Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

Nu tai kantrybes ir sekmes mirksiukas.gif mirksiukas.gif Parasyk jei stebuklus daro.
Atsakyti
QUOTE(Inguska-vln @ 2010 08 26, 17:03)
Nu tai kantrybes ir sekmes mirksiukas.gif  mirksiukas.gif Parasyk jei stebuklus daro.

Dekui, bijau , kad kantrybes gali ir pritrukti biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritutsi @ 2010 08 26, 17:39)
Na bandysiu ir as, ruosiausi sian nusipirkti Dzintars alieju (cia rekomenduojama),  g.gif bet pasiskaicius sudeti, nutariau nepirkt, vietoj jo pasiemiau paprasta varnalesiu alieju, sian pradesiu savo gydymo kelia  mirksiukas.gif

o kas baisaus toje sudety? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritutsi @ 2010 08 26, 17:09)
Dekui, bijau , kad kantrybes gali ir pritrukti biggrin.gif  ax.gif

Nu mes moterys tokios svarbu tureti, bet naudojimui laiko pritruksta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dapkunaite @ 2010 08 26, 13:07)
bandziau sita kauke, lb sunkiai tepas, bet labai paskui malonu, plaukuciai minksti ir dar cinamonu kvepia 4u.gif


o kiek aliejaus naudojai ? nes parasyta saukstukas medaus ir saukstukas cinamono , galvoju kiek reik imti aliejaus ? g.gif
Atsakyti
Gal kas lankesi Sugiharoj pas trichologa? Kokie atsiliepimai?

Jau pradedu bijoti gydytoju... Viena dermatologe isvadino mane kompleksuota ir pasake, kad fantazuoju jog slenka plaukai... o is tiesu vien plaunant galva isslenka apie 300 doh.gif verysad.gif nuejau pas ginekologe, tikejausi sulaukt kazkokiu patarimu, kad pasiulytu kokius hormonus issitirt, bet vel buvo i mane kaip i durne ziurima ir pasakyta - gali nesitiket, kad kazkuo tau padesim.... su kitais gydytojais irgi panasiai... pradedu suvokt, kad brangiausias dalykas yra sveikata, ir jei jos netenki, nieks tau nepades ir net nesistengs to padaryti
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2010 08 26, 17:27)
o kas baisaus toje sudety? g.gif

Kad ten nieko naturalaus nera, parabenai, alkoholis, ir t.t., tai pagalvojus, kaip jis gali padeti nuo plauku slinkimo? g.gif
Atsakyti
sveikos,
pas mane ir siaubingai slenka plaukai... vakar mama paskambino ir paasake viena recepta, skaityta rusu zurnale... nzn gal kuri girdejot ar bandet, kol kas nedrasu bandytis...
isplauti plaukus iprastai, tada paimti paprastos druskos (ne su jodu) ir itrinti i galva... palaukti ą0-ąį min ir nuplauti siltu vandeniu, rasyta, kad du kart i savaite galima tik ir jau po 4-6 proceduru plaukai apstoja slinkt... tik nzn ar cia druska nieko blogo odai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*flower* @ 2010 05 25, 15:05)
Taip vienos proceduros- o kainos skirtingose vietose lb svyruoja nuo 100 iki 180.
Dariausi ir as- 10 proceduru, man nepadejo- nors garantavo, kad visiems padeda ir atseit turejo ir  man padeti. Pinigus ismeciau i bala, bet nors ramu, nebereikia galvoti, kad kazko neisbandziau  doh.gif


As dariausi Grozio imperijoj, kaina 140lt, fainas dalykelis, jei tai butent tai, ko jusu organizmui reikia. pas mane jauciu hormoninis slinkimas.
Atsakyti
QUOTE(Mmanija @ 2010 08 30, 12:08)
As dariausi Grozio imperijoj, kaina 140lt, fainas dalykelis, jei tai butent tai, ko jusu organizmui reikia. pas mane jauciu hormoninis slinkimas.


o is kur zinote, kaip sprendziate koks slinkimas? blush2.gif
Atsakyti
doh.gif man jau buvo apstoja.. dabar ziuriu liko tik plona bizyte.. doh.gif o tiek daug buvo.. kiek traukiu tiek traukias.. bet kas idomu pilnas virsus mazu plaukiuku.. doh.gif ir yra tokiu jau paaugusiu, sruogom tiesiog 4u.gif bet ***** kaip nervina.. naudoju db Syoss balzama ir sampuna.. hymalai aliejuka ir Dzintars aliejuka dar turiu.. 4u.gif bet matau reik rimtai uzsiimt, nes liksiu be plauku doh.gif verysad.gif
Papildyta:
O kaip ta Cemerycio vand naudot? kaip eilini aliejuka tarkim? galvos oda istrint ar plaukus? g.gif
Atsakyti
Siap Cemerycio vand. naudoja galvos odai (kiek zinau) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritutsi: 30 rugpjūčio 2010 - 21:45