vešliomis garbanomis!

As irgi kaip manjake ziuriu i plaukus blush2.gif Mano drauges jau juokiasi - jei mato ka nors su prastais plaukais, sako "Va, dar "tavo pacientas"" biggrin.gif
Ir deja tikrai daug labai jaunu merginu su prastais plaukais, kita vertus daug nesioja priaugintus, tad neiskart pastebesi o kai kurioms vyresnems tikrai paisiseke, bet tai turbut daugiai isimtis, nes menopauze=ate, plaukai unsure.gif
O del sveikatos tai is patirties zinau, reikia paciai buti pakankamai apsiskaiciusiai del savo problemos o ne pasitiketi 100 procentu gydytojais, plius tuo paciu klausimu apsilankyti pas 4-5 tos pacios specializacijos gydytojus. Aisku nieko gera, bet sveikatat brangesne.
Atsakyti
pasidalinsiu savo patirtim: dar pries pora menesiu plaukai buvo grazus, sveiki ir jokio slinkimo, deja, del nelabai aiskiu priezasciu pries menesi pradejo TRAGISKAI slinkti kuokstais.. kiek trauki - tiek istrauki, bijojau net galva judint, nes plika akim matesi, kad jie tiesiog krenta ant grindu.. Ne juokais issigandau - skubiai pasidariau kraujo, visus biocheminius, skydliaukes tyrimus.. GERI. Zodziu kol rasiu priezasti vis tiek negalejau sedeti ir nieko nedaryti taigi spjovus i kainas ir visa kita nusipirkau:
1.Wellwoman "Tricologic" specialiai isslinkusiems plaukams maisto papildus (geriu po 2kr/d.):
http://www.hiperfarm..._tricologic_n60
2. vaistinej nusipirkau vyrams blush2.gif nuo plikimo skirta aktyvu sampuna "Trichovital"
3. vyrams skirta Brelil Professional BIOTreatment "Energy Hair Lotion"
pagal instrukcijas - kasdien issiplaunu galva tuo sampunu palaikydama 3 min ir paskui dregnas saknis gerai imasazuoju losjonu.
Tfu tfu tfu bet dar tik savaite praejo, betnors plaukai dar slenka, bet bent jau nebekrenta kuokstais.. Planuoju paskui sugerti dar viena tu vitaminu pakuote, nes labai nebloga sudetis ne tik plaukams, bet ir siaip organizmui is vidaus pastiprint... tik kaina aisku nelabai faina doh.gif . Labai labai tikiuosi, kad tai tik kokios streso pasekmes ar pan... nes nebezinau kur iesktot ligos priezasciu.. visi tyrimai iki siol geri, na, nebent dar su mityba gali but susije, nes ten pas mane bardakas.. skaiciau, kad slinkimas gali but susijes ir su baltymu trukumu... na, bet tokiu atveju turbut butu kraujo tyrimai parode kokius nors nukrypimus.. g.gif
Atsakyti
Dusele, lb domins velesni atsiliepimai apie trichologic, nors aisku cia individualu... g.gif lb noriu juos pradet gert, superine sudetis, jokiu laktoziu, zelatinos, kt nereikalingu medziagu...Investicija nemaza, be to.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 09 10, 18:15)
Dusele, lb domins velesni atsiliepimai apie trichologic, nors aisku cia individualu... g.gif  lb noriu juos pradet gert, superine sudetis, jokiu laktoziu, zelatinos, kt nereikalingu medziagu...Investicija nemaza, be to.... g.gif

Aš taip pat lauksiu, nes pantogar negaliu gerti dėl želatinos.
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 09 10, 17:15)
Dusele, lb domins velesni atsiliepimai apie trichologic, nors aisku cia individualu... g.gif  lb noriu juos pradet gert, superine sudetis, jokiu laktoziu, zelatinos, kt nereikalingu medziagu...Investicija nemaza, be to.... g.gif



QUOTE(Sulu @ 2010 09 10, 17:21)
Aš taip pat lauksiu, nes pantogar negaliu gerti dėl želatinos.


butinai parasysiu. Bet manau ir sampunas ir losjonas padarys savo gera darba ax.gif . Ech, gaila, kad plaukai isslenka per kelis menesius, o ataugineja kelis metus.. verysad.gif
Atsakyti
...O jeigu slenka kelis metus, matyt, atauga per dešimtmetį... mirksiukas.gif Pantagoro temoj pasisakiau, kad slenka 2-3m, visi kraujo, skydliaukės, lytinių hormonų tyrimai padaryti po kelis kartus -tiesiog savikontrolė, bet plaukai intensyviai nepaaiškinamai slenka, nors ir artimieji medikai, bėdos neranda, nors užmušk. Galvoju, gal streso padariniai - pakankamai jo yra..Dabar vartosiu Pantogar, matysiu, kas bus.. g.gif
Atsakyti
sveikos,
aš tyrimų nesidariau dar. man taip pat slenka plaukai. katastrofiškai... išbandžiau viską - brangias/pigias ampules, šampūnus, kapsules... valgiau atitinkamus maisto produktus ir nieko... jau daugiau kaip pusmetis slenka. šiandien ėmiausi ekstremaliausios priemonės - plaukų šaknis įtryniau česnako ir svogūno sultimis. prieš keletą metų man ši priemonė labai padėjo smile.gif
Atsakyti
O as darausi tyrimus, gal pavyks atsekti priezastis del ko plaukai taip slenka. Trichograma parode, jog slinkimas jau tapes letiniu procesu, o ir naujieji plaukai atauga daug silpnesni, dvigubai plonesni, su beveik nunykusia saknimi doh.gif baisu, bet reikia tiketi, kad su viskuo susitvarkysiu
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2010 09 14, 13:53)
O as darausi tyrimus, gal pavyks atsekti priezastis del ko plaukai taip slenka. Trichograma parode, jog slinkimas jau tapes letiniu procesu, o ir naujieji plaukai atauga daug silpnesni, dvigubai plonesni, su beveik nunykusia saknimi  doh.gif  baisu, bet reikia tiketi, kad su viskuo susitvarkysiu

o gyd paskyre ka nors?
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2010 09 14, 13:53)
O as darausi tyrimus, gal pavyks atsekti priezastis del ko plaukai taip slenka. Trichograma parode, jog slinkimas jau tapes letiniu procesu, o ir naujieji plaukai atauga daug silpnesni, dvigubai plonesni, su beveik nunykusia saknimi  doh.gif  baisu, bet reikia tiketi, kad su viskuo susitvarkysiu


kur dareisi ir kokius tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(vikutuk @ 2010 09 10, 13:29)
As irgi einu i privacia klinika. Is pradziu gydytoja pradejo sielvartoti del to, kiek pinigu as tiems tyrimams suplosiu, po to pasake kad jokios naudingos informacijos tie tyrimai neduos  doh.gif Tie hormonai yra labai subtili materija, ir jei sutrikimu yra vos vienas kitas tai reikia labai atsargiai juos koreguoti ir aisku dauguma gydytoju tiesiog tingi isigylinti ir pagalvoti ka daryti.

Tikra tiesa, nes man dermatologe, kai sakiau, jog kai kuriuos dare hormonus, taip ir pasake, kad realiai net nera tinkamai imanoma nustatyti hormonu, jei jie nera tikrai ryskai sutrike, jos zodziai tariant, jie per para nuolat keiciasi, ir pvz tyrimo metu gali but norma, o stai po keliu val.virsyti visas imanomas normas, todel sako, ner budo atrasta, kaip tiksliai ivertinti
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2010 09 14, 13:53)
O as darausi tyrimus, gal pavyks atsekti priezastis del ko plaukai taip slenka. Trichograma parode, jog slinkimas jau tapes letiniu procesu, o ir naujieji plaukai atauga daug silpnesni, dvigubai plonesni, su beveik nunykusia saknimi  doh.gif  baisu, bet reikia tiketi, kad su viskuo susitvarkysiu

Tai kokia dignoze pasake? Androgeninis ar chronishkas difuzinis? Ka patare daryti?
Papildyta:
QUOTE(Simona00 @ 2010 09 14, 17:25)
Tikra tiesa, nes man dermatologe, kai sakiau, jog kai kuriuos dare hormonus, taip ir pasake, kad realiai net nera tinkamai imanoma nustatyti hormonu, jei jie nera tikrai ryskai sutrike, jos zodziai tariant, jie per para nuolat keiciasi, ir pvz tyrimo metu gali but norma, o stai po keliu val.virsyti visas imanomas normas, todel sako, ner budo atrasta, kaip tiksliai ivertinti


Bet juk uzsienyje kazkaip nustato ir va bent jau kelioms pazistamoms merginoms sugebejo surasti sutrikimus kurie veike plaukus ir net juos sutvarkyti g.gif
Atsakyti