Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

sveikutes, noriu ir as pasiguosti kad slenka plaukai, bet tokiais kuokstais tai sakes, ir viskas prasidejo vasara. buvau atgaivinusi savo plaukucius, buvo sustipreje, sveiki ir staiga BAC ir pradejo slinkti, perbraukiu su ranka per juos ir pilna sauja ju palieka. sampunus naudoju profesionalius, balzamus ir kita kosmetika plaukams taip pat nes mama kirpeja tai pritempia namo visko, nu bet nieko negaliu padaryti. jauciu kad yra eziukas lotuliukas.gif ant galvos nes jauciasi ranka pakisus po plaukais, bet tai kad ilgieji issmuks tai plika dar paliksiu lotuliukas.gif
skaiciau cia jusu ta temele ir galvoju gal ta cemeryciu vandeni pabandyti tik kur gauti tas cemerycias pirkti? g.gif
Atsakyti
cemeryciu vandens yra pirkti vaistinese.

pasiziurejau tu brangiu vitaminu sudeti kur cia temoje rasete, tai ten pagrindas B1 vitamino.


siandien turguje nusipirkau kazkoki alieju ten kur tais rusiskais vaistais prekiauja. nuo slinkimo, reiks isbandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 12, 18:16)
kokia kaina šio toniko? 4u.gif ji turbut galima rasti vaistinėje? g.gif


Reiktu pasiteirauti savo kirpėjos, nes aš perku pas savąją... Čia platinamas dalykas, vaistinėse neteko matyti g.gif Šiuo metu truputi pabrango, tai moku 26Lt. Kažkur mėnesiui jo pakanka 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(fuksė @ 2010 08 12, 18:25)
kaip kvapelis nuo cesnako, ar ilgai laikosi?  ax.gif


Vieną kartą banžiau, daugiau niekada netrinsiu schmoll.gif Vos tik suprakaitavus užsiuosdavo šlykštus kvapas blink.gif Nežinau, ar kiti tai jausdavo, niekas nesakė, kad dvokiu lotuliukas.gif bet man pačiai buvo labai nemalonu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indigo7 @ 2010 08 12, 12:36)
As geriau Priorina, nezinau nuo jo, ar ne, bet slinkimas pamazu nustojo. Dar teko vartot Pantogara, irgi nieko. Bet. Po pusmecio ziuriu vel pradejo po truputi slinkt, bet esu  nestuke.gif, matyt, hormonai itakoja...

o kiek kapsuliu per diena gerdavai to priorino? as irgi jau isigijau ir geriu trecia diena smile.gif geriu po tris per diena, kiek supratau is aprasymo kur idetas buvo tai po tris reikia gerti, o siaip kazkur skaiciau kad po 4 kapsules, tai net nezinau kaip is tikruju g.gif
Atsakyti
Nuo plauku slinkimo visada visiems mano pazystamiems labai padeda kokie tai stiprinantys vitaminai is vidaus ir is isores kirpykloje kas savaite pasidaryti masaza su ampole nuo slinkimo, naudoti tos pacios linijos sampuna, dar buna losjonu is tos pacios linijos, siulyciau kreiptis i savo kirpeja. 4u.gif Menesi intensyviai ampoles su masazais bei sampunas ir tikrai pajausite rezultata. mirksiukas.gif
Labai gera linija nuo slinkimo, bent jau man ir mano pazystamu ratui tiko ir patiko:
http://www.davines.l.../vas_sampunas1/
http://www.davines.l...ech/vag_gelis1/
http://www.davines.l...h/eal_ampules1/

Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 08 05, 19:56)
gal galetum parasyti sudeti to skystuko? aciu  4u.gif



Labas, dabar tik pamačiau klausimuką smile.gif

Prisipažinsiu, nežinau - reiktų pačioj vaistinėj klaust, bet esmė - kraujotakos aktyvinimas, gali būti, kad sudėtyje yra alkoholio. Kvepia, kaip minėjau, kamparu (kamparo spiritu) smile.gif Gali būti sieros, o gal jos įdeda tik pagal dermatologo receptą (aš esu pirkusi ir su receptu, ir 'savarankiškai', regis, sudėtis skyrėsi). Gali 'prirašyti' ir sieros, kvapelis toks papuvusių kiaušinių jaustųsi (mano draugei taip buvo wink.gif ). Dermatologė man buvo išrašius ta proga, kad kitų bėdų nebuvo ir kad pastiprinčiau atuginėjančius (pamiršau, ką buvo lotyniškai surašius recepte, pamenu tik tą kamparą), o pati po metų nuėjau 'kurso pakartojimui', tai panašiai kvepėjo bereceptinis, tik sudėtis 'iš akies' kiek kitokia pasirodė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 13 rugpjūčio 2010 - 15:59
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 12, 16:16)
kokia kaina šio toniko? 4u.gif ji turbut galima rasti vaistinėje? g.gif

As irgi bandziau sita tonika, tik jis man visiskai nieko nepadejo. Turbut kiek zmoniu tiek nuomoniu. 4u.gif
Atsakyti
As merginos vartoju Nakvisu aliejaus kapsules/maisto papilda. Didelis indelis (100 kapsuliu) vaistinese kainuoja apie 50 Lt, bet labai daznai jiems buna nuolaidos.
Jie nera konkreciai skirti nuo plauku slinkimo, bet pazistamos sake padeda, tik reikia truputi ilgiau pavartoti.
Atsakyti
QUOTE(Gigli @ 2010 08 13, 22:50)
As merginos vartoju Nakvisu aliejaus kapsules/maisto papilda. Didelis indelis (100 kapsuliu) vaistinese kainuoja apie 50 Lt, bet labai daznai jiems buna nuolaidos.
Jie nera konkreciai skirti nuo plauku slinkimo, bet pazistamos sake padeda, tik reikia truputi ilgiau pavartoti.



Nusipirkau Nakvišų aliejaus, geriu apie mėnesį ar net daugiau laiko, na ir galiu pasakyti, kad plaukai kaip slinko, tai taip ir slenka verysad.gif O prie to dar prisidėjo nagų lūžinėjimas. Vienu metu jau net tas kapsules pradėjau kaltinti g.gif Va, kad padėjo tai omega žuvų taukai thumbup.gif Kai sugersiu šituos, bėgsiu pirkti anų drinks_cheers.gif nes kai gėriau žuvų taukus ir nagučiai ilgesni buvo ir problemų su plaukais neturėjau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryziu dama: 13 rugpjūčio 2010 - 21:55
QUOTE(Gigli @ 2010 08 13, 23:50)
As merginos vartoju Nakvisu aliejaus kapsules/maisto papilda. Didelis indelis (100 kapsuliu) vaistinese kainuoja apie 50 Lt, bet labai daznai jiems buna nuolaidos.
Jie nera konkreciai skirti nuo plauku slinkimo, bet pazistamos sake padeda, tik reikia truputi ilgiau pavartoti.


Kazkada vartojau, deja, pokyciu tikrai nepastebejau, manau, kad kiekvienam skirtingai veikia, o dar priklauso nuo ko prasidejo slinkimas. Daugeli atveju plaukai slenka nuo streso, zmones mano, kad tableciu pagere sustabdys slinkima, tabletes gal ir reikia gerti, bet ne nuo slinkimo, geriau arbatas raminancias, patiems maziau stresuoti deretu. smile.gif
Atsakyti
kryziu dama o po kiek laiko gerdama žuvų taukus pastebėjai gerus pokyčius smile.gif ?
Aš dabar geriu nakvišų aliejų, gal jau kokius du mėnesius, bet ryškių pasikeitimų nematau.. gal truputi veidas pagražėjo. O plaukai kaip slenka, taip slenka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kryziu dama @ 2010 08 13, 22:53)
Nusipirkau Nakvišų aliejaus, geriu apie mėnesį ar net daugiau laiko, na ir galiu pasakyti, kad plaukai kaip slinko, tai taip ir slenka  verysad.gif  O prie to dar prisidėjo nagų lūžinėjimas. Vienu metu jau net tas kapsules pradėjau kaltinti  g.gif  Va, kad padėjo tai omega žuvų taukai  thumbup.gif  Kai sugersiu šituos, bėgsiu pirkti anų  drinks_cheers.gif nes kai gėriau žuvų taukus ir nagučiai ilgesni buvo ir problemų su plaukais neturėjau

as tai geriu ir nakvizas ir zuvu taukus kartu.
pagerejimas jau matosi ant naguciu, nes tapo tvirtesni ir greiciau auga. thumbup.gif
Atsakyti