Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(vikutuk @ 2010 08 24, 13:37)
Na tada sveika atvykusi i mano klaidziojimu kelia  biggrin.gif
As tai nusprendziau kad jei siu vitaminu+Regaine mix'as nepades teks pereiti prie hormoniniu vaistu... Bet gal neprireiks  schmoll.gif O, ir dar kasdien arba nors kas antra diena itrinu ta Ell Cranell kuri gyd.is GK klinikos rekomendavo.
Nzn kas padeda, ar tai tyla prie audra bet jau 2-3 dienos kai LABAI zenkliai sumazejo slinkimas.
Zinok irgi siunciausi, nes LT maciau kaina apie 250 Lt/men arba 150 Lt/men kkokie labai neaiskus buvo.
Man atveze tiesiai is Suomijos (nes tos vitaminus ten ir isrado), prekes pavadinimas ten yra Vivisante, tad as pora menesiu gersiu "strong" po to peresiu prie paprastu/
http://www.vivisante...alog/Item/20016
Vaimi Kaina yra toje nuorodoje, 90 Euru/2 men.

idomu kodel ju tokia didele kaina g.gif jie stipresni uz yprastus vitaminus?
as nusipirkau naujus Kerastases vitaminus aisku reik pagert keleta menesiu kad kazka pajaust , tikiuosi pades
Atsakyti
Viena is sudedamuju daliu yra kkoks ypatingas proteinas isgaunamas is kkokiu juros dumbliu - kiek isivaizduoju tai nelabai paprastas procesas, kas ir prisideda prie kainos. Plius ten yra to paties biotino kuri reiketu dar prie paprastu vitaminu pirkti atskirai, tad siaip is visu vitaminu plaukams tai yra vienitele tablete kurioje yra viskas ko jiems reikia plius tas augalinis proteinas.
Atsakyti
as jau pradejau kerastase tai panaudosiu o poto gal reiks pabandyt ir situos
Atsakyti
o kur biotino galima butu nupirkti? gal siunciat is kur nors?
Atsakyti
Man is Vokietijos atsiunte, tikrai yra online vaistiniu ten, kurios juo prekiauja. Arba bandyk vokieciu Ebay
Atsakyti
Viena vaistines savininke patare naudoti ne karta temoje apkalbeta Cemeryciu vandeni. Nusipirkau ir pradejau, lauksime rezultato. Eurovaistineje kai paprasiau, tai su sypsenele i mane paziurejo (gal todel kad jis yra skirtas ir naudojimui nuo blusu lotuliukas.gif, nors atrodo nepanasi i tokia unsure.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gigli: 25 rugpjūčio 2010 - 20:25
Sveikos, gal kas yra naudojas ampules FRANCO BATTAGLIA, nuo plauku slinkimo?
Kokie butu atsiliepimai? 4u.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(ritutsi @ 2010 08 26, 09:56)
Sveikos, gal kas yra naudojas ampules FRANCO BATTAGLIA, nuo plauku slinkimo?
Kokie butu atsiliepimai?  4u.gif
aciu

Laba ritutsi,
esu naujoke supermamose. Dabar kaip tik pradejau naudoti tas ampoles jau naudoju apie dvi savaites tai ka galiu pasakyti kai issitrini jauti toki malonuma nes ten daug metu, o slinkimas apmazejo, dar man labai rekomendavo sampuna ALPECIN tai kaip kiti pasakojo, kad daro stebuklus pati dar nenusipirkau, bet jau ieskau pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Inguska-vln @ 2010 08 26, 12:15)
Laba ritutsi,
esu naujoke supermamose. Dabar kaip tik pradejau naudoti tas ampoles jau naudoju apie dvi savaites tai ka galiu pasakyti kai issitrini jauti toki malonuma nes ten daug metu, o slinkimas apmazejo, dar man labai rekomendavo sampuna ALPECIN tai kaip kiti pasakojo, kad daro stebuklus pati dar nenusipirkau, bet jau ieskau pirkti.


Siap as skaiciau, kad reik naudoti karta i savaite. O kaip ji naudojate?
Atsakyti
[quote=zivile.simona,2010 02 02, 11:45]
[quote=maybe,2010 02 02, 10:23]

Nuo plaukų slinkimo rekomenduočiau (toms, kam svogūnų kvapas nepriimtinas schmoll.gif ir ašarėlės bėga ax.gif ) : šiltas alyvuogių aliejus + 1 šaukštas medaus + 1 arbatinis šauktelis.

Arbatinis šauktelis ko? g.gif
[/quote]


bandziau sita kauke, lb sunkiai tepas, bet labai paskui malonu, plaukuciai minksti ir dar cinamonu kvepia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritutsi @ 2010 08 26, 12:27)
Siap as skaiciau, kad reik naudoti karta i savaite. O kaip ji naudojate?

Ten parasyta jei yra problema, tai labai slenka plaukai, tai naudoti kas tris dienas (as taip ir naudoju dabar), o siaip tai i savaite viena karta palyginus nebrangiai gaunasi ax.gif
kas tris dienas reikia naudoti menesi, o po to sezonui pakuote tai yra 7 ampoles. Dar bandziau Weleda Rosemary Hair Lotion tai kol naudojau viskas buvo ok (pirkau peleneje) uzteko ilgam buteliuko, bet kai baigesi doh.gif tai ar sutapimas ar kas po menesio pradejo slinkti kuokstais, bet ir streso apturejau tai nezinau nuo ko g.gif . Dabar bandau tas ampoles kol kas gerai neslenka kuokstais.
Atsakyti
Na bandysiu ir as, ruosiausi sian nusipirkti Dzintars alieju (cia rekomenduojama), g.gif bet pasiskaicius sudeti, nutariau nepirkt, vietoj jo pasiemiau paprasta varnalesiu alieju, sian pradesiu savo gydymo kelia mirksiukas.gif
Atsakyti