Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(Asasa @ 2010 09 03, 17:01)
oho kiek amunicijos blink.gif  blink.gif ar tiek priemoniu nepakenk jai viska vienu metu vartosi? g.gif

is savo patirties galiu pasakysit kad niekas kitas nepadeda nuo plauku slinkimo kaip varnalesos, galima nuoviru skalauti, galima aliejumi itrynus palaikyti..kiek darugiu isbande visoms puikus rezultatas thumbup.gif

o beto tikrai ne simtais kainuoja blush2.gif



Todel ir nusprendziau kolei kas apseiti be keleto dalyku. Siuo metu geriu tuos plauku-ragu vitaminus, skysta silici ir spirulina, plius darausi kaukes su skystu varnalesu ekstraktu. Pranesiu kaip seksis. Dar gydytoja paskyre kraujo tyrima - bendra, skydliaukes, gliukozes, B12, ferritino, gelezies ir testosterono androgeno lygio. Gerai, kad cia viska atlieka nemokamai.


QUOTE(Tynka @ 2010 09 04, 11:57)
O kur šitų žadate įsigyti?


siu kolei kas nepirksiu, lauksiu kraujo rezultatu, ir ziuresiu kaip tvarkosi su dabartinem priemonem. Bet ju pilna musu veganiskose/vegetariskose parduotuvelese, taip pat internete. Cia MSM kristalai yra labai populiarus tarp raw food dietos besilaikanciu zmoniu. Yra paklausa, yra pasiula.



QUOTE(Becky @ 2010 09 06, 16:26)
Del gydytoju pritariu. Man, pvz,  del hormonu tyrimu viena daktare pasake - o kam? Cia gi pinigu svaistymas. Buvau apsalus...Pora zodziu i tema - rudeni ir pavasari stengiuos isgerti po buteliuka skystos gelezies, labai geras daiktas, ir nuo plaukuciu slinkimo irgi padeda  mirksiukas.gif


Nuo skystos gelezies man nuolatos laikydavosi metalo skonis burnoj. O ir maisto/gerimo skonis pakisdavo, pvz. visiskai nejausdavau raudono sauso vyno skonio...
Atsakyti
QUOTE(Jorun @ 2010 09 07, 15:22)
Nuo skystos gelezies man nuolatos laikydavosi metalo skonis burnoj. O ir maisto/gerimo skonis pakisdavo, pvz. visiskai nejausdavau raudono sauso vyno skonio...

O kokia gelezi gerdavot? g.gif Man,kaip vegetarei,reikia gelezies,bet jei taip buna...
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 09 07, 16:05)
O kokia gelezi gerdavot?  g.gif Man,kaip vegetarei,reikia gelezies,bet jei taip buna...



Gerdavau Floradix skystaja gelezi. Nezinau kodel man vienai taip tesidaro. Kazkaip vis pamirstu paklaust gydytoju, o ir internete nera tokiu atsiliepimu. Visi rodos gan patenkinti siuo preparatu.
Atsakyti
QUOTE(Jorun @ 2010 09 07, 16:39)
Gerdavau Floradix skystaja gelezi. Nezinau kodel man vienai taip tesidaro. Kazkaip vis pamirstu paklaust gydytoju, o ir internete nera tokiu atsiliepimu. Visi rodos gan patenkinti siuo preparatu.

Matyt ne visi g.gif
Atsakyti
As geriu Flordix skystaja gelezi.Man asmeniskai super dalykas.Pirmiausia igyju daug energijos,plius oda ir plaukai tikrai pagrazeja.Geriu apie metus [su pertraukomis] Kolbus prekyboje,tol pirksiu tikrai.Tik minusas tas,kad kam viduriai linke kieteti,tiem atseit nerekomenduoja 4u.gif
Atsakyti
šiandien ir aš stoju į kovą su slenkančiais plaukais. Nes jau grindis siurbti po tris kart per dieną reikia doh.gif Mano plaukai balinti sruogomis, bet jau tų sruogų nebesimato-po ilgo dažymo visiska blondinė(nors pati to nenorėjau)
Taigi nuėjau į vaistinę nusipirkau fitoval vitaminus ir serumą nuo slinkimo. Dar naudoju Kerastase sampuną, bei bandysiu daryt kaukes su svogūnu(prisikačiau kad labai padeda). Bet jaučiu kvapelis bus blink.gif doh.gif
Nu bet žiūrėsiu kaip bus, nes dabar tai košmaras doh.gif
Gal kas naudojot Fitoval? Padėjo?
Beje fitovaliui Eurovaistinėj akcija su medaus kortele, jei kam reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2010 09 06, 22:46)
kur pirkote dzintars?smile.gif


Pc babilonas ,parduotuve Martina.
Atsakyti
man nuo dzintars aliejaus galva kaisti pradeda idomu cia taip turi buti smile.gif nes ten tik rusiskas ir latviskas aprasimas,nesuprantu...
Atsakyti
as nuo plauku slinkimo naudoju EXYDERM losjona, jis ale stabdo slinkima ir skatina plauku augima. Man visai patinka. Ir jei ne i tema, tai plaukai gali pradeti slinkti ir del skydliaukes hormonu sutrikimo.
Atsakyti
QUOTE(Jorun @ 2010 09 07, 15:39)
Gerdavau Floradix skystaja gelezi. Nezinau kodel man vienai taip tesidaro. Kazkaip vis pamirstu paklaust gydytoju, o ir internete nera tokiu atsiliepimu. Visi rodos gan patenkinti siuo preparatu.


jei netoleruojat geriamu Fe (gelezies) preaparatu, tai pabandykit leidziamus.. Yra gelezies leidziamu ampuliu, tikrai vusai neskausmingos - profilaktiskai susileidziu po 5 karta i pusmeti ir daug geriau, nei kasdien tabletes ryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 09 08, 15:20)
jei netoleruojat geriamu Fe (gelezies) preaparatu, tai pabandykit leidziamus.. Yra gelezies leidziamu ampuliu, tikrai vusai neskausmingos - profilaktiskai susileidziu po 5 karta i pusmeti ir daug geriau, nei kasdien tabletes ryti  mirksiukas.gif



O kas jum suleidzia ta gelezi?Kkazin nuejus i poliklinika,pas kakreiptiskad suleistu? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 09 08, 16:10)
O kas jum suleidzia ta gelezi?Kkazin nuejus i poliklinika,pas kakreiptiskad suleistu? blush2.gif  4u.gif

Pas slaugytoją.
Atsakyti