Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(triusisBaxis @ 2010 01 25, 16:01)
slenka ir man ziauriai, kuokstais... tuoj plika busiu  g.gif  biggrin.gif  nusipirkau fitoval sampuno ir kapsuliu, girdejau kad 2 priemones padeda geriau... pagerejimo nesimato, jau baigiu sunaudot schmoll.gif  reis dar kazka bandyt...
Papildyta:
gal kuri naudojot silici?ir galit pasidalint ispudziais? g.gif

As ir kai geriau fitoval tabletes jokio pagerejimo nejutau. schmoll.gif
Atsakyti
Man laikas nuo laiko irgi slenka plaukai.Tai mano receptas kovoje su plauku slinkimu alejukai.Pradejau nuo varnalesiu.Daridavau 1- 2 kartus i savaite apie menesi .Visada padedavo.O rudeni nusipirkau Dagiu alejuka(indiskas,buna vaistinese).Seip pirkau daugiau del to kad jis maitina ir atstato plaukus,bet kaip salutinis poveikis man sustabde plauku slinkima.Tai toj serijoj dar yra Rozmarinu alejukas,jis nuo plaku slinkimo,tai manau turi but dar veiksmingesnis negu maniskis.
Atsakyti
Man visa gyvenima slenka plaukai, ko as tik ant ju netepiau ir svoguna ir zibala ir dilgelem skalavau, niekas man nepadejo.
Nuo mamos gavau dovanu Davines skysti nuo slinkimo, ka tik baigiau naudoti ( uzteko 3 menesiam). Slenka truputi maziau, taciau labai daug nauju plauku priaugo, jauciasi toks ezys galvoj net 4u.gif
Va sita preimone:
http://www.davines.l...h/easf_skystis/

Siaip as nelabai tokiu serumu poveikiu tikiui, manau labai daug dave tai, kad kasantra plovima kruopsciai masazuodavau galva, tai pagerino kraujo apytaka ir paskatino augima. smile.gif
Atsakyti
Man plaukai masiskai slinko..o padejo vitaminai bei Lakme sampunas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 01 23, 09:24)
reikia ir man patarimo, viskas turbut prasidejo kai plaukus pradejau dazyt, po pirmo karto dar neslinko, o dar po antro baisybe, per diena visa plauku sepiaty  prirenku plauku, visur prikrite. Nezinau ka daryt, patarkite, nes jiai sitaip tai neteksiu plauku.
beto vartoju KT (kuriu mest negaliu, saugomes)


Plaukai pagimdzius pradeda slinkti kazkur po pirmu triju menesiu, ir tai nera susije su stresu, o su hormonu pusiausvyros atsistatymu. turejai pastebeti, jog nestumo metu padaugejo plauku, taip buvo del to, jog pailgejo plauko ramybes faze ir jie beveik nekrito, o pogimdymo viskas turi grizti i savo vezes.
medikai sako, jog iki puses metu plaukai gali slinkti vos ne kuokstais, o veliau savaime nustos, aisku, papildomi vitaminai gerai mirksiukas.gif
man paciai po dukrytes gimimo gal puse metu tiesiog sruogom slinko, po maudyniu traukdavau is vonios, kad neuzkimsciau doh.gif mazdaug po metu beveik visai nustojo slinkti, o dabar jau neblogas eziukas virsuje ax.gif
Atsakyti
o kokius vitaminus pasiulytumete, sakiau dar dilgeliu sampuna pradesiu
Atsakyti
Nuo plaukų slinkimo naudoju dilgėlių nuovirą. Užsiplikau gerą šaukštą džiovintų dilgėlių ir jeigu turiu laiko ištrinu plaukų šaknis, palaikau apie valandą ir išplaunu. Jeigu neturiu laiko -tiesiog perplaunu nuoviru.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 01 28, 18:46)
o kokius vitaminus pasiulytumete, sakiau dar dilgeliu sampuna pradesiu


net nezinau blush2.gif pati geriau silicea skysti, tepiau saknis kosmetiniu zibalu ir naudojau Davines plauku kosmetika nuo plauku slinkimo. dariau tai, ka mano kirpejas rekomendavo, tiesa, pats jis labai gyre Keune firmos sampuna silpniems slenkantiems plaukams, bet as jo nesu bandzius.
o siaip, tas slinkimas po gimdymo atrodo tikrai baisiai, bet tikrai nenupliksi mirksiukas.gif kai nustos, kuri laika dar jausi, jog plaukuciu maziau nei buvo, taciau po kurio laiko prades eziukas rodytis ax.gif
Atsakyti
Ar pastebejot, kad Droge nebera Dzintars produkcijos, isgirtuju aliejuko ir balzamo plaukams? o gaila, nes poveikis teigiamas tikrai jausdavosi verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi pasikamavau su slinkimu.
Teko rudeni gerokai pastresuoti, tai plaukai slinko kuokstais, namie visur pilna buvo, kai plaudavau galva, verkt noredavau, kiek patrauki, tiek istrauki plauku.
Man padejo Priorin vitaminai (tik ju Lietuvoje nera, tik uzsieny), manau, kad jie suveike, bet tik po menesio vartojimo, ir dar padejo atostogos ir radikalus aplinkos pakeitimas, 2 savaites kai pasivoliojau kurorte, atsipalaidavau, ziuriu net plaukai apsitvarke.
Tiesa, girdejau Pantogar kapsules geros, tik brangios.

Atsakyti
QUOTE(Priscila @ 2010 01 29, 21:53)
Ar pastebejot, kad Droge nebera Dzintars produkcijos, isgirtuju aliejuko ir balzamo plaukams? o gaila, nes poveikis teigiamas tikrai jausdavosi  verysad.gif

As kaip tik norejau pirkti, perejau per Drogus savo mieste ir irgi neradau verysad.gif Bandysiu dar ieskoti kur prekiauja Dzintars kosmetika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitty23: 30 sausio 2010 - 10:44
Oi merginos ir as nezinau ka su plauku slnkimu bedarytu,dilgeliu sampuna jau naudoju pora savaiciu,bet poveikio dar nera,kadangi man linke riebaluotis tai gal cemerycis pabandysiu.
Atsakyti