Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(pimcute @ 2010 08 15, 13:13)
rekomenduoju Dzintars smile.gif


Gal galite įdėti nuotrauką to Dzintars? Ir kur jo yra pirkti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(te verde @ 2010 08 13, 22:56)
Kazkada vartojau, deja,  pokyciu tikrai nepastebejau, manau, kad kiekvienam skirtingai veikia, o dar priklauso nuo ko prasidejo slinkimas. Daugeli atveju plaukai slenka nuo streso, zmones mano, kad tableciu pagere sustabdys slinkima, tabletes gal ir reikia gerti, bet ne nuo slinkimo, geriau arbatas raminancias, patiems maziau stresuoti deretu.  smile.gif



Nakvisas geriu daugiau kaip 2 metus, plaukai vis tiek slenka.
As jokio streso neturiu, net neisivaizduoju slinkimo priezasties. g.gif
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2010 08 22, 20:05)
Gal galite įdėti nuotrauką to Dzintars? Ir kur jo yra pirkti? smile.gif

http://www.svarospre...tars__51349.jpg, o pirkti yra parduotuvėje "Martina" 4u.gif
Atsakyti
eisu į saloną, iš kirpėjos nusipirksiu ampolę plaukams stiprinti, esu girdėjus iš draugių, kad padeda joms.
Atsakyti
QUOTE(linxmutia @ 2010 08 23, 00:26)
eisu į saloną, iš kirpėjos nusipirksiu ampolę plaukams stiprinti, esu girdėjus iš draugių, kad padeda joms.

kokia čia ampolė? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 23, 00:03)
kokia čia ampolė? g.gif  4u.gif


uoj netyčia ampolė parašiau, kapsulė, ne ampolė ax.gif Žinau, kad vartojama plaunant plaukus, reikia užsipilti ant plaukų. Jie tampa stipresni, storesni su laiku. Grįš iš užsienio draugė, ji visad perka, parašysiu po savaitgalio plačiau, db neturiu kaip paklausti.
Atsakyti
QUOTE(linxmutia @ 2010 08 23, 11:40)
uoj netyčia ampolė parašiau, kapsulė, ne ampolė  ax.gif Žinau, kad vartojama plaunant plaukus, reikia užsipilti ant plaukų. Jie tampa stipresni, storesni su laiku. Grįš iš užsienio draugė, ji visad perka, parašysiu po savaitgalio plačiau, db neturiu kaip paklausti.

Gerai lauksiu 4u.gif sudominot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 23, 10:48)
Gerai lauksiu 4u.gif  sudominot smile.gif

Merginos, nors ir teorishkai KAIP gali paveikti plauku slinkima bet kas, kas yra uztepama ant plauku??? Tokios ampules gali kiek uzpildyti pazeista plauka per ilgi, gal taps plaukai glotnesni ir tai tik ta laika kol kosmetine priemone bus naudojama.
Papildyta:
QUOTE(lauryna @ 2010 08 22, 19:46)
Nakvisas geriu daugiau kaip 2 metus, plaukai vis tiek slenka.
As jokio streso neturiu, net neisivaizduoju slinkimo priezasties. g.gif

Hormonai?
Atsakyti
QUOTE(vikutuk @ 2010 08 22, 13:34)
Bet raday si stebukla: http://www.stophairl...ts/Viviscal.htm
Brangus  doh.gif Uz dvieju men.doze - 100 euru. Bet... efektas man pradejo matytis jau po 2 sav. Auga kaip pasele (nenustebciau jei beveik koks 1 cm butu atauges jau), blizga ir kiek apmazejo slinkimas.


Vikutuk, o tą „stebuklą“ irgi siuntiesi ar jo galima nusipirkti ir Lietuvoje?
P. S. Kažkaip pradėjau sekti tavo gydymosi metodais - mano situacija atrodo panašiausia į tavąją biggrin.gif

Oi, jau pati susiradau, kad yra ir Lietuvoje. Noriu paklausti, ar tu naudoji universalų, ar Viviscal Woman?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mojo: 24 rugpjūčio 2010 - 06:54
QUOTE(Mojo @ 2010 08 24, 08:46)
Vikutuk, o tą „stebuklą“ irgi siuntiesi ar jo galima nusipirkti ir Lietuvoje?
P. S. Kažkaip pradėjau sekti tavo gydymosi metodais - mano situacija atrodo panašiausia į tavąją biggrin.gif

Oi, jau pati susiradau, kad yra ir Lietuvoje. Noriu paklausti, ar tu naudoji universalų, ar Viviscal Woman?

Sveika 4u.gif , o kokia kaina šio produkto? blush2.gif
Atsakyti
Na tada sveika atvykusi i mano klaidziojimu kelia biggrin.gif
As tai nusprendziau kad jei siu vitaminu+Regaine mix'as nepades teks pereiti prie hormoniniu vaistu... Bet gal neprireiks schmoll.gif O, ir dar kasdien arba nors kas antra diena itrinu ta Ell Cranell kuri gyd.is GK klinikos rekomendavo.
Nzn kas padeda, ar tai tyla prie audra bet jau 2-3 dienos kai LABAI zenkliai sumazejo slinkimas.
Zinok irgi siunciausi, nes LT maciau kaina apie 250 Lt/men arba 150 Lt/men kkokie labai neaiskus buvo.
Man atveze tiesiai is Suomijos (nes tos vitaminus ten ir isrado), prekes pavadinimas ten yra Vivisante, tad as pora menesiu gersiu "strong" po to peresiu prie paprastu/
http://www.vivisante...alog/Item/20016
Vaimi Kaina yra toje nuorodoje, 90 Euru/2 men.
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 22, 23:22)
http://www.svarospre...tars__51349.jpg, o pirkti yra  parduotuvėje "Martina" 4u.gif



Turiu.. bet reik reguliariai pradet naudot, nes kol kas jokio poveikio nejauciu verysad.gif
Atsakyti