Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(amber123 @ 2010 08 30, 21:59)

O kaip ta Cemerycio vand naudot? kaip eilini aliejuka tarkim? galvos oda istrint ar plaukus? g.gif

itrinti i saknis ir palaikyti 15min. nezinau is kur, bet man atrodo ji galima naudoti karta per 10dienu.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 31, 09:30)
itrinti i saknis ir palaikyti 15min. nezinau is kur, bet man atrodo ji galima naudoti karta per 10dienu.


As kakzur SM ir radau patarima kaip naudoti. Su vatos tamponeliu itrinu plauku saknis ir palaikau 30 min. - 1 val. Skaiciau kazkas ir per nakti laiko...

Bet del naudojimo daznumo irgi norejau klausti? g.gif Naudojau tris dienas is eiles, po to poros dienu pertrauka, bet nezinau kaip is tikruju geriausia.
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2010 08 30, 11:16)
Gal kas lankesi Sugiharoj pas trichologa? Kokie atsiliepimai?

Jau pradedu bijoti gydytoju... Viena dermatologe isvadino mane kompleksuota ir pasake, kad fantazuoju jog slenka plaukai... o is tiesu vien plaunant galva isslenka apie 300  doh.gif verysad.gif  nuejau pas ginekologe, tikejausi sulaukt kazkokiu patarimu, kad pasiulytu kokius hormonus issitirt, bet vel buvo i mane kaip i durne ziurima ir pasakyta - gali nesitiket, kad kazkuo tau padesim.... su kitais gydytojais irgi panasiai... pradedu suvokt, kad brangiausias dalykas yra sveikata, ir jei jos netenki, nieks tau nepades ir net nesistengs to padaryti


Sveika,
nueik i GK klinika geriau - ten nors aparatura yra tinkama.
Dabar tau reikia GERU dermatologo/endokrinologo/ginekologo. Nes man pvz po vizito pas ginekologe paaiskejo kad yra polinkis i polikistoze o tai visai galetu tureti poveiki plaukams.
Paprasyk siuntimo siems kraujo tyrimams: ferritinas, hemoglobinas, skydliaukes hormonas, T3 ir T4. Turedama skacius pati jau galesi kkokias isvadas padaryti.
Atsakyti
nesulaukiau atsiliepimu apie druskos kauke, nuo plauku slinkimo smile.gif
paskaitinejau rusu foruma ir vis gi nusprendziau pameginti... slinko kuokstais, jau dariau 2 kart kauke... na nezinau, sian pasisukavus du kart maziau plauku sukose, nei iprastai thumbup.gif plaukai po kaukes blizga... nors aisku kai dejau, tai oda vietose perstejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cit @ 2010 09 01, 13:41)
nesulaukiau atsiliepimu apie druskos kauke, nuo plauku slinkimo smile.gif
paskaitinejau rusu foruma ir vis gi nusprendziau pameginti... slinko kuokstais, jau dariau 2 kart kauke... na nezinau, sian pasisukavus du kart maziau plauku sukose, nei iprastai  thumbup.gif  plaukai po kaukes blizga... nors aisku kai dejau, tai oda vietose perstejo  ax.gif


bandziau ir as sia priemone kadaise, bet ne kaip kauke o kaip pilinga...emiau stambia druska, ir masazavau su ja galva, tai pamenu tieeeeeeeeeeek plauku iskrito kad baisu...daugiau nebandziau, bet atsiliepimu irgi geru girdejau...Principas pilingo toks, kad pagerina kraujo mikrocirkuliacija, o tai skatina plauko augima 4u.gif bet daugiau bijojau bandyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 09 01, 15:15)
bandziau ir as sia priemone kadaise, bet ne kaip kauke o kaip pilinga...emiau stambia druska, ir masazavau su ja galva, tai pamenu tieeeeeeeeeeek plauku iskrito kad baisu...daugiau nebandziau, bet atsiliepimu irgi geru girdejau...Principas pilingo toks, kad pagerina kraujo mikrocirkuliacija, o tai skatina plauko augima  4u.gif bet daugiau bijojau bandyt  doh.gif

Tiesa, Lu Lu cia labiau pilingas. BET grieztai nerekomenuojamas esant Tellogen Effluvium.
Juo galima "pavalyti" galvos oda, bet jis neturi nieko bendro su plauku slinkimu. Be to galima rasti daug svelnesniu kosmetiniu priemoniu.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 31, 09:30)
itrinti i saknis ir palaikyti 15min. nezinau is kur, bet man atrodo ji galima naudoti karta per 10dienu.

kur perkate čemeryčių vandenį,kiek kainuoja
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 31, 09:30)
itrinti i saknis ir palaikyti 15min. nezinau is kur, bet man atrodo ji galima naudoti karta per 10dienu.



Mhm, dekui 4u.gif o saknu neriebaluoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutuk @ 2010 09 01, 12:34)
Sveika,
nueik i GK klinika geriau - ten nors aparatura yra tinkama.
Dabar tau reikia GERU dermatologo/endokrinologo/ginekologo. Nes man pvz po vizito pas ginekologe paaiskejo kad yra polinkis i polikistoze o tai visai galetu tureti poveiki plaukams.
Paprasyk siuntimo siems kraujo tyrimams: ferritinas, hemoglobinas, skydliaukes hormonas, T3 ir T4. Turedama skacius pati jau galesi kkokias isvadas padaryti.


Aciu uz informacija ir patarimus. Na jau uzsirasiau i Sugihara, tai bandysiu nueit, jei nieko nepaaiskes, reiks kreiptis ir i GK.
Suprantu, kad reikia gero dermatologo ir t.t. bet kur juos rasti? doh.gif jau rasiau, kad dermatologe isvadino kompleksuota ir pasake, kad viska issigalvoju, ginekologe irgi susiraukusiu veidu aiskino, kad nieko negali padeti ir kad dermatologai nezinodami ka daryt, siuntineja pas ja, tai vos ne pasipiktinus, ko as cia atejau unsure.gif zodziu pas mus lietuvoj ne gydytojai, o kazkokie gyvuliai ir sarlatanai, nesuprantu ko dirba toki darba, jei nekencia visu pacientu doh.gif
Atsakyti
Plauku storu niekada neturejau. Bet laikas nuo laiko prasideda tas nenormalus slinkimas (per metus viena karta), tai baisu eit galva plautis, kai grindis kasdien reikia sluoti, nes veltiniai susidaro...Buvo labai daug streso paskutiniais menesiais, nedaug valgiau, del to, rezultatas ir vel kuokstais slenkantys plaukai. Daug per metu metus prisiskaiciau apie plauku slinkima. O dabar ruosiuosi i kova!!!! mad.gif

- Jau geriu spirulina (6 tabletes per diena) joje yra daug lengvai virskinamu baltymu ir mikroelementu.
- Pirksiu Solo Nutrition vitaminus sudeti galima rasti cia, nes ju sudetis man labai patinka.
- Nusipirksiu dagiu saknies milteliu (Eclipta Alba), pasidarysiu macerata sezamu aliejuje (ypac placiai naudojama nuo plauku slinkimo ajurvedoje)
- Taip pat isigysiu dilgeliu, varnalesu ir rozmarino bealkoholiu ekstraktu, darysiu aliejinius misinukus ir laikysiu ant savo galveles pernakt

- taip pat galvoju ar neisigijus MSM crystals (juos britanijoje giria raw food diet salininkai kaip labai plaukus stiprinanti, oda grazinanti papilda) ir silicea geralo, apie kuri merginos snekejo anksciau

Tai va. Supykau ant savo galvos. Ziuresim....
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2010 09 01, 16:23)
kur perkate čemeryčių vandenį,kiek kainuoja


Bet kurioje vaistineje, kaina apie 5 Lt smile.gif
Tai toks skystis buteliuke, kaip pvz. buna Salicilino spiritas.
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2010 09 02, 11:49)
Aciu uz informacija ir patarimus. Na jau uzsirasiau i Sugihara, tai bandysiu nueit, jei nieko nepaaiskes, reiks kreiptis ir i GK.
Suprantu, kad reikia gero dermatologo ir t.t. bet kur juos rasti?  doh.gif  jau rasiau, kad dermatologe isvadino kompleksuota ir pasake, kad viska issigalvoju, ginekologe irgi susiraukusiu veidu aiskino, kad nieko negali padeti ir kad dermatologai nezinodami ka daryt, siuntineja pas ja, tai vos ne pasipiktinus, ko as cia atejau  unsure.gif  zodziu pas mus lietuvoj ne gydytojai, o kazkokie gyvuliai ir sarlatanai, nesuprantu ko dirba toki darba, jei nekencia visu pacientu  doh.gif

Tai ir yra sunkiausia. Teks paciai dabar pagal atsiliepimus ieskoti. Pabandyk per pincetas.lt. Ten galima nustatyti gyvenamaja vieta ir ieskoti pagal gyd.reitinga.
Dermatologu reikia ieskoti jaunesnes kartos ir/ar dirbanciu su plaukais. Kiek zinau, ta pati gyd.is GK klinikos dirba dar kkur Vilniuje valstybineje klinikoje. Aisku irgi nera tobula, bet ji bent jau domisi paskutine informacija ir ismano kka apie plaukus. Ginekologe+endokrinologa radau sau pagal reitingus pincete. Ypac dziaugiuosi del ginekologes nes ji yra ginekologe-endokrinologe. Bet buk pasiruosusi suploti nemazai pinigu unsure.gif Be to pvz kaip mano istorija su breketais parode, reikiai kartais 3-4 profesionalu nuomones (buvau pas 4 - visi sake traukti 1-3 dantis, radau 5, be jokiu traukimu sutvarke mano dantis per 1,5 metu. Jeu 5 metus negaliu atsidziaugti smile.gif)
Atsakyti