Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

QUOTE(te verde @ 2010 08 13, 23:56)
Kazkada vartojau, deja,  pokyciu tikrai nepastebejau, manau, kad kiekvienam skirtingai veikia, o dar priklauso nuo ko prasidejo slinkimas. Daugeli atveju plaukai slenka nuo streso, zmones mano, kad tableciu pagere sustabdys slinkima, tabletes gal ir reikia gerti, bet ne nuo slinkimo, geriau arbatas raminancias, patiems maziau stresuoti deretu.  smile.gif



Pokyciu as dar irgi nematau. Drauge sake gere gal metus laiko, kol plaukuciai apstojo slinkti. Bet kiek girdejau, jie ir siaip moterims yra geri, nes turi medziagu reikalingu moters organizmui.
Pagerus tableciu plauku slinkimo gal ir nesustabdysi (juolab turiu sioki toki nusiteikima pries tabletes), bet daryti kazka reikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žalčialunkė @ 2010 08 14, 01:11)
kryziu dama o po kiek laiko gerdama žuvų taukus pastebėjai gerus pokyčius  smile.gif  ?
Aš dabar geriu nakvišų aliejų, gal jau kokius du mėnesius, bet ryškių pasikeitimų nematau.. gal truputi veidas pagražėjo. O plaukai kaip slenka, taip slenka  verysad.gif


Kai suvartojau visą pakuotę thumbup.gif Padariau mėnesio laiko petraukėlę ir nakvišų aliejaus nusipirkau. Bet gailiuosi, kad ne tuos pačius doh.gif Aš ir jau antrą mėnesį nakvišų aliejų naudoju, bet jokių geresnių pokyčių nepastebiu. Sugersiu ir daugiau nepirksiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kryziu dama @ 2010 08 15, 12:28)
Kai suvartojau visą pakuotę  thumbup.gif  Padariau mėnesio laiko petraukėlę ir nakvišų aliejaus nusipirkau. Bet gailiuosi, kad ne tuos pačius  doh.gif  Aš ir jau antrą mėnesį nakvišų aliejų naudoju, bet jokių geresnių pokyčių nepastebiu. Sugersiu ir daugiau nepirksiu  g.gif

na as pagrinde nakvisas geriu, nes jos man tikrai padeda del moterisku reikalu, kazkiek palengvina pries mmm laikotarpi ir jos nera galima sakyti visiskai skausmingos, jokiu pilvo skaudejimu ar pan.
Atsakyti
rekomenduoju Dzintars smile.gif
Atsakyti
aš išvis galvoju pabandyti žibalą. Močiutė sakė, kad jos naudojo jį, kai buvo jaunos ir visos turėjo stiprius ir gražius plaukus g.gif O ne tai, kai dabar visko prigalvota, o niekas netinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pimcute @ 2010 08 15, 14:13)
rekomenduoju Dzintars smile.gif

kokį kiekį Dzintars reikia sunaudoti, jog rezultata pamatytum? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kryziu dama @ 2010 08 15, 16:37)
aš išvis galvoju pabandyti žibalą. Močiutė sakė, kad jos naudojo jį, kai buvo jaunos ir visos turėjo stiprius ir gražius plaukus  g.gif O ne tai, kai dabar visko prigalvota, o niekas netinka  lotuliukas.gif

Padėt padeda, bet jeigu ne kosmetinis žibalas, kad poveikis būtų geras, tai kvapas ohoho doh.gif Kaip degalinės darbuotoja vaikščiosi doh.gif Nors, grožis reikalauja aukų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 08 13, 09:14)
o kiek kapsuliu per diena gerdavai to priorino? as irgi jau isigijau ir geriu trecia diena smile.gif geriu po tris per diena, kiek supratau is aprasymo kur idetas buvo tai po tris reikia gerti, o siaip kazkur skaiciau kad po 4 kapsules, tai net nezinau kaip is tikruju  g.gif

As geriau po 1 tris kart per diena. Veliau sumazinau, kai pasitvarke plaukai iki 2, paskui iki 1 per diena.
Atsakyti
laba diena smile.gif
O MAN PLAUKAI VIS NENUSTOJA SLINKTI JAU LAUKIU TOS !( DIENOS KAI SU SIUNTIMU PAS ENDOKRINOLOGA PRISIREGISTRAVAU ZIURESIM KA PASAKYS smile.gif
Atsakyti
man irgi vel atsinaujino slinkimas doh.gif plauku apimtis sumazejo tiek, kad jau atsiranda minciu apkirpt ilgus plaukus iki peciu verysad.gif planuoju pirkt pantogar, tai man jau paskutinis sansas, nes atrodo isbandziau viska ka galejau ir niekas nepadejo
Atsakyti
Noriu paklausti tų, kurios vartoja Biotin vitaminus: koks tikslus jų pavadinimas ir kur galima įsigyti? Eurovaistinėje paklausiau, bet man nieko negalėjo atsakyti - nežino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2010 08 17, 08:30)
Noriu paklausti tų, kurios vartoja Biotin vitaminus: koks tikslus jų pavadinimas ir kur galima įsigyti? Eurovaistinėje paklausiau, bet man nieko negalėjo atsakyti - nežino verysad.gif

Pabandysiu rasti savo biotino pakuote, parasysiu jei rasiu. Biotina uzsisakiau Vokietijoje.
O as merginos berods atradau geriausius plauku vitaminus, bent jau kurie man tinka.
Bandziau jau visus cia minetus (3 men priorino+3 men Pantogaro su 3 sav biotino). Bet raday si stebukla: http://www.stophairl...ts/Viviscal.htm
Brangus doh.gif Uz dvieju men.doze - 100 euru. Bet... efektas man pradejo matytis jau po 2 sav. Auga kaip pasele (nenustebciau jei beveik koks 1 cm butu atauges jau), blizga ir kiek apmazejo slinkimas.
Atsakyti